Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 17.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема UK vs BGнови  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано29.12.13 17:38



Имам един новинарски апп на ифона - 360news.

Вчера на заспиване рекох да поразцъкам новините и почти всички UK заглавия бяха свързани със страховете на британците от вълната румънци и българи щяла да ги залее след 2-3 дни.

...Особено интересни са коментарите под подобни статии...



Не знам как БГ хората живеещи в UK приемат подобно отношение ама аз лично негативните нещата които прочетох ме карат да си променя почти напълно мнението за Англичаните като цяло...


Ето един пример:

...погледнете коментарите...според мен Българите трябва да имаме гордост и да се откажем да сме в EU и какъвто и да е съюз с подобни мизерници...


Англичаните ще изядат БГ цапарагата - те знаят че е неизбежно да настъпи промяна в стандарта предвид че са част от империя която е живяла твърде дълго твърде добре и сега по-бедните съседи ще съберат малко парса...

––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: UK vs BGнови [re: Biohaz]  
Автор izz ()
Публикувано29.12.13 17:58



Тъпунгери

Те през 2007 година се бяха заложили журналистите им, на летищата, да чакат да снимат емигрантската вълна и останаха с пръст в...уста. Никой не дойде във влажната им дупка. И сега ще е така. Самовлюбени глупаци.

Какво има да "приемам"...някакви неандерталци си мислят, че някой иска да им измъкне оглозгания кокъл от кривите пръстчета и пищят до небесата...това мой проблем ли е? Да пищят, малко им остана за втори път да установят, че никой не се интересува от тях и мухлясалата им рОдина, освен нортх африканс и пакитата + циганите.

А англия има такава тежка карма,като отношение към други държави, че е само въпрос на време, кога ще станат отново изостаналото чумаво племе, което са били до не толкова отдавна.

Редактирано от izz на 29.12.13 18:13.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано29.12.13 18:15



Жал ми за БГта които са вече там и са нормални хора че ще трябва да изтърпяват такова унизително отношение към нацията и сънародниците си с по-незавидна съдба.

В Америка обикновените хората са хиляда пъти по-толерантни към другоземците. Винаги има и по някой тъпак ама нещата са много по-добре от колкото в Европа.

Сега като се замисля едни от най-подмолните хора с дребни душици които съм срещал тук са били разни хора дошли от UK.



Явно има нещо генетично сбъркано в тази островна нация...кой знае колко Inbreeding е имало навремето за да се пръкнат такива дребни души в толкова грозни тела...





––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!

Редактирано от Biohaz на 29.12.13 18:19.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Biohaz]  
Автор izz ()
Публикувано29.12.13 18:17



Да, неприятно за свестните хора там, които са жертва на неадерталците. И да, наистина в америка са много по-толерантни и спокойни.

Мда, инбридинга и педофилията е добре застъпен на острова.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано29.12.13 19:39



Абсолютно не ме интерсува това отношение, още повече, че не го намирам
за странно. В България отношението на българи към българи е много по-лошо,
особено ако българина е работодател или шеф или просто от едно-две
поколения в семейството им има повече пари, тогава някои такива българи
се случва да започват да газят и мачкат или направо убиват - морално или физически.

Отношението на англичаните към българите може да е ПЕСЕН в сравнение
на отношението на българи към българи, така че според мен Англия, ще е
много добра дестинация за българи, точно защото са свикнали на лошо
отношение и няма да имат НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ, най-вероятно няма да им
се случи нищо кой знае какво по-различно или по-ужасно от това, което
може да им се случи в България



Най-лошото е за майките с деца, ако се намесят социалните и искат да
отнемат децата по разни сериозни, несериозни или полу-сериозни
съображения или на инат или щото гонят бройка, план за изпълнение
някакъв, но това положение е в повечето западни страни, вкл. САЩ и
Канада като най-опасно изглежда е в скандинавските страни.

Като изключим последното съображение, останалото е "бял кахър",
стига човек да е здрав.






Редактирано от dorka14 на 29.12.13 22:20.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано29.12.13 19:49



Мисля, че при имбридинг "понякога" може да се получи леко изоставане в социалните умения, което да се състои в това да можеш трудно да лъжеш или изобщо да не
можеш да излъжеш ... и това е добре да не може да се лъже, поне за околните.
Намалява се агресията чрез лъжа и интриги, но се увеличава автоагресията и
депресията. Далечно ехо от имбридинг може да изглежда така: честен и депресиран.






Редактирано от dorka14 на 29.12.13 19:56.



Тема Re: UK vs BGнови [re: dorka14]  
Автор izz ()
Публикувано29.12.13 20:34



Има супер готини англичани. Пример: Дейвид Айк, Ръсел Бранд...служителя в офиса на стюдент хола в унито в англия...

Но ненормалните изроди, които се вудят там, почти никъде не са толкова гнъсни...да акжем Джими Савил...виждала ли си по-противно извращение някъде? Абоминейшън.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Biohaz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано29.12.13 20:56



Аз мисля, че си решил да заложиш на предизвикателството към мене - не че нещо, но ноо е прозрачно и как да каеме - даже не е предизвикателство.


Иначе, ас лично НЕ ИСКАМ БАЛХАРИЕ ДА ИДВАТ В УК - та ми идва добре, че балХарието са се сапикясали....




Иначе - мене тука ми е добре, разбирам се със секи - даже рисънтли и с полицията - та си щтракам с пръсти и се кефя - моля размножавайте негативната слава на УК - благодаря, БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАРЯ!

Услуга ми правите на мене лично...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано29.12.13 20:59



Негативната слава те сами си я размножават.

Ти си бълха/рие вече замъкнало се там и щом считаш, че се разбираш с полицаите, дето те държаха 3 часа на студа без причина, пожелавам ти все така да се разбираш с тях и да си щракаш с пръсти и да се кефиш все така.Всекиму-своето нали така? Кой каквото му харесва-това да има.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано29.12.13 21:15



Теб те знам че си ОК там и темата не е за теб (директно или индиректно).

Аз знаех че тече полемика по темата за бедните имигранти от БГ и Рум в UK ама като отворих UK новинарските сайтове ми стана зле какви лоши неща посока БГ са написани.

Иначе за нас пък виж какво са написали в Япония:
British fears of migrant influx mirrored in Sofia
Bulgarian right wing, media whip up anger over Muslim arrivals just as U.K. frets over eastern Europeans





––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.