Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: Monica123]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано02.01.14 23:19



ок, сещам се кое е. Мерси!



Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано02.01.14 23:32



12 000$. Аз съм Дорка и аз съм скъпа.

Дорке, това е под екзистенц минимума в УК.

С тези пари в УК не моеш само храната да си купиш. Не знам какъв е живота в САЩ, но в Ук умножавай по 5 и ше получиш тукашния екзистенц минимум - примерно разбивка за сметки, наем, храна, лекарства и медицина, и други екзистенциални нужди.


Като умножиш по 5, да не забравиш, че това е само екзистенц минимума - тоест само ядене и съществуване - тоест за сека добавачна глезотия слагаш сумата отгоре.



Ноо сте ефтини в щатите - моем да ви купим с екстрите на един галток!





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано02.01.14 23:40



Май си изгледала филма и до там е било.


Първо точене на домашни кори задължително излизат дебели и грозни - щото докато добиеш тренинга да ги правиш като по магия - ше требе да си баничарка денонощно по 12 часа в баничарница и на шестия месец МОЕ БИ ше знаеш как да разточиш хубави кори ...




бОУЖЕЙ, като разправем, че падате от луната и че вий отивате там, отдето как'ви Роксана се връща....


Пъф пейстри е пълно с маргарин - понякога и аз го купувам - но избягвам. Това значи директно сте си натровили семейството с транс-мазнини. Не отричем, че са вкусни - но са пълни с химия - за да останат годни за дълго време и даже некадърна домакиня да направи за 15 минути бързи нарязани хапки с парченце сирене отгоре - та за какво майсторство да си говорите, че нарязала филийка пъф пейстри и сложила парченца сирене отгоре и ги запекла в микровълновата?


А па колко мразим микровълнова - тука да не го споменавам - ас сам любителка на старомодната печка с колкото се може по-старомодни техники вътре...бавното печене и най-доброто - не разрущава витамини и микроелементи и всичко се изпича равномерно отвътре и отвън...иначе отвън излиза изгоряло, а отвътре остава сураво...


Ударих един смех на темата за домашно точените кори - сега отивам да се къпя - вече имам органик домашна козметика и сички глезотиики - ше полежа във ваната - и ше изчета блажено новините и ше легам....днеска празнувахме годишнина от сватбата ни - кхм....ного веселба, ного подараци, ного цветя, ного перли и украси и торти, ного ядене и пиене - ного преятели и гости....ного емоции - оф, искам да си полегна!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: Roxan*na]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано02.01.14 23:44



Роски,
Само недей да ни обясняваш какъв е живота в Англия и кое колко струва щото и ние много добре ги знаем цените.

Да не говорим за провинциялна Англия дето са 20-тина години назад..

Ама ти нали беше до Бъкингамския дворец.......





Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано02.01.14 23:49



но сега ми стана зле...точно като махмурлук

Ми как нема да ти стане зле - ас откога разпрвем, че в балХарието храната е натровена.


нема контрол за радиация, нема контрол за вода и водни ресурси. Нема селскостопански контрол, ветеринарен контрол. Нема контрол за пестициди и химии. Въздуха е целия в радиация, полюции и отрови също. И за въздуха нема контрол. Храната е бъкана с кемикали и отрови.


Каквото и да ти го продават - нема сертификат и независим контрол. Тука например може да отивдеш в независима лаборатория и да си вземеш изследвания какво си купил и ако решиш, мое и да съдиш производителя. Тека ли е в балХарието?


Не мое да си съдиш лекаря - нема закон за съдене на безотговорност при лекарската гилдия. нема кой да те излекува, ако се натровиш от храна или вода. Нема да има и съдебни последствия - закона НЕ ПРЕДВИЖДА търсене на отговорност, ако пукнеш от подобни злополуки. Лично ас се съмневам, че и застраховател ше изплати обезщетение, ако пукнеш от хранително натравяне.


Отровите в храната са насекаде - никой не ги спестява.



изо, нале беше ноо органик храната в балХарието? ноо чиста, ноо перфектна, а водата е кристална? а природната среда е опазена, чиста и непокътната?


Ти ше додеш на мойто - откак се натровиш и почнеш да проследяваш кфо ти се е случило....








Колко пъти се върна в балХарието - точно толко пъти успевам да легна болна и натровена! в рамките на броени дни - некаде лапна нещо - уж избирам и подбирам - и пак легна болна! значи каквото и да прават - се те стига - за броени часове и дни!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: Monica123]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано02.01.14 23:51



Мда - до Бъкингамския дворец съм - точно на пъпа на Ситито!





От балкона си гледах сватбата на принца - и роклата на младоженката!



Та я раздуй какви са цените при мене в Ситито, че ас некакси съм изпуснала шоуто?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: Roxan*na]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано03.01.14 00:00



На пъпа на кое сити си ма Роксанке?????????))))))))))))))
Шъ съ пукна да се смея с теб:)

Може и да си на пъпа, ама само в сънищата ти....
Както и да е , ето ти от клуб програмисти:

от днес всеки има право да бачка легално в европата и да взема лелеяните 47.5k паунда

И това ако не е зле здраве му кажи....



Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: izz]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано03.01.14 00:00



Браво



Защо избра точно с козе сирене? Вкусови предпочитания или нещо друго имаше предвид?

Не знам какво е упътването на София мел, но ако тестото е твърдо и се рони, може да се сложи един жълтък, престоява 15 мин. да почине и става по-меко.

Вторият линк при мен не се отваря:-(




Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано03.01.14 00:08



ха-ха-ха, казала роксана, която и до ден днешен не е допусната да стъпи на американска земя...



Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: Monica123]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано03.01.14 00:20



Ми да додат и да си ги 'земат' - кой ги спира - не и ас !



Ма що още стоят в балХарието и не са зели самулета? немат пари за билети ли?

това скъпоплатените 'програмисти'....



Нека додат - нека видат - нека ги изпратат по живо по здраво! сега кфо ше видат гъзовете им! като изата ше бъдат натирени с дюдюкане и ше ги и глобът на сичкото отгоре - и ше си платат от джоба целио масТраф - сега ше гледаме сеир от първио рет и ше щтракаме пуканки и курабийки!



Дай ги насам де - аре че съм се заканила да строя духова музика за тех на Хийтроу!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.