Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: Monica123]  
Автор izz ()
Публикувано02.01.14 21:29



Еми това е положението.

Ноу сирене фор ми.И съм доволна де, тая година на полувеганизъм добре ми се отрази...мисля и тая да е такава, дори още по стриктно.



Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: zukary]  
Автор izz ()
Публикувано02.01.14 21:33



Затова казва полувеганизъм, защото някъде към юни ми се беше прияло сирене и ядох малко, и сега след коледа опустоших огромно количество овче сирене, но сега ми стана зле...точно като махмурлук. И месо ядох сега на коледа, но пак усещам, че не е за мене....Лакомията е едно, физиологията е друго. Всъщност много се радвам, че е започнало да не ми понася животинското, защото аз от 20 години съм веджетариан он анд оф, и си ми понасяше, което според мен говори, че не съм била веге наистина. Сега съм доволна...едва ли ще се изкуша като знам, че ми е кофти от това.





Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: izz]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано02.01.14 21:52



Всъщност аз прекалявам повече с тестените неща отколкото с месото и млечните, тази година ще се опитам да намаля тестото. А на теб успех с веганизма!



Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: zukary]  
Автор izz ()
Публикувано02.01.14 21:58



Мерси!

И на теб!



Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: Monica123]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано02.01.14 22:48



Изгледала съм дете, което се очертава да е отличник и то отличник в добро здраве, и това е без помощ от баби и детски градини, но все пак познава баба си
и съвсем малко е бил на на разни неща като детска градина, така че също е усетил нещо от тези важни неща



За какви пари ми говориш, какви пет лева! Най-важното съм го направила - да си
седя на задника, докато отгледам здраво дете-отличник!



Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: dorka14]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано02.01.14 22:55



Пъво ти си тази която пусна ценоразпис на разходите си , не аз.
А щом го правиш явно си ги смяташ непрекъснато.
Аз например изобщо не ги смятам - хареса ми нещо - купувам си го. Разбира се в рамките на нормалното.
Исклам в Мексико - отивам, искам на планина - отивам.
А за детето и ние отглеждаме отличници не само в добро здраве, а и със завидни спортни успехи + ходене на Бг училище + Бг танци.
И това ей така, докато си ходим на работа фул тайм.
А и без баби.
Бабите са заети , идват за по 1 месец.



Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: zukary]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано02.01.14 23:02



И аз съм така. тестените неща и хлаба, хляба - храна за Богове





Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: zukary]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано02.01.14 23:06



Пробва ли ги?
Ако се ядат същия ден са супер. Ако на следващия - леко, съвсем леко да се стоплят на микровълнова.
Правих ги за 2-ри път за Нова Година - пак се изядоха.



Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: Monica123]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано02.01.14 23:09



тестото puff pastry ли е? Сладкото от смокини и синьото сирене ги набавих, още се моткам с тестото.



Тема Re: баница с ръчно точени коринови [re: zukary]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано02.01.14 23:12



да, да...тук се продава на големи квадрати. Ако и при теб е така - режа го на 3Х3 - излизат 9 парченца...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.