Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема UK vs BG  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано29.12.13 17:38



Имам един новинарски апп на ифона - 360news.

Вчера на заспиване рекох да поразцъкам новините и почти всички UK заглавия бяха свързани със страховете на британците от вълната румънци и българи щяла да ги залее след 2-3 дни.

...Особено интересни са коментарите под подобни статии...



Не знам как БГ хората живеещи в UK приемат подобно отношение ама аз лично негативните нещата които прочетох ме карат да си променя почти напълно мнението за Англичаните като цяло...


Ето един пример:

...погледнете коментарите...според мен Българите трябва да имаме гордост и да се откажем да сме в EU и какъвто и да е съюз с подобни мизерници...


Англичаните ще изядат БГ цапарагата - те знаят че е неизбежно да настъпи промяна в стандарта предвид че са част от империя която е живяла твърде дълго твърде добре и сега по-бедните съседи ще съберат малко парса...

––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: UK vs BGнови [re: Biohaz]  
Автор izz ()
Публикувано29.12.13 17:58



Тъпунгери

Те през 2007 година се бяха заложили журналистите им, на летищата, да чакат да снимат емигрантската вълна и останаха с пръст в...уста. Никой не дойде във влажната им дупка. И сега ще е така. Самовлюбени глупаци.

Какво има да "приемам"...някакви неандерталци си мислят, че някой иска да им измъкне оглозгания кокъл от кривите пръстчета и пищят до небесата...това мой проблем ли е? Да пищят, малко им остана за втори път да установят, че никой не се интересува от тях и мухлясалата им рОдина, освен нортх африканс и пакитата + циганите.

А англия има такава тежка карма,като отношение към други държави, че е само въпрос на време, кога ще станат отново изостаналото чумаво племе, което са били до не толкова отдавна.

Редактирано от izz на 29.12.13 18:13.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано29.12.13 18:15



Жал ми за БГта които са вече там и са нормални хора че ще трябва да изтърпяват такова унизително отношение към нацията и сънародниците си с по-незавидна съдба.

В Америка обикновените хората са хиляда пъти по-толерантни към другоземците. Винаги има и по някой тъпак ама нещата са много по-добре от колкото в Европа.

Сега като се замисля едни от най-подмолните хора с дребни душици които съм срещал тук са били разни хора дошли от UK.



Явно има нещо генетично сбъркано в тази островна нация...кой знае колко Inbreeding е имало навремето за да се пръкнат такива дребни души в толкова грозни тела...





––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!

Редактирано от Biohaz на 29.12.13 18:19.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Biohaz]  
Автор izz ()
Публикувано29.12.13 18:17



Да, неприятно за свестните хора там, които са жертва на неадерталците. И да, наистина в америка са много по-толерантни и спокойни.

Мда, инбридинга и педофилията е добре застъпен на острова.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано29.12.13 19:39



Абсолютно не ме интерсува това отношение, още повече, че не го намирам
за странно. В България отношението на българи към българи е много по-лошо,
особено ако българина е работодател или шеф или просто от едно-две
поколения в семейството им има повече пари, тогава някои такива българи
се случва да започват да газят и мачкат или направо убиват - морално или физически.

Отношението на англичаните към българите може да е ПЕСЕН в сравнение
на отношението на българи към българи, така че според мен Англия, ще е
много добра дестинация за българи, точно защото са свикнали на лошо
отношение и няма да имат НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ, най-вероятно няма да им
се случи нищо кой знае какво по-различно или по-ужасно от това, което
може да им се случи в България



Най-лошото е за майките с деца, ако се намесят социалните и искат да
отнемат децата по разни сериозни, несериозни или полу-сериозни
съображения или на инат или щото гонят бройка, план за изпълнение
някакъв, но това положение е в повечето западни страни, вкл. САЩ и
Канада като най-опасно изглежда е в скандинавските страни.

Като изключим последното съображение, останалото е "бял кахър",
стига човек да е здрав.






Редактирано от dorka14 на 29.12.13 22:20.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано29.12.13 19:49



Мисля, че при имбридинг "понякога" може да се получи леко изоставане в социалните умения, което да се състои в това да можеш трудно да лъжеш или изобщо да не
можеш да излъжеш ... и това е добре да не може да се лъже, поне за околните.
Намалява се агресията чрез лъжа и интриги, но се увеличава автоагресията и
депресията. Далечно ехо от имбридинг може да изглежда така: честен и депресиран.






Редактирано от dorka14 на 29.12.13 19:56.



Тема Re: UK vs BGнови [re: dorka14]  
Автор izz ()
Публикувано29.12.13 20:34



Има супер готини англичани. Пример: Дейвид Айк, Ръсел Бранд...служителя в офиса на стюдент хола в унито в англия...

Но ненормалните изроди, които се вудят там, почти никъде не са толкова гнъсни...да акжем Джими Савил...виждала ли си по-противно извращение някъде? Абоминейшън.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Biohaz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано29.12.13 20:56



Аз мисля, че си решил да заложиш на предизвикателството към мене - не че нещо, но ноо е прозрачно и как да каеме - даже не е предизвикателство.


Иначе, ас лично НЕ ИСКАМ БАЛХАРИЕ ДА ИДВАТ В УК - та ми идва добре, че балХарието са се сапикясали....




Иначе - мене тука ми е добре, разбирам се със секи - даже рисънтли и с полицията - та си щтракам с пръсти и се кефя - моля размножавайте негативната слава на УК - благодаря, БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАРЯ!

Услуга ми правите на мене лично...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано29.12.13 20:59



Негативната слава те сами си я размножават.

Ти си бълха/рие вече замъкнало се там и щом считаш, че се разбираш с полицаите, дето те държаха 3 часа на студа без причина, пожелавам ти все така да се разбираш с тях и да си щракаш с пръсти и да се кефиш все така.Всекиму-своето нали така? Кой каквото му харесва-това да има.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано29.12.13 21:15



Теб те знам че си ОК там и темата не е за теб (директно или индиректно).

Аз знаех че тече полемика по темата за бедните имигранти от БГ и Рум в UK ама като отворих UK новинарските сайтове ми стана зле какви лоши неща посока БГ са написани.

Иначе за нас пък виж какво са написали в Япония:
British fears of migrant influx mirrored in Sofia
Bulgarian right wing, media whip up anger over Muslim arrivals just as U.K. frets over eastern Europeans





––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: UK vs BGнови [re: Biohaz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано29.12.13 21:39



Ами хайде да ти помогна да разбереш защо британците са толкова негативни.



И отбележете мнение на автентичен британец - за едната правда, непрекъснато чувам такива около себе си и дори не им се сърдя.



△ ▽

Reply

Share ›











Avatar

Kelly Marie Elizabeth Nicholas
• a month ago
−

⚑





Has long has you work hard abide by the law you are welcome to migrate to this country. If you brake the law, harm others and are lazy you are not welcome no matter what part of the world you come from other than here.



Avatar

Nadezhda Simova > komodo666
• a month ago








I'm not prepared to comment about Romanians, but I'm Bulgarian myself. I'm currently enrolled in the Law program at Cardiff Law School - I will be a lawyer soon enough because I'm not one of these kids that were sent to Law School by their parents, I know what I'm doing and where I want to stand in society. And I can tell you that the restrictions imposed on Bulgarian students as to working here are absolutely ridiculous - the application requires me to provide two absolutely absurd pieces of documentation - bank statements that I have sufficient resources not to become a burden on the UK’s social assistance system and a private medical insurance policy. First, if I had enough money to support myself, I wouldn't be seeking a permission to work 20 hours a week. Second, as an EU student, I'm covered by NHS anyway. Requiring the above mentioned documents makes no sense whatsoever. It's a catch 22 situation. I agree that there should be some restrictions so that UK can sustain itself as a country and not have nationals from other EU countries abuse it's social assistance system, but the way the restrictions go now is 100% excessive.



2 △ ▽

Reply

Share ›









Avatar

Thomas McNeill > Nadezhda Simova
• a month ago








So you think that the regulations that you can support yourself are not right. One must therefore assume that you think that I and my fellow taxpayers should support you. I do not want to support you or any other spongers. I have paid for many years (I am now 71) into our social security fund and greatly resent people who have made no contribution coming here and sucking on the teat of social security.
Hey no doubt you will claim "Human Rights".
You say the restrictions imposed on Bulgarian students are ridiculous Please tell me how an English student would fare in Bulgaria?



△ ▽

Reply

Share ›









Avatar

Nadezhda Simova > Thomas McNeill
• a month ago








I hope you read my posts below your previous comment to my post. Provided that I have been, and will be paying taxes in Canada in future, combined with the fact that part of Canadian tax revenue goes to UK, I don't think you can call me a "sponger". I understand and respect your point of view. The point is that not all Bulgarians would immigrate to a country in order to abuse it's social assistance system, and if you think that all the Muslim or Indian (for example) immigrants you have already accepted in UK are better than eastern Europeans, I'd say you're wrong. As I said in one of my previous posts, what UK is afraid of, is , in general, the Bulgarian and Romanian gypsies. I do support the suggestion of one of the people posting here that no social assistance should be available to people who have not worked in UK for at least 24 months - it sounds absolutely fair (unless they are a genuine refugee, I guess). That way, when people come here, aiming to milk UK's social security system, they won't be able to do so for at least 2 years. And, I bet, people like that won't even bother to try, they would just go elsewhere. That would be a good way to select immigrants. Further, the restrictions imposed on Bulgarian students are ridiculous because they make no sense. I have enough money to pay my rent and my tuition fees and I'm only asking to be able to work for 20 hours a week so I can make a living. The money I have for rent are cash and I don't feel like depositing them into a bank account. Why would I need to prove that I have enough money to support myself in order to get permission to work? I'm not asking for social assistance. And why do I need a private medical insurance policy, provided that I'm covered by the NHS anyway? Does that make any sense to you? As to your question, an English student in Bulgaria would actually also be entitled to free health care. It's different there though - the medications prescribed by a doctor you pay for yourself.


see more


1 △ ▽

Reply

Share ›











Avatar

Thomas McNeill > Nadezhda Simova
• a month ago
−

⚑





Hey, Not enough to discourage you. I note that you say you are covered by the NHS. Please remind me who pays for the NHS. (a little clue, It's probably not you).
I would also appreciate your view on my welcome in Bulgaria, what support and assistance would I receive. Not a lot I suspect but you are willing to sponge on my taxes. Actually from my point of view you are very definitely not welcome here.




Проследете разговора...Надеждата се измъква по терлици и разбийсе, избягва секи разговор какво точно плаща в социалната система на УК....разбийсе....


И това е жена, която редовно се обучава за лойър....както сама е казала по-горе...


Кой по-точно има нужда от подобен юрист, как мислите? УК не обиче текива 'професионалисти'.


Моята солиситорка знаете ли колко е стриктна и как НИКОГА не би се изцепила с подобни изявления в лицето на възрастен 71 данъкоплатец, съдрал си кожата за таа држава?????


Едно мога да им призная на британците - изключително здравомислещи са....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано29.12.13 21:51



Ако това си разбрала от диалога, можем да пореден път да се уверим в твойта дълбока умствена изостаналост.

Момичето му казва на дедика, че оставя в англия по около 20 хиляди лири + годишно докато учи и иска да има право ДА РАБОТИ за да изкара малко пари за живот, а той и обяснява, че НХС-а не го била плащала тя. Ами да ходи да се оплаче на тоя, който е вкарал англия в ЕС, защото положението е такова-всеки в англия, чужденец или не, ако е от ЕС има безплатно здравно обслужване, освен дентал. Това не е вина на момичето, което не иска нищо, освен право да работи. Не че ако имаш нужда НХС ще ти помогне с нещо. Имах случай да се запозная с техните здравни услуги-горе-долу на ниво някое сомалисйко село, там поне с билки може да ти помогнат. Може да мреш, няма кой да ти помогне, дори да идеш в имърджънси, пак няма. Аз бпх с кървене там 6 месеца и не можах да вляза на смислен преглед при лекар. Кретени.



За всеки нормален човек е напълно ясно как стоят нещата тук, само нашата бълха поангличанчена пак не доразбрала.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано29.12.13 22:26



Пък дедика казва, че цел живот е плащал, а цел живот гледа как емигранти учат и ползват социалните превилегии на негоф гръп - това брои ли се?


Сруденитте определено имат социални привилегии, които никой друг няма - това брои ли се?


И по-долу разговора продължава, като човека си я пита най-почтено:





Thomas McNeill > Nadezhda Simova
• a month ago
−

⚑





Nadezhda, Why would you wish to leave such a wonderful country? Predominantly geniuses?, why not rich and powerful?. If most people believed this then Bulgaria would have an immigration problem, who would not want to live their? Well apparently you don't.



На което Надежда отговаря с политически извинения...ама дедика не е избирал куманистите в балХарието и не се чюфства длъжен да спасева бегащите от потъващия куманистически корап!


Това е ситуацията: Надеждата лала ли лала политически недълбокомисля, а човеко я среза с две прикаски - идете си в къщи и си оправете вашата страна и не идвайте в моята наготово!


Точно тая истина обедини и огромното мнозинство балХарие срещу 'сирийците':


всички балХарие беха единодущни - направиха нещо като 80% единодушие - сирийците да си одат в Сирия и откъдето са - и да си оправат бакиите на техна си родна територия, а не на балканите!


Нищо не моеш да каеш на тая грозна истина - страната си е тяхна, на британците - и те имат пълното право да не искат балХарието, особено с криминалните елементи и циганьорите! никфи извинения и политически ситуации не са добро оправдание!


Тотално ги разбирам! много пъти съм го казвала на преятелите ми - че виждам тая истина и не мога да я отрека!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано29.12.13 22:43



Какви социални привилегии, момичето си плаща за да учи и внася в държавата пари и то много пари. Единствената ПОТЕНЦИАЛНА социална привилегия е НХС-а, с той не става за чеп за зеле и реално не предлага никава услуга. Не дай Боже да и се наложи да го ползва и да разбере че няма кой да и помогне. Тя иска разрешение да РАБОТИ. Работата не е социална привилегия.

Къде някой е казал, че Надежда иска да напусне БЪлгария? Това, че учи в англия не значи, че иска да остане там. Повечето хора, които учат в англия НЕ искат да останат там. От моя курс, от чуждестранните студенти май само едно момиче-германка остана и то защото роди и по разни други причини, а не защото англия и с се видяла неземно прекрасна. Най-малкото Германия е в пъти по-напред с материала от влажната дупка.

Вярочем тя беше много мило момиче, красавица при това--с руса коса до под кръста и тъмно сини очи и супер приятен характер, и ни се оплакваше, че англичаните като разберат, че не е местна не искат да говорят с нея и я отбягват. Останалите чужденци, които бяхме там не сме и пробвали да се сближаваме с англичаните защото от сто киломентра си личеше, че са малоумни алкохолици и кретени и се опитваха да топят и злепоставят другите. Т.е ние- тях дискриминирахме.



Само тя не е искала да ги дискриминира, но затова пък те-нея-да. Всички чужденци побягнаха с писъци от това гнусно място-англия, някои и преди да завършат още, и то не защото не се се справяли, а защото не искаха да си губят времето с тъпанарите. Една индийкка си тръгна малко след началото, като видя какви са капути и за какво става дума. Поиска си парите обратно, но не и ги върнаха, но това не я спря да ги отсвири. Обаче една американка така ги наспече и ги заплаши със съд и преса, че и върнаха парите след кратка схватка въпреки, че беше вече на средата на програмата. Та така...само и единствено неандерталците си въпоразяват, че някой много е закопнял по тях, само нека питат останалия свят какво мисли и ще си ъпдейтнат хиперинфлейтното его до нещо по-близко до реалността.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано29.12.13 23:42



Ма ти си ноу зле - в твойта празна кратуна да си въобразеваш, че си дискриминирала когото и да е.


Британците са си мили и адски слатки същества. Тфа па как не се случи ас да срещна даже едно лошо британско същество, а ти на потскоци се текива си срещала????


И сопри я тая грамофонна плоча веке - разбрахме как са те наритали и че не са ти върнали парите!











Това ше те питам и ас - като дятката по-горе - щом не харесвате Британция, тогава чий го дирите тука в УК? одете си в убавата рОдина и не излизайте оттам, щом е толко убава.....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 00:02



Какво е дискриминацията-да не бърснеш някой за слива. Уверявам те, че никой чуждестранен студент не ги бърснеше за слива, и само се споглеждахме като се домъкнат за пореден път махмурлии на упражнения, и като им чуеш тъпотиите и злобеенията. Апа като им видиш снимките във фейсбука какво са правили и как са изглеждали предната вечер, и ти става зле...циганките от околовръстното изглеждат по-елегантно и консервативно от тях.

Мили са, като като мита свинкя.



Аз завърших, не си поисках парите обратно, а може би трябваше тогава с американката да им тегля една дълга. Но късно-преебала съм се.Урок, че човек не трябва да е прекално амбициозен.

Ако не си разбрала, аз не съм в УК, и нищо не смятам да диря там, освен някой път, евтини обувки, ако имам стопоувър със самолета.

Редактирано от izz на 30.12.13 00:16.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 00:51



Ма ти си ноо зле просто!




Искаш да ти бръснат сливата ли? еми ако не се надупиш как ше стане таа раута?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 00:56



Надупената си ти, виж как хубаво ти обърснаха сливата оня ден?

Аз понеже не искам нищо общо са неандерталците не се и дупя на тях. Па ти си стой в партер там и тва е.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 01:11



Хехехе, как я обръщаш тая слива по желание .....








Дупиш се и то бая ....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: dorka14]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано30.12.13 04:00



Доре това което казваш е все едно хората от едно семейство да спорят вътрешно едни между други...

...но и каквото и да става рода винаги се отпива да запазва благоприличие спрямо другите родове.



Ти казваш че псуването вътре в семейството се = псуването между родовете.

Ами за мен не е така, защото има лична чест има и родова чест има и национална такава. Това че се псуваме вкъщи помежду си не означава че някой от вън може да ни третира като боклуци...

Това че псуват Българите в UK e псуване към цялата нация. Аз през UK винаги минавам транзит (и реално не ме засягат тия неща на лично ниво) ама като българин не ме кефи това отношение към нас като нация.



––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Ufffffнови [re: Biohaz]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано30.12.13 06:48



Толкова сте политизирани и скучни, че се случи невероятното !



Кинга започна да ми липсва !!!!!!!




Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано30.12.13 10:13



Рокси, ако не беше ти да ме светнеш, че не всичко е черно в УК, щях да си
създам много лошо впечатление от тази страна, съдейки по други писания
от форуми. Никога не съм била в УК и освен от чужди впечатления, няма как
да си създам по-пряко впечатление.

Добре, че си ти да дадеш и друга гледна точка.

Редактирано от dorka14 на 30.12.13 10:15.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Biohaz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 11:55



Biohaze.




Как не можахте да схванете - и не си само ти, ами балХарието масово са слепи за грозната истина - защо не ви уважават световните сили?


УВАЖЕНИЕ СЕ ЗАСЛУЖАВА! УВАЖЕНИЕ НЕ СЕ ДАВА ЗА ЧЕРНИТЕ ТИ ОЧИ - ПО ДИФОЛТ!


Куманистите продължават да бъдат избирани, државата продължава да пропада с бесни темпове, балХарието продължават да се вайкат - ВМЕСТО ДА НАРИТАТ КУМАНЯГИТЕ И ДА СИ УПРАВАТ ДРЖАВАТА - БАЛХАРИЕТО СЕ ВАЙКАТ, ЧЕ БРИТАНЦИТЕ НЕ ГИ УВАЖАВАЛИ!


Подменяте приоритетите кака.....


Управете си државата - и британците ше ви уважават! я как поляците си я управиха - и британците мъркат за наплива на поляци, но ги уважават!


Защо НИКОГА няма да видиш британец да се подхилва на германец? лъже тъпата иза, че някой се смеел на германката - тука германците са дълбоко уважавани и в някакъв смисъл им имат даже страх - и съм слушала разкази от възрастни ора със спомени за вв2 - имат си уважение и това е!



А сега излез на мегданя, съблечи си гащите и се надупи - кой ше те 'уважава' после? а балХарието точно това прават - излезнаха на световния мегдан с гулеми претенции и истерични кресаци - и се осраха. Е как искате уважение и с кфи очи?


Не ви е сТрам! осрани ходите, а уважение искате!




ПС: още не съм чула британци да псуват когото и да било на национална основа. Показват си убежденията и чуфствата много деликатно и с много фини жестове - но грубиянски изпълнения нема да видиш никога. Докато от балХарието съм се нагледала на изцепки - и пиянски, и трезви. Ако трябва да сравнявам - балХарието са тъпи, прости, масово невъзпитани и масово невежи - и масово грубияни и простаци. Отминавам малкия процент изключения - не мисля, че има повече от 1-2 % изключения от масата балХарие простаци.



Погледни балХарие социалните местенца - с колко простутия и душевна гнусотия са пълни. И погледни гореспоменатия от мен новинарски сайт - дето са се заговорили тая Надежда и дедика - и погледни с какъв тон и поведение се говори и пише. Само това да беше разликата - па немаше да уважавам тъпите и прости балканци!


Погледни колко е нагла тая Надежда - каква наглост! велика й била државата - ама нищо не е останало от това превъзнасяно величие. Навсякъде мищни претенции - и никакво покритие. Човека й посочна фактологически къде се превъзнася - а тя почва да се оправдава и пак реве и се оплаква...


БРИТАНЦИТЕ НЕ РЕВАТ И НЕ СЕ ОПЛАКВАТ! БРИТАНЦИТЕ БАЧКАТ КАТУ БЕСНИ И СЕ БОРЯТ - И СИ ЗАСЛУЖАВАТ ДЪРЖАВАТА И ИМПЕРИЯТА!

Работя заедно с британци - стискат зъби, борят се и не се оплакват и не ревът! погледни обаче балканците - саму ревове, негатизивъм и мрънкяне! и никакви дела! като му посочиш как се е насрал в собствените си гащи - и почва да те мрази даже - душевна мизерия върху душевна мизерия!



Ас не щъ да имам нищо опщо с балканци по тея и много други пречини!


британците са солидарни и много се защитават и имат остро обществено чувство! ако имаш идея - виждала съм абсолютно непознат човек се грижат за сираци, за възрастни, даряват пари, ходят да работят за без пари - да помогнат на някого и да го вдигнат от някое нещастие!

Балхарието саму се чудат как да се самоизядът - как да се мразят, предателстват, да си подлагат номера и клевети - ми не ща да имъм НИЩО ОПЩО С БАЛКАНЕЦ!


От британци САМУ ДОБРО СЪМ ВИДЕЛА - А ОТ БАЛХАРИЕ - МАСОВО ГРОЗНИ ИЗЦЕПКИ! е как да имам друго отношение към нещата?


Ноо се радвам, че балканците не щът да идват на острова! И АЗ НЕ ГИ ЩА!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 12:08



Дорке, дявола НИКОГА не е толко черен колкото го описват от казана!




А пък аз даже имам мнение, че тея, дето най-ного ревът от британци - точно те са срещнали яката британска тояга за балканските си изцепки и точно затова ревът типично по балкански!

В УК ИМА МНОГО СТРОГА ДИСЦИПЛИНА - и правилата се прилагат педантично! в това отношение британците са точно като немците - нема да видиш изключения - щом правилото е известно - то се прилага яко!


Знаиш ли колко пъти съм намазвала от което? защото когато следваш дисциплината по тоя начин - тогава дисциплинирания е облагодетелстван, а нарушителя е наказван! не е като в балХарието - масов хаос и саморазправа!


Точно затова мене ме гледат грозно в балХарието - ас съм педантка и ного стриктна по правилата и закона! ясно защо не се чюфствам добре в балХарието, нале? а в УК благоденствам и ми е гот!



Работата с британци е кеф! обективни и фактологични са, и много грижливи! малко отстъпват по взискателност даже на немците - но нещата вървят, има социален дух и заслугите се признават без залитане в национализъм! ето защо как'ти Роксана има британското уважение - работя ЗАЕДНО С ТЯХ - а не кръшкам - и всеки от моите колеги ми има уважението - а не както в балХарието - всеки тича да клевети другите и да се изкара най-най-най....и да гепне!



Но не ща балканци на острова - БРИТАНЦИТЕ СА ДОЛНИ! НЕ ИДВАЙТЕ НА ОСТРОВА! ЛОШИ СА! НЕ ВИ УВАЖАВАТ!

БАЛХАРИЕ - НЕ ИДВАЙТЕ НА ОСТРОВА - НЕМА ДА ВИ ПОНЕСЕ ЛИПСАТА НА КЛЕВЕТИ И ИНТРИГИ!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 12:19



И по повод твойто убеждение, как те биле познавали че си българка.

Еми балХарието по летища, по обществени места, смесен с другите националности по какво се познава.

Параноични са - ного се оплакват за измислени неща - все търсат как да изкръшкат и да издалаверят - и се отнасят ноо зле с децата (своите и чуждите) и жените (своите и чуждите) - и са меризливи и мръсни - не съм видяла досега спретнат и стегнат балХарие - и прочие.


отликите са много и са характерни - и много си личи в тълпата.


Има един прувкус на ориент - едно такова леко мърлево излъчване - дрехите все некфи омачкани или неизгладени - примерно жените обличат ластични тъкани - но не гладят - а мъШШете седат омачкани и мърлеви - абе усещанетое за нещо нечистоплътно.


А каква гледка е некой ханс - стегнат, избръснат, беличек, костюмиран, парфюмиран, стегната стойка и изправена глава - ясен говор - учтиво и меко и със самочюфствие....

балХарието смачкани, омърлени, се сметат да не се минат, не оставет бакшиши (тука колко съм се смела....

) и задължително маШШШете се отнасет ноо зле с жени, деца и по-слабите.....просто е гнусно това последното!!!!!


Едно пренебрежение, едни стойки от мъШШШШ към жени и деца и по-слаби...едни ужасни коментари и отношение....



Това последното НИКОГА нема да го видиш у ханс иле дидие...иле джордж....


Отликите са много де...колко много може да се описва и изброява....


И аз отличавам балканците от другите - невъзможно е да не видиш разликите! особено са видими в страна в която има много националности - и нещата се виждат изложени като на витрина....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 12:23



Лъжеш и си измисляш ти, впрочем, както винаги. Ти без малко до Мека да стигнеш с тия си ментарджийски и фантазмени тенденции



Уважават поляците, ама другия път. Имаше една полякиня-Ягна в англия, много готина, математичка беше, и каза, че имат право на работа, но никой не им я дава. Като видят полско име и до там си. Първо на интервю не ги викат, а после и да ги викнат, никога не дават работа на нея, ако има англичанин, какъфто и да било, дори сто пъти по-неквалифициран.

Германката-абсолютно не искаха да говорят с нея, много за велики се мислеха, което беше много смешно, защото тя беше супер готина, а те бяха едни неандерталски тролове с големи ченета и изпъкнали чела, кокалести като вещици.


Не разбрах какво имам за уважение в англия-това че са правили колонии по света и са крали до посране от другите държави, че са търгували с роби, и че правят и до ден днешен войни в невинни държави-примерно Ирак? Да се ебат в гъза гнусните англичани, те и без това го правят нон-стоп.

Апа като излязат зад граница и отидат на почивка виждаш какви простакели са и тия дето се правят на възпитани. В Испания ги мразят до дъното на душата си. Имаше един случай с приятели на мъжа ми, отишли на море в Испания и говорят на английски на келнера и той казва, че не знае английски и иска на испански да му се говори, ама те помежду си си казали нещо на български и френски и келнера се усетил, и ги питал-"ама вие не сте англичани, така ли?..ааа няма проблем, щом не сте- знам английски...и им казал, че мразят англичаните и че са противни говеда". Това е любовта на целия свят към говеждата ти нова рОдина.

Бухахахахах, няма да видиш грубиански изпънения?!?!?!?! Ти да не мислиш, че ние падаме от Марс ма кокошко недооскубана? Британските запалянковци са като стадо орки, също толкова агресивини, простаци и мирлизливци. Голям финес луъха от тях, честно Нали това са същите тия хора, дето обясняваш колко са фини и мили. Орки.

Аре в заключение, еби с в гъза крилив и дано никога твоя семка не контаминира България отново. Марш при орките където ти е мястото!

Редактирано от izz на 30.12.13 12:31.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 12:24



Оскубаха ти сливата косъм по косъм, на тротроара, нагъзена, за 3 часа на дъжда. И пак ще ти се случи.

Защото само и единствено ти се имаш за нещо специално и хангличанка, всъщност за тях си мангалка. И тука бих казала, че преценката им по изклюение е точна.



Тема Re: UK vs BGнови [re: dorka14]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 12:25



Не всичко е черно, има и лайняно на цвят и мирис, също.





Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 12:27



Отнасят се зле с жените долните класи, от които произлизаш. Те така се отнасят и в англия долните класи с жените си. Твоя дядо е средна класа изглежда, и ти успя за пръв път в живота си да видиш какво е да не си сред пролетариата.





Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 12:49



Хехе, яко са те наритали, още те боли хаха!




Как изкарваш сичко да е черно, грозно и омразно - какъф ли шут са ти били - още не си спрела да ревеш и компенсираш....

Да, точно тека - това ги чека балХарието в Британция - даси имат едно наум - с балкански менталитет нема ги огрее в Британция!


Бегайте от Британция - не ни требате! не щеме острова да стане и той балкани!


Ех, че гот! мдам! лоши са британците! не идвайте тука!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 12:51



Е и? 3 часа ме провереваха - и накрая признаха, че нема за кфо да се фанат! що на елисавета не й се случи тфа?


Ето че моело !



Да се замисли секи с балХарие менталитет - как ше го огрее тука при текава проверка! да не забравите, че в момента държавните бази данни са общи в рамките на ЕС - за мене знаеха и балХарие рекорда ми!





Секи с досие - да му мисли!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 12:55



Уважават поляците, ама другия път. Имаше една полякиня-Ягна в англия, много готина, математичка беше, и каза, че имат право на работа, но никой не им я дава.

Това просто не е вярно.


Поляците са най-голямата диаспора в УК - официално са нещо като 5 милиона - семейни, с деца, всякакви. Мешани или не с британци.

Начи 5 мелиона жевеят в УК - щото не им дават работа? хахахахахахахахахахахахаахаааааааа





Шматко - това е целата балХарие - стоварена в УК - деца, жени, старци, сички - без да броим цигани и малцинства!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 13:55



Наритали са те тебе точно от всякъде където си била -и от Бъгария и от Холандия и отвсякъде, както и ще те нарират и от англия, когато деди се отправи към вечните ягодови полета и наследниците му си вземат всичко, което сега ползваш-коли, къщи, салтанати...

"черно и грозно" са твои оценки за нещата. Аз казвам просто истината. Това са факти и в тях няма лъжа. Не че не съм съгласна,че е грозно, но тая оценка я даде ти.



Острова никога няма да стане Балкан. Той си влажна дупка, която е била периодично завладявана от кой ли не, в момента от германска династия, а населението е цицано като дойна крава докато спре да пуска и кръв. Щом се кефиш на това-стой си там, и не забравяй-никога не се връщай в България.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 13:56



Да, диаспора има сериозна, и въпреки това ги подтискат и дискриминират яко. Това го знам от поляци там, така че твоите мнения си ги наври в гъза.


Дават им работа-да берат ягоди и да чистят хотели-и това хора с висше образование-математици и прочее. СЪс сигурност има и изключения, които са пробили, но несравнимо с това, което е справедливо да е.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 13:58



Стокхолмски синдром...ебали я, без причина 3 часа на паважа под дъжда, но тя пак доволна.

Стой си там под робство, халал да ти е.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 14:05



Поляци 'там' за тебе - е поляци 'тук' за мене.


И аз ги гледам - никой за нищо не ги дискриминира.


В држава, в която има всички възможни националности да се прескачет - кой би фърлел енергия и сили и ресурси да дискриминира нарочно - ти си една откачена параноичка побъркана.


грозната истина е, че хората от източна европа НЯМАТ КАЧЕСТВЕНО ОБРАЗОВАНИЕ.

Когато се кандидатираш за работа и представиш данните си - представяш ли си как изглежда това в интернационална държава, в която де що има нарот от свето - слага на масата тежки научни степени, трудове, репутация, свидетелства - и некои оръфлек от сибир, донесал фърчеща хартийка от местното училище, че може да пише САМУ на кирилица....


Ако ти си работудател - кого ше ретпочетеш, при тоя фантастичен трудов пазар и избор?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 14:18



Точно така -ти ги ГЛЕДАШ и зи въобразяваш дали са дискриминрани или не, а на мене те са ми казвали лично дали ги дискриминират.

Сумати хора, които познавам са се изнесли от англия и европа в сащ защото не желаят да са подложени на тормоз и дискриминация и това са хора с много високо образование и големи специалисти, които са супер търсени в САЩ. И са хора с образованбие от европа, не от сибир. Интересно защо в сащ ги предпочитат и им свънят хедхънтъри през час с молби да приемат работа, а в европа ги гледат като чукчи. Защото са неандерталци с гъзове над облаците. И ти сред тях да им вършиш черната работа и да се кефиш и да те проверяват с часове под дъжда без причина. Халал да ти е.





Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 14:24



когато деди се отправи към вечните ягодови полета и наследниците му си вземат всичко, което сега ползваш-коли, къщи, салтанати...


Нищо не могат да ми земат - аз също нищо не съм земала.


Живеем под наем - плащаме го двамата. Какво ше ми земат наследници от това?

Купуваме си неща - ама те не са некфи значителни - просто живееме без лишения - задоволени от всички насъщности. Дори не живееме в раскош и лукс - какво ше ми земат от нещо, което и без това аз си го копувам?

Човеко има некой паунд - ама и това не е ного - ас не съм се оженила по сметка, а защото се обичеме. Той иска да ми ги остави - но и да не ги остави - ас на неколко паунда ако чекам - начи наистина съм ного зле. Ас си пичелим сама парите - със иле бес неколко хилядарки - какво са хилядарки в толкова скъпа страна? точно един месец живот наготово....




Точно това ви обърква вас балХарието - че мое да има подобна връзка и брак, дето парите и притежанията не пеат....


Ний не стъпваме по земята - толко сме щасливи един с друк! със иле бес притежания - със иле бес наследства и договори - ний си умираме за сека секунда заедно! още сме влубени като в първио ден на виждането си!



Дома ни е благодат - обичеме се - радваме си се! щастие и благодат!


Сега, ти пак ше ми проектираш сопствените си очеквания как не било истина! ЕМИ ИСТИНА Е! ТОВА Е ПОЛУЖЕНИЕТО! И Е НЕРАЗБИРАЕМО ЗА БАЛХАРИЕТО! ЕТО ЗАТОВА НЕ ПРОКОПСАХ С БАЛХАРИЕ МАШШШЕ - ТАА КОНЦЕПЦИЯ ИМ Е НЕРАЗБИРАЕМА!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 14:27



а на мене те са ми казвали лично дали ги дискриминират.


А па на мене нищо не ми казват, тека ли????




Жена - имаш ли идеа, че полвината ми колеги са поляци?


Ех, та нема как да им покажа твойте неграмотни и мистични постове на разочарована и преебана неадерталка - та да се похилят за твоя сметка! дип че не четът кирилица и не знаат балхарие - имаш ли идеа как ше хохотят на твойте изцепки?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 14:30



Интересно защо в сащ ги предпочитат и им свънят хедхънтъри през час с молби да приемат работа, а в европа ги гледат като чукчи.


Ми прекрасно - от кфо се оплакват, че не разбрах.


Нале ги искат в хамериката? праф им път! а защо се натискат в Британция, щом е толко убаво в хамериката? праф им път!





Дам - това е болната истина - секи се натиска в Британцията - ама не секи иска да плаща данаци и да бъде отговорен и да бъде част от страната - еми праф им път - нале си имат свои страни, по-убави? къде виждаш нещо несправедливо? секи да си оди дето му е допре - нема лошо тука за никого!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Biohaz]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано30.12.13 15:42



Нищо особено няма да се случи, най-много с втората мигрантска вълна да пуснат "Мисия Лондон2"



Тази тема мина съвсем незабелязано тук, дори никой от познатите ми не коментира или направи връзка.

В медиите преобладава мнението, че нискоквалифицираните мигранти ще запълнят 2 милн. свободни работни места, лекари, инженери и др. висококвалифицирани кадри също са добре дошли.
Гледах интервюта с българи и румънци в Дортмунд и Берлин. Всички повтаряха, че искат да работят.
Правителството набляга на интеграционната политика и спазването на законите. Социални бенефити на новопристигналите не се полагат.
Един бундесминистър дословно заяви "Който лъже, изхвърчава" или както се шегуват германците "Keine Panik auf der Titanic" (няма паника на Титаник)

И по повод твоя преамбюл в първия пост на заспиване рекох да поразцъкам новините аз предпочитам на заспиване да разцъквам по успокояващи дадености




Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 16:51



Браво, браво, щом е така...



ама много ме съмнява и то заради твоя маниер на обяснения на нещата...кой откъде изгонили и прочее..тия пътеки на мислене се научават от собствен опит. И то си факт де, изгонена си наистина...Да се надяваме, че сегашния ти брак няма да приключи акто предните -емйансе.

Нали ти казах защо не ти се случило България-защото си от пролетариата и с такива мъже си се свързвала-с конско порно и прочее. Дедо е еда класа отгоре и за тебе това е егаси откритието...имало мъже, които ен бият жените си и не си бият чикии на конско порно, докато жена им е в скута...чудо на чудесата. Сигурно не те кара и да му носиш чехлите с вестника в уста.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 16:54



Е ако си пак в старчески дом, нищо чудо колегите ти да са поляци и да са дори с докторати някои от тях. Нали и аз това казвам.



Ше се смеят друг път, знам аз как се смеят поляците. Но всеки търси как да си изкрава хляба...Аз ако съм на тяхно място никога няма да стъпя на влажния остров да бърша задниците на дъртите хангличани, които се мусят, че им дали право на работа да си изкрават хляба.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 16:56



Хехе, ми те са от мнооого години в америка на ключови позции в ключови компании, да не мислиш, че някой е останал в лайняната дупка, на която така се радваш?



Мне, далеч не всеки иска в лайняния, пардон британия, само ти с дедо сте там.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Muskat]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 16:56



Немците винаги са били далеч по в час от тъпите англичани.





Тема Re: UK vs BGнови [re: Muskat]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано30.12.13 17:19



нискоквалифицираните мигранти ще запълнят 2 милн. свободни работни места, лекари, инженери и др

В Европа на лекарите и инженерите нискоквалифицирани ли им викате?





Тема Re: UK vs BGнови [re: Muskat]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано30.12.13 17:43



Имал съм почти еднакво количество контакти с германци и британци тук в Америка. Поради някаква причина ми се струва че с германците по-добре се спогаждаме като култура и светоусещане за нещата...това е моето лично мнение. С Германци винаги съм се разбирал супер добре за разлика от англичаните...

Може би просто исторически нещо не се търпим взаимно с Англичаните още от едно време:



Не че фашистите са били много хубави хора, но поне са били по-прями в отношението си към нас.

Англичаните са много възпитани но под повърхността им често прозира едно тесногръдие и еснафщина която е доста противна и са 100% backstabbing при първа възможност когато имат набъркани лични или професионални интереси.

Аз просто не мога да понасям дребни души и сметчици надребно...досега от британците пред мен са се доказали като лидери в тия две неща...


Сигурен съм че има и много читави хора в UK но определено не бих отишъл там да живея или където и да е в Европа (освен в планинските части на Германия/Швейцария/Италия където бих седял само заради природата и Алпите)....

––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 18:00



Дай боже секиму да бъде изгонен от балХарие ада - и да бъде приет в британския рай

АМИН!


Ма що ли съм сигурна, че еденици са онея, дето стъпват в рая? и че огромното мнозинство ноо обиче да се пържи в балканскио ат - но тайничко завижда за британския рай и си мечтае да попадне там...


Сега и тебе - изфърлили те от британското уни - и сега по-лоши от британците нема - ГРОЗДЕТО Е КИСЕЛО, АААААА????

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 18:03



Хехе, ми те са от мнооого години в америка на ключови позции в ключови компании


Това не е гаранция за нищо.


Примерно с какво е по-спецялен директора на Монсанто, който искал да се премести на раута в Лондон?


Толко ама толко си тъпа - че нема накъде повеке ...



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Biohaz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 18:17



Нищо не си разбрал от британския дух и сила.


Напрау е жалко колко сте слепи и тъпи.


Напрау е жалко колко залагате на национализАм, велико-позьорщина, фалш и вменени идеали за н'ам си кфо.


Британците хабер си немат кфо им преписвате. Те си жевеят съдбата...и не се и замислет как балканците и кфо. Една жалка плюнка измишльотини от балкански фантазьори....


И точно за тая чиста душа си имат империята - просто не им пука, аку мъ разбииш...



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано30.12.13 18:37



Винаги допускам и това че може да не съм прав - дано нещата са така както ти казваш.


Поздрави и весело посрещане на Новата...



––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 19:03



Дай Боже всекиму да е доволен. Ако има такива доволни в неаднертанглия, като тебе, нека да са там.




хахаха, ти сега си нарочи да повтаряш като папагал, че ме изгонили и не може да смениш плочата...нещо като с Мека...дето щеше да ходиш, не знам си кво си и постепенно заглъхна и тая тъпня.....Аз не се гордея, че съм го завършила и поради това не може да ме жегнеш като ми казваш, че не съм...Ти си мисли с твоя сусрулевски вуз, дето в неандертанглия ти го признават за достатъчен за смяна на памперси на дедки и миене на чинии. Там е драмата, не при мене.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 19:03



Тука усети ли как ти се изплъзна логиката?





Тема Re: UK vs BGнови [re: Biohaz]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 19:08



Абсолютно е така-бекстабъри са. Аз се бях разстроила като две тъпи кукумявки се постараха да ме злепоставят на една конференция, но после така се обърнаха нещата, че станаха за смях...

Питаха лектора как да се постъпва с такива хора, които се мъчат да те злепоставят нарочно по време на някаква публична презентация и лекторката така се изказа, че аз паднах от смях, а те бяха точно пред мен и се въртяха като шугави на стола и ме гледаха отровено, от което аз се смеех още по-силно. Какъв беше шанса от цяла залал тия да се паднат точно пред мен, но явно е имало да си го получат.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 19:10



Къф дух и сила ма, взели те там да им миеш чиниите и се оженили за тебе ама с принъп, и ти за дух и сила ми говориш. Ти имаш виШО, нали? Ама не те взеха на квалифицирана работа нали? Дух сигурно идва от там, че им го духат тъпите източноевропейки, които само защото мият английски чинии се имат за голяма работаи плюят по родината си, а мед им капе от устата докато го духат недандерталския сиренясал. Духай, духай...





Тема Re: UK vs BGнови [re: Biohaz]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано30.12.13 19:41



Големи простотии са тия пропаганди в Англия.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано30.12.13 19:43



Винаги съм била страшно мърлява в САЩ, ходя с най-евтините дрехи, които
и са
развлечени, защото съм пълна и ми е удобно с широки дрехи, освен това УМИШЛЕНО пестя от дрехи, защото от ток и топло, не мога да пестя.
Такава съм защото когато дойдох в САЩ заварих мъжа ми със 40 000$ дългове,
ама не за жилище, а за по-дребни неща, например кола, студентски заем,
разходите за сватбата - все неща, които са били наложителни да се купят
или направят и така стартирах семейния си живот. И за съжаление по онова
време той вземаше само около 2500$ и с тези пари и моята почасова работа
трябваше да плащаме тези 40К дългове и аз започнах да мия чинии за да
стане работата и докато си трошах ръцете на чиниите него го съкратиха
и беше седем месеца без работа - така на втората година от пребиваването
ми в САЩ останахме един unemployment paycheck до живот на улицата,
слава богу точно около времето, когато той получи последните си
пари за безработен, защото имаше paycheck unemployment insurance,
успя да си намери работа. От тогава мене дрехи не ме интересуват,
нито как изглеждам, а ме интересува да не съм на улицата и да ми е топло,
спестила съм страшно много пари от "отложено пръскане" за "моди" и червила, защото Америка
do not care кой как изглежда!



Виж, ако бях взела пенсионер, защото има и мнооо млади пенсионери,
особено в Европа, горният сценарий, най-вероятно нямаше да ми се
случи и щях да гледам от високо бедните, смачкани съпруги на 30-40
годишните мъже, които ги брули безработица, несигурност и какво ли
още не от скапаната икономика на 21-век.

Сравних свекъра ми който тогава беше 55 годишен с мъжа ми - разлика
от небето до земята! Дядката строен, с кариера, с голяма къща, с два брака,
цял живот бил яхтаджия, но си продал яхтата под натиска на жена си защото
и е било писнало. Страшно широко му беше около врата и демонстрираше
стандарт, докато деномстрираше пълно безразличие към мърлявото
здравословно и материално положение на сина си. Толкова беше
дистанциран и безразличен и толкова "успешен", че направо си казах, ебати
пича, що ли не почаках за него, или за такъв като него, въобще изобщо
аз едва ли не хлътнах по свекъра си! Толква голяма беше разликата между
двамата като пари, излъчване, възможности и ... широта около врата.
Тогава разбрах, че младите в Америка са бедни ... А бейби бумърите
са живяли в икономика, която е била ... много по-добра, освен това
са били и по-свободни хора, защото са имали свобода, вкл. и сексуална.
Свободата и възможностите дават отпечатък върху личността и сексапила,
това е! Съпругът ми изглеждаше много по-ужасно от баща си - с наднормено
тегло, много беден, със смачкано самочувствие ... направо да си го гушнеш
и да се ожениш за него...

Върнах се в България и там ме гледаха като нищожество - защо си с половин
мустак, ама ти беше руса и се поддържаше, ама ако беше в България, знаеш ли колко от
моите стари дрехи щях да ти дам - така ми каза една позната, която ме видя
през лятото, защото си мислеше, че съм толкова бедна, че нямам пари да си
купя разни дрехи, което е донякъде вярно и донякъде не е. Същата пролет
купихме 4 годишна кола, макар и на изплащане, тази есен сложих първата
си американска корона - 900$ и т.н.., не съм толкова зле, ама изглеждам зле,
защото - О, боже в Америка мога да си позволя да изглеждам както си искам
и слава богу!



Искам да променя нещата и ще започна от остслабване, искам отново да
стана 60 килограма - такава, каквато стъпих на американска земя.







Редактирано от dorka14 на 30.12.13 21:16.



Тема Re: UK vs BGнови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 20:28



Дорке - ти не си изключение - свето се върти еднакво за сички!


Сички се въртиме в същата орбита - но некои са мърлеви, а други не са. А скоростта на въртене на планетата е същата.



Даже не знам как изглеждаш и коя си - и никога не съм те виждала. Сама се описваш - аз само споделям моите лични наблюдения. Никога не съм те виждала тебе персонално.


Да, тека стоят балХарието в тълпата интернационална. Какво, заболе те да се припознаеш? не съм описвала тебе персонално - още Алеко го е направил - с прочутия бай ганьо - тънко книжле с пейсетина страници - но описанието е все още валидно....






Хайде да ти дам думата - ти обесни за себе си - а сега обесни и защо всеки път, кога балХарие идат некаде - то това описание е валидно....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 20:55



Аз работя като самонаета - и така работех и в балХарието нещо като поне 10 години



Не виждам проблема тука - каквото работех в балХарието, това си работим и тука



Даже не се искушавам да пробвам да кандидатсвам за слуга по опщия рет - добре известно е, че самонаетите пИчелат повеке



Но понеже веке 3 и полвин годин работим тека без прублеми, та зех да се плаша - испускам си трудовите навици и е добре да сменяш това-онва - да стоиш в добра форма и в течение. Не е добре да се застояваш и да губиш свежест. Пък и се замислем за пенсия - та зех да проучвам по-тека нашироко това и онва....пенсия едва ли ше зема голема, ма да си постеля пътя за по-добро съществуване не е лоша идеа....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема статиянови [re: Biohaz]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 21:02







Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.13 21:05



и се кефиш, че си самонаета, защото това е начина да не взимаш пенсия, който са измизли неандерталците за мангалките, които се ръгат да живеят при тях? И какво-като самонаета им сменяш памперсите?



Тема Re: статиянови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 21:07



Айдеееееее, изата почнА да цетира циганите от романяска - дотам ли ти стигнаха патриотичните бози - до романяската да цитираш? в полза на циганяската?




Ебеме ти романяската - цитираш циганин - който оправдава кражбите и просията - толкова ли си изпаднала? ебеме ти и притензиите, ебеме ти и менталитета ....


Циганизацията е в пълна сила на балканите - щом хората зеха да цитират циганските лидери и да ги копират! не че не съм го знаела - но е шокиращо да видиш изата с претенции да е българка - да се води по цигански ентереси и лидери!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано30.12.13 21:11



Хайде да ти дам думата - ти обесни за себе си - а сега обесни и защо всеки път, кога балХарие идат некаде - то това описание е валидно....

Защото българите са понякога НАД това как изглеждат! Защото може би много
хора като мене могат да споделят една история на лишения, където първото
нещо, което правиш е да пестиш от външен вид и здраве - пести се от дрехи,
пести се от фризьор, пести се от козметика,
от вода, от ток, ограничават се в средствата за зъболекар,
ограничават се в средствата за здраве (което е много лошо).





Редактирано от dorka14 на 30.12.13 21:14.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 21:14



Точно като самонает мойто полвинка получава в момента 4 пенсии плюс заплатата си.


На 74, той получава повече от всеки един от вас да е изобщо някога виждал накуп - и дохода му е фантастичен дори за британските заплати и доходи.


Мога само да се уча от него - което и правя.



Просто си неука, невежа и тъпа проста балХарие крава - немаш и идея за какво говориме и какво означава това. Пълна си с балхарие предразсъдъци и ментални блокажи.


По целио нормален свет орицата на заплата са най-зле платените и най-нещастни. Затова как'ви Роксана разви собствен бизнес в балхарието - и затфа и сега работа в собствен бизнес. Ма как да обесниш това на куманистическо съзнание, което е блокирано около месечния си финансов цикъл?



Затфа единствено как'ви Роксана обиколи полвината свет и успе да се закотви тука - щото не съм вързана за ментални блокажи да ме дърпат назат.



Щото и ти опита - ма те наритаха нели? що изопщо би пътя дотука? да видиш Лондон от птичи поглет ли?








Бахси - мое ли да сте толко елементарни? да - явно мое! вселената може би има край - но балканската простутия нема - нема и да има!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 21:19



Защото българите са понякога НАД това как изглеждат!


Сега се опитай да бъдеш НАД себе си в следващия ти отговор.


Защо на германците не им се случва да се извиневат гузно относно обстоятелства и факти и лош външен изглед, и абе защо не им се случва това?


Живееме на същата планета знаеш - и в същия континент даже. А на масата балХарие РЕДОВНО И СИСТЕМНО им се случва да са оръфлеци, смачкани, разбити, бедни, просещи, гузни, продажни, далавераджии, престъпници, ментарджии ...и каквото още сложиш там.


Я обесни - какво е по-различно неколкостотин км по-на север и запад?



Едното разстояние ли е?


острова с какво е по-различен и защо толко балХарието напирет да додат тука?


Я обесни мола, тея ми учтиви фапроси - как ги виждаш ти, от хамериканската камбанария с две тиквички с петмез на закуска и отказ да работиш, и с мизерен съпруг и останалото, дето нема как да го пре-разкажа сичкото накуп.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано30.12.13 21:19



Добре де, светни ни кой ще ти плаща пенсия като самонаета?



Тема Re: статиянови [re: izz]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано30.12.13 21:25



Според мен англичаните ги е шубе от КЪРИБИ-те..




Ако не знаеш -> виж това от 28:00мин натам (ако имаш време можеш да го изгледаш от цялото от самото начало):





––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: UK vs BGнови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 21:31



Ами изчетиси сайта на HMRC.

Самонаетите също плащат данаци и имат пенсионни фондове.

отделно, имат и специални права.


Първото, което ме потресе когато четях този сайт е, колко много разновидности на самонает има в УК - и сичките от тех с огромни приходи и дивиденти и секфи други финансови облаги.


В оня момент хабер си немах кфо е да притежаваш финансови фондове и облигации ...не че сега съм по-добре...но ....


Най-богатите хора, които познавам тука - НЕ РАБОТАТ НА ЗАПЛАТКА И НЕМАТ ШЕФ!




Тука как'ви Роксана почнА да развива своя персонален капитализам....


Началото беше - да опитем това, да опитем онва....фърлене хаутично напрет-назат...секи начинаещ е имал това...


Не смея да обубщавам - ноооо....натам ме дърпа срцето!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано30.12.13 21:42



ок, значи сама си правиш вноските за пенсия във фонд. Питах просто, защото от предишния ти пост не стана ясно.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Biohaz]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано30.12.13 22:09



Мерси много за линка!
Припомних си някои забравени неща, а други относно Чърчил не ми бяха познати.

Аз се дистанцирам от генерализиране на нации, но има черти в народопсихологията, които няма как на човек да убегнат, особено ако диша един въздух с тях. Като лидери пред мен са се доказали с надигане на чашките



Има един лаф "Държиш се като англичанин на почивка", което е синоним на безпардонно поведение.

Представите ни за английския хумор и добро възпитание от книгите на Джером К. Джером, за съжаление, не се покриват вече с действителността. Дори имам чувството, че този тип англични са за червената книга




Тема Re: UK vs BGнови [re: Biohaz]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано30.12.13 22:11



обективно погледнато, не знам да има по-противни уруди от тая дива кривокрака паплач внеандерталчени орки, де пъпли из калната преизподня Англия! Толко кисела, буклучава измет насгъчена един връз друг у тая тинеста дупка нийде нема по клетата майка земя ебати. Като почнеш от сипаничавата им аристокрация от мършави изродливи изцъкляци, култивирана от многовековен инбрийдинг и стигнеш до безбрежната рижа сган от кирлив добитък, де е средната им класа и пролетариата от лейбърърс - то нема читав, мама им да иба крастава жална!



да бех аз, да фана и да ограда с бодлива тел целата англия, че да запря тая сволоч таласъми вътре у обора да си ручат на воля у блатната им дупка дееба!

с горното са опитах да огранича емоциите в тоя дискурс относно англия и да допринеса към темата с едно балансирано мнение по-въпроса.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Monica123]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано30.12.13 22:14



Монче, много си кисела днес и запетайките за нищо ги нямаш


Естествено, че 2та млн. свободни места се отнасят само към нискоквалифицираните! Компренде?!




Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано30.12.13 22:16



И дори си позволяват да критикуват политиката на Камерън, представи си






Тема Re: UK vs BGнови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано30.12.13 22:17



ВЕЛИКО






Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано30.12.13 22:25



Затова как'ви Роксана разви собствен бизнес в балхарието - и затфа и сега работа в собствен бизнес.

И как стана така, че трябваше да си плащаш осигуровките на никовете Вълк и Надежда?




Тема Re: UK vs BGнови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 22:52



ок, значи сама си правиш вноските за пенсия във фонд. Питах просто, защото от предишния ти пост не стана ясно.

Ако ми покажеш една държава, в която това не е валидно - ше ти изръкоплескам





Иначе, на пенсия НЕ разчитам

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Muskat]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 22:57



Ми по същия начин.


Точно тогава ме домързе да ода секи календарен месец - което си беше моя грешка де - и да си ги внасем самичка.

Пък се случи да са ме дебнели - която грешка гледам да не допускам веке - и са ми се предложили че ше ми направат услуга - ако подпиша това и онва - та да ми го правели те.


Точно както в случая с мързела на Дорка - сама се насадих на пачи ейца - ама не обвиневам никого - и си го изстрадах, минах си войната и перипетиите, постигнах си удовлетворението и справедливостта и даже получих сички морални компенсации




Съдейки по последните събития - секи който дофтаса в УК с досие - а въл и надежда са съдени и надежда има условна присъда регистрирана в системата - значи секи от тоа рот не мое да стъпи в УК

Ей тека работи божия закон - глей начи как истината ме пази още - колко години са тфа? я да сметна от 2006 досега?






Едит: май имаше клопка в фапроса ти - ти имаше предвид кой ми е внасел сумите?


Давах ги на ръка на вълк - а тогава не знаех, че надежда ги е внасела от негово име и на името на фалшивата му компания - той беше завербувал маса нарот из дира да му потпишат договори за работа - че той бил работодател и компанията му печелела и създавала работни места в балХарието.


Която история беше разнищена от-до и даже беха използвали разузнавателни средства - защото той е руски поданик (нарочно пиша поданик).


Начи, какво се правеше и се прави за европейски паспорт от руски граждани - мисла немате си и най-бледа претстава....
Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тоя същия опита с предложение за брак - ама не го огре....


И бизнеса не му се удаде гледам...



И както следва историята - разбира се използва други никове -литнал е да идва в УК - следва дълга история на дебнене и далавераджийство как да доде наготово - което разбийсе не се случва - ас описах подробно защо далавераджиите не просперират в УК. Следва историята на вълк да я видиме как ше го изритат и него като изата от УК - в което съм 10 000 000 000 000 % сигурна - и ше четеме из дира воплите на вълк - както в момента четеме воплите на изата ...



Редактирано от Roxan*na на 30.12.13 23:03.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано30.12.13 23:00



Я обесни - какво е по-различно неколкостотин км по-на север и запад?

Едното разстояние ли е?

острова с какво е по-различен и защо толко балХарието напирет да додат тука?


Пише в учебниците по история ... как в България много пъти е извършвана
отрицателна човешка селекция



Куманистите са виновни душа! Интелигенцията на България е избита,
а религията забранена, а след това са избити и репресирани истинските
комунисти - "първите паднаха в кърви, последните станаха първи" и се
извършва втора отрицателна човешка селекция след разстрела и гоненията над интелигенцията,
като започват да се отстраняват от сцената по-честните сред комунистите,
които са принудени да отстъпят място на по-безчестни и пробивни, и на
нагаждачите. След прехода се извърши трета отрицателна човешка селекция
от 1944 г. насам като наплашиха хората и ги изплашиха, чрез пускането на
свобода на криминалните елементи и създаването на мутрите като
обществено явление и така смачкаха желанието на хората за себеосъществяване и правене на бизнес в България и вместо това
много знаещи и можещи имигрираха. Това са три отрицателни човешки
селекции само за 70 години! Друго - чувала съм че водата в Бавария идвала от
Алпите и била пълна с много микроелементи от Алпите, които подобряват
мозъчната дейност и заедно с това и морала, ако мозъка работи, както трябва
може да се отрази добре на морала като цяло. Общо взето умните хора са
много по-морални в повечето случаи, но разбира се има и изключения, и те
обикновено влизат в историята с ... размера на пороците си или мошенничеството си или на вредата си.






Редактирано от dorka14 на 30.12.13 23:13.



Тема Re: UK vs BGнови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 23:09



Чедо нещасно изстрадало!


Който и да ги избира тея куманисти - който и да ги назначава - както и да се случват нещата - ПИТАМ ТЕ - КОЙ ГИ ТРАЕ И ЗАЩО?


И после, щом тея родомразци прават това за последните 100 (доказано!!!!!) години - защо народа не се дигне да ги помете, еми ги трае и им ръкоплеска?




Секи вика, не грасувам ас - а като не гласуваш - защо ги траеш тогава и им се мазниш?


Как'ти Роксана от 100 години нито им се мазни, нито им ръкоплеска - за което обрах страшни негативи! вий какво чекате - нале сте родалюпци? нале сте по-голями родалюпци от как'ви Роксана? що не ги пометахте дося? а още ви е крива Роксана, а на куманистите се мазните?


Слет който извод ви плюх на лицето на родалюбието и си следвам моя път - но на родалюбец от балканите ас веке вера немам - умиргайте и се срамете по летищата колко сте бедни и нищожни - ама още траете куманистите - ХАК ВИ Е!!!!!!





Хак ти е Дорке - хак ти е на мързела, на куманизма и на родалюбието! това ви се пада - не сте мойта рода - АЗ НЕ РАЗБИРАМ ТЕКА РОДАЛЮБИЕТО!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Muskat]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 23:20



Мисла и досега е тека в балХарието - самонаетите сами си отварет акаунт (как му беше името - боже ше забрава езика!) в НАП ли беше, абе дето се власят осигуровките, като физическо лице, да си внасеш сам осигуровките.

Нормално ти ги внася работодателя. Всеки календарен месец настъпва паника около 14 дата (ако още е същото и ако още се случва) да се занесат дискетите на ДОС в къде беше и да се вкарат в системата, за да са валидни отчетите за месеца.


Е, логичен е въпроса, ако нямаш работодател и работиш за себе си и имаш специфичен бизнес - тогава кой ти внасе осигуровките. Тамам го беха направили от 1 година мисла, да можеш сам да си ги внасеш - ама системата беше текава, че ходиш сам на крака, седиш по опашките и сам си внасеш некфи смешни думи от по 15-20 лева ли беха на месец. Това барабар със счетоводителската истерия на 14 число от месеца - и всичко лично, с лична карта и прочие фантасмагории. Губиш целио ден освен че те прават лут - и това редовно секи месец. Без изключение. Система. Не моело иначе. Вер3вам секи тука знае фантастичната бюрокрация на балХарието.


И понеже си отворих устата да рева и да се оплаквам - та се наденах на сието и вълк и надежда.


Не че ми е системно поведение - но пък и ми стана урок - та сега НИКОГА СЕРСЕМСКИ не се оплаквам - не знаеш кой ше ти седне на устата за минет, ако те чуе кфи са ти прублемите





Та, наште накрая си платиха сметката - да! има справедливост на тоя свет - от Бога идва!



ПС: не бих се учудила, ако системата все още е същата - сметайте колко години оттогава. На балХарието всичко е замръзнало в допотопно състояние - какви промени да очеквам? никой не иска промени, и сички стискат кокъла отчаяно! никой не пуща промени!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.12.13 23:29



Дорке, ти не можа каки, да бъдеш НАД себе си и да не заприказваш пак за надбавки, добавки и минерали и хранителни недостатъци



Не знам по каква логика верваш, че масата хора могат да бъдат НАД себе си, докато мърлеви одат по белио свет и мърлево живеат ....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 00:40



Ма путко миризлива, какво си се вживяла в ролята на обвинителка ма, чумо недоклатена?

Намерила да сменя напиканите чаршафи на деденце в англия и се докопа до втора ръка дрехи от някакви на които им чистиш къщите и вече почна да се изживяваш като роялти, деба нещастния плужек. На дорка мъжа ако е мизерен за твоя изобщо няма графа, ако изобщо може да се нарече "съпруг" тоя който те е прибрал да му слугуваш като си се подписала, че нямаш права на съпруга.

Аре марш да сменяш памперси и не давай тон за песен на дорка, плашило смотано.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 00:42



Аре заминавай да пометеш изпаданлите на пода лайна от памперса на деди, и не давай акъл кой какво да помитал и откъде, ма мръхло.





Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 00:43



Че ти да не би да не си мърлява, бас държа че като караш колело, от клоните на дърветата падат мъртви катерици от смрадта, която се разнася от тебе и всичките ги отверстия.





Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 00:48



кой знае, може да има пари дъртия, лошто е, че ти няма да видиш и едно пени от тях, защото не си съпруга а наложница. Твоите съпружески права се изчерпват с федшерски функции и мастурбиране докато деди спи. Но ти не си деди, ти за разлика от него акъл нямаш, и ти няма да получаваш пенсия от неандерталците. Те да не са тъпи, че да си дадат социалните придобивки на циганка от българия, нали така? Сменяй памперси, докато можеш, чисти къщи и си трай. Като те огъзят полицаите без причина, дупи се и мяука,й че да не те опандизят и толкоз.



Тема Re: UK vs BGнови [re: zukary]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 00:48



дедо ще и праща колети с компоти, не бой се





Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 00:50



Какви огромни приходи ма мръхло... хахахаххаха...имала огромни приходи и пенсия, ще и плащат...наеш га?

Това, че най-богатите хора нямар шеф, прави ли те тебе, чистачка и смнячка на памперси на дядовци най-богата?



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 00:53



пак не си си пила хапчетата





Тема Re: статиянови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 00:56



Ти си мислиш, че румънците са по-малко от тебе ли ма посрана курволетино?

Не съм и мислела, че имаш акъл да схванеш какво пише в статията, но от кога стана ксенофобка, до сега всичко чуждо беше благо, само българското не? Аре мри в лайна там и не се обаждай много-много.



Тема Re: UK vs BGнови [re: noTeHHEgaP]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 00:57



много щеше да е полезно за света да бяха оградени с бодлива тел, ама умните хора не ги слушат.





Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 01:07



Uuuuuuuuuu....




Уууууууууууууууууууууууууууу....

Аре изата пак зави истерично под луната....бас ловя, че мраз вей, ветар бий по стъклата, а изата вие на лунна светлина и рие с копита ....

Ебахси истерията - изо, работи ли в момента Бърза помощ, да не ритнеш камбаната? с тоя сърцетуп, ше те мисла утре сутрин дале си още жива - я пак ууукай - ууукай до сутринта - че ше те мисла да не фърлиш топа от истерично валнение




Уууууууууууууууууууууууу


Уууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 01:14



Мътното ти мозъче, роди да повтаря една буква като гигантско постижение. Така е то...с тоя акъл те зеха и за жена...а исках да кажа болногледачка ма с принъп.

И бачка там мие чинии и пенсия щяла да има огромна, щото най-богатите и те нямат шефове....Малоумието ти е по-голямо и от вонята, която се разнася от тебе. По нещастна и патологична твар от тебе няма извън англия, никъде. Виж в англия си си като у дома.

Редактирано от izz на 31.12.13 01:15.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 01:22



Уууууууууууууууууууууууууууууууууууу!



Добре, добре - дай сега пак - уууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу!


Тека до сутринта - прескочиш ли 12 часа - нема те мисла за сърдечен удар!

изата я повали сърдечен удар - от мисълта, че Роксана си има супер живот и има пари!





Ууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу!






Уууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу! я пак:


уууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 01:29



Хахахахаххаха имаш супер живот??!?! хахахаа

роксана отишла да върши черната работа в гадна мъглива дупка, и се цанила за боногледачка на дедо на 74 години, които и казал, че ако иска да му смуче мекото от 30 години пишле, докато му сменя памперса и го пази от алергичен шок, ще и се наложи да подпише предбрачно споразумение, че като деди иде на небесата, тя ше върне гащи и чорапи и ще си ходи по живо по здраво. Току полицията я опъне също под дъжда, но нашта е убедена, че води баси якия живот! Предполагам, че в БГ са те спуквали от бой по 8 пъти на ден за да си представиш, че ова в момента е много хубаво, и даже, че някой ти завижда(wtf?!)

И на фоина на всичко това пишеш обвинителни и задливи постове към дорка, която нищо лошо не ти е казала и вместо да те навре в кучи гъз, където ти е мястото те търпи? Смрадлива, недоклатена дебилилизирана пачавра, това си ти и точно така те и третира живота.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано31.12.13 03:26



Някои компании (не държави, да поясня) плащат осигуровките за пенсия като част от бенефитите и ти дават гарантирана пенсия до живот ако работиш за тях определен брой години. Тези позиции обаче са за квалифицирана работна ръка и конкуренцията е много голяма. Иначе съм съгласна че при определени обстоятелства да си самонает е добре, например лекар или адвокат със собствена практика, но много силно се съмнявам че това важи за теб.



Тема Re: статиянови [re: Biohaz]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано31.12.13 10:32



Страшно интелигентно момиче е това, ако има воля да се образова няма да има
цена, но има един проблем. Първо се зачудих на липсата на самокритика,
каквато забелязвам в някои много надути хора, чиято надутост им пречи да
видят отвъд някои свои представи за нещата. Страшно умна, но и липсва
малко самокритика и това се дължи на мозъчен проблем. Хората, които са
леваци понякога имат непоклатимо самочуствие, липсва им гъвкавост и
трудно могат да приемат, че грешат някъде. Стршно умна, природно умна
мадама, но с мозъчен проблем, а от там идват невъзможността да обмисли и
други гледни точки и липсата на гъвкавост. Това не е "характер", а
мозъчен проблем, който предопределя това неприемане, че и другия може
да е прав в нещо. Това, че е левачка означава много и понякога левачеството е
резултат от мозъчен проблем в ранното детство или още като бебе,
и заради мозъчен проблем хората могат да станат леваци.
Тц, тц, тц, толкова е умна, а тази липса на гъвкавост и самокритика,
ще я връща назад. Дано да има късмет и да попада на свястни хора,
иначе много ми хареса като се изключи прекаляването с бръщолевенето.

Нейното държание е типичен пример на мозъчни особености от които
идва, както левачеството, така и голямото самочувствие и трудното приемане,
че и друг може да е прав за нещо (колкото и дребно да е то).


What causes some people to be left-handed, and why are fewer people left-handed than right-handed? -




Виждам сега как с тези ваксинки леваците се увеличават ...
Ваксините увреждат леко мозъка на някои деца и от там се увеличава възможността децата да станат леваци.

Същият ефект може да се получи от химикали, пестициди и др.

Понякога левачеството може да е генетично, а понякога някои химикали в околната среда помагат на генетиката.

Моето хлапе беше тръгнало да става левак, но с тези добавки и терапии
го направих десняк много бързо.

Във втората част на Карбовски всичко ми просветна като си каза момичето,
че е левачка.






Редактирано от dorka14 на 31.12.13 11:15.



Тема Re: статиянови [re: dorka14]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано31.12.13 11:25



Доре, на кво се дължи тенденцията да мелиш толкоз дивотии из форума - занижени количества магнезий в диетата от туинкис, генетична обремененост от рецесивни гени на ашкеназки евреи в потеклото ти по майчина линия, или свръхимунна реакция към предозиране с бъргър кинг по коледа?



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 11:27



Жива си била да виеш на умрело в 1 и полвина - а ако се появиш да завиеш пак - серсем нема да има съмнение че си прескочила сърдечния удар.





ПС: не адвокатствай на Дорка - Дорка има уста и пръсти да си го сложи тука сама - кфо се отнасеш с нея като с малоумна и инфантилна.



Иначе, потвърждаваш още една характерна черта на бай ганюто - завистта. Щото ти не можа да останеш в УК - ся ше сложиш сичко черно върху мене да искараш и мене че не мога. Пък ше ми броиш парите, пък ше ме оглеждаш колко съм грозна, пък ше ти е криф дедото, гаче ли тебе те ебе - ше му гледаш пишката - ентересно как установи, че му е мека


Целата си се показала - сам-сама. Целата вменена картинка както си я нарисувала - показва само болния ти мозак и болното ти съществуване. Целата си се изсрала фафа фантазиите си колко ми е зле на мене в УК


Малииии, изо - бива ли кака, такова човешко падение?







Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 11:38






зукари, да разбирам ли, че ти ми подаваш такс ритърна и знаеш цифрите по-добре от счетито ми?



Иначе, опитай без доходи да живееш в УК - и ела да каеш къф е резултата


ПС: доходите, които споменаваш - нискоквалифицирания труд - е платен на рейт по-нисък от 10 паунда на час. Да се скинеш от раута, това не прави повек от 800-900 паунда на месец - и с тези пари не можеш да наемеш дори една стая в общежитие - в мойта ерия една стая (ама най-ефтините) върват по около 600.


Сега и ако обесниш как плащам за себе си и за детето си - с текива доходи - цена нема да имаш!


ПСС: мойте доходи не ги мислете - виждам таа черна завис - пусти балХарие зависливи. Ас си работа, печела си парите, оправам се - това е, което ви е позволено да знайте. Всеки, който е живел в УК, знае, че не може да наеме дори една стая в общежитие, ако не плати в адванс наем и половина (обикновено) плюс депозит (който за ефтино пропърти е около полвината наем също. Хората тука са го мислили и преценили - нема да пуснат никого никаде без да си плати. Системата работи та се кине - и понеже съм видела как работи - затова съм толкова сигурна, че приходящите балХарие след утре ше бъдат връщани поетапно и редовно - ще додат, ще видат, ще ги изловат в издънки като елисаветата, и ше ги екстрадират с наказания, глоби (ноо са солени - последно чух, че ги вдигат минимум 5 пъти - начи досега беше глоба от 1000 паунда при принудително връщане в страната ти) и отнето право за връщане за дълъг период от време - а може и да не знам всички наказания - но закона е веке в сила.



Иначе - съмневай се колкото си искаш - фактите са текива, че не остава место за съмнение. Но разбийсе - съмневай се - това си е твое балканско право да се съмневаш и непременно да вменяваш завистливите си съмнения - задължително негативни.




Кога ше се очовечите това балХарието - не знам и не искам да знам

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: zukary]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано31.12.13 11:40



Defined benefit plans? "Гарантирана" е твърде силна дума - гарантирана докато не фалира компанията, или не преструктурира пенсионния си фонд както стана през кризата 2008-09. Питай работниците от крайслер дето са бъхтали 20 години из фабриките в Детройт колко им остана от гарантираната пенсия след банкрута на компанията.

Квалифицирана работна ръка? В САЩ болшинството от хората, останали в тия "гарантирани" планове, са част от юниън - ако го няма, никоя фирма няма да си върже тоя камък на врата. Юниън = маси от средно-квалифицирани работници от позалязващи промишлености - миньори, тежка металургия и машиностроене, печатарско дело, корабоплаване и тъй нататък



Тема Re: статиянови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 11:49



Негро, жената е на диета и отслабва с тайпене по койборда! това е свръхусилие и мозака й сигурно изнемогва за кислород





Дорка е фанала дявола за шлифера, като се е оженила за мъж да й плаща съществуването. Откровено казано, без тоя мъж не я виждам да се оправя в света. Може да я подценявам - съдя единствено по писанията й тука - но такова чепетление оставя.


Тя ако остави тоя брак да се разпадне (па май се е случило веке) - колко ше се бие по главата самичка .....



С тея философии и тея бръмбари в главата - не виждам кой ше я трае на раута...


Кога е била млада - некакси е ставало да си намира раута - но 10-15 години по-късно и с наднормено тегло - и загубила тренинг и умения - нинам, нинам.....


Право са ти казали Дорке - в балХарието ти не би могла да оцелееш. Мислим хабер си немаш каква борба за оцелеване пада там. Не те виждам - сека циганка ше те праи мат и маскара.


Хората на прескоци бегат от страната - прави си сметка защо.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 11:56



Съгласна съм с коментара ти.

И мойто полвинка е изгубил държавната си пенсия натрупана в първите му 30 години работа - точно по същата пречина. Дотогава е внасял вноските си за пенсия точно към компанията си, в която е работел - даже отгоре, с илюзията, че ще има по-висока пенсия на напреднали години.


Вноските от 30 годишен трудов стаж са се буквално изпарили, когато компанията му - уж голяма и уж стабилна - е обявила банкрут и е изхвърлила всички на улицата. Тая рецесия всички я знаят - по времето на Тачър затова е имало бунтове и стачки.


Затова полвинката се е преориентирал и е започнал да инвестира - и да внася в държавни пенсионни фондове - които уж са защитени по закон и имат гарантирано връщане.


Отделно си има няколко пенсиийки към големи частни пенсионни фондове тука, отделно взима наем от едно пропърти. Отделно му идва заплатата. Отделно има други инвестиции. Дето има една стара мъдрост, не си слагай сичките ейца в същата кошница - човеко се е парил веке.


Но и не го мързи като Дорка - питай я нея какво ше прави като стане на пейсе, шейсе, сеемсе. Дорка и сега не иска да работи - как я виждаш да работи на сеемсе?



Та - сека кръшка си има опашка. Полвинката има пари - ама яко бачка и се грижи да ги има. Дорка прави ли това? не? е какво се изненадваме, че нема пари да си купи гащи?


Нещата са толкова логични - и Бог е толкова справедлив.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: статиянови [re: dorka14]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 12:03



Установиха връзка между правене на ултразвуково излседване през бременността и левачеството. И това има влияние освен ваксините. Впрочем има и връзка между УЗИ и миграцията на неврони в мозъка, установили се, че е по модела на аутизма. А сега се правят по хиляда ултразвука по време на бременността, ей така да си видиш бебето.



Тема Re: статиянови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 12:04



Дорка никога няма да ти настигне по количествата на малоумията които постваш тука...чаршаф след чаршафа, и никой не ти ги чете, но ти продължаваш.





Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 12:07



Тая па, ти кога си лягам ли ми проверяваш ма кукумицино? А дали съм си измила зъбите няма ли да провериш, денееба психопатката недоклецана?



Завист? МУхахахахаххахахахаха

такава завист изпитвам към теб, сравнима единствено със завистта, която изпитвам към козя дарадонка изпаднала в крайпътен ров.



Тема Re: UK vs BGнови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 12:13



Тук в Ук след подобно опарване по пенсионните въпроси повечето хора се ориентират към алтернативи.


Инвестира се в пропъртита - познавам една мелионерка, която навреме е купила с мортгидж общежития в Оксфорд и сега пребира фантастични суми от наеми. Жената е поела инвеститорския риск, добре си е калкулирала наличностите и сега получава трицифрен К доход на година -а преди 20 години е била домакиня и след 3 си развод е била останала на улицата с 5 деца.


Други хора инвестират в така наречените билдинг сосайтис - внасяш някаква кръгла сума там и се счита, че си собственик на пропорционалната част от сосайтито. Ако искаш можеш да живееш като собственик в твоята част - а ако искаш - даваш я под наем и си пребираш печалбата върху инвестициите. Печалбата от такива инвестиции най-често е 15-20 пъти по-висока отколкото ако сложиш парите в банка да ги изяде инфлацията.


други просто си внасят в държавните пенсионни фондове - ама тука управлеват консерваторите а не куманисти - и фондовете са защитени от държавата със закон. Колко пъти обраха държавните пенсионни фондове в балХарието и защо орицата останаха без пенсии на дърти години слет цел живот раута в балХарието??? е, това го нема в УК.


Други инвестират в злато, диаманти - това е страхотен пазар - Амстердам е на 1 час път с ферибот) - или всякакви други начини - търговии, лицензи, производство - познавам инженер, който си построи собствена фабрика и сега си управлява бизнеса - на над 70 години е - не съм го питала точно на колко е - но е над 70. Хубава пенсийка е да работиш за себе си - тази е най-хубавата





Познавам артисти, художници - имаме преятели в Уелс - те просто си се кефат на живота и току продадат некоя картина.... и имат пари за 1 година напрет....



Познавам предприемачи - купуват зарезани пропъртита, наемат архитекти и инженери и цели компании - и обновяват и реставрират - и после продават с огромна печалба. Това е най-високорисковото начинание - но и най-доходното - можеш спокойно да получиш до 100% печалба отгоре годишно върху размера на инвестициите си.... но обикновено това начинание се прави от хора, които имат сериозни капитали - ясно е, че с 5К нищо не моеш да купиш - само за да започнеш с едно пропърти - и то зависи какво е - требе да имаш като абсолютен минимум поне мелион суха пара....



И прочие...тука има много възможности - освен това има огромни възможности в офшорни начинания - в интернационани инвестменти - в джойнтвенчъри...абе тука си е истинския капитализам....спор нема, нема и да има ....





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxan*na на 31.12.13 15:22.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 12:15



Брау! поне изви наново вой! да не се претеснявам, че си предала богу дух от черна завис!




Ууууууууууууууууууууууууууууууууууу!



УИууууууууууууууууууууууууууу!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 12:18



я кажи как ше ходиш в Мека и за клуба в мазето на университетската библиотека...хахахахаВсичките ти глупости са такива...повтаряш до припадък една тъпотия и си мислиш, че ще стане истина. Аре отивай да сменяш памперса на деди и не ме занимавай със себе си, мръхла смрадлива, недоебана.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 12:40



Ауиууу, как боли това болно его! ауууу, как се метка нашта иза в ментален недоимак! аууууууу - цела нош не е спала и е вила на студа да си изреве болката и зависта!

ауууууу!


Изо, извий пак чудните трели на болното завсиливо его - аУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 13:27



Обясни ми едно: как в собствения си ум оправдаваш идеята, че някой може да ти завиди за това, че си станала наложница на много стар човек /и много по-стар от тебе/, който те е унижил да те накара да подпишеш, че нямаш права на съпруга и не иска да има деца с тебе?

И отделно по-маловажния въпрос, че бачкаш ниско квалифицирана работа, въпреки висшето си образование, защото никой в тая държва не иска да ти признае усилията? И че няма да получиш нищо като дойде време за пенсия или ще получиш колкото за кило картофи на мeсец?

Значи-всеки може да има всякаква съдба, но как на някой на твойто дередже му ХРУМВА, че може някой да му завижда?! Е това не мога да си обясня...

п.п. И най-важния за мен въпрос-как може някой на твоето дередже да си позволява злобно да напада и да държи речи на други хора и да им обяснява, че били бай ганьовци и не знам си какви си? Как си успяла да се почувстваш толкова превъзхождаща в твоето пложение, че ти идва на акъла да критикуваш, изнасяш лекции, искаш обяснения за изборите и живта им...? WTF?!

Редактирано от izz на 31.12.13 14:41.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 14:56



A ne - ТИ ми обесни по кфа пречина те ентересува толко МОЯ ЛИЧЕН ЖИВОТ И КОЙ МЕ ЕБЕ?




Ти беше на подписването на брака ми? ти беше в леглото с мене да видиш кфо мое моя чувек? ти знаеш цифрите в дохода ми? ти знаеш сичко, дето АС не го знам за себе си?




УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу! изата пак зави от злоба и завис!


АС ИЗО НЕ СЕ ЗАНИМАВАМ С ТЕБЕ - ТИ СЕ ЗАНИМАВАШ С МЕНЕ! СЕГА ОБЕСНИ ЗАЩО ТИ СЕ ЗАНИМАВАШ С МЕНЕ ДЕНЕМ И НОЩЕМ И ЗАЩО МЕ МИСЛИШ ЗА СЕКИ МОЙ ЛИЧЕН ДЕТАЙЛ И МЕ ПРЕСЛЕДВАШ КУКОМЯВКО ТЕКАВА!







ДЕЕБА И ГРОЗНАТА БАЙ ГАНЮФСКА ЗАВИС И ЗЛОБА


Уууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу!





Айде пак завий - коя нощ ше ти е да стоиш тука и да злобееш по мой адрес? ебахси нещасницата си - има ли по-зла участ да си пожелаеш?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 15:17






И че няма да получиш нищо като дойде време за пенсия или ще получиш колкото за кило картофи на мeсец?


Па ти имаш притензиите да знаеш бъдещето???





Малии - малоумието и скудоумието яко са натиснале балХарието...и е заразно - ПАЙТЕ СЕ!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 15:25



Не ме интересува личния ти живот. Грам.

Ти обаче си като развален грамофон, който само това обяснява...не се ли усещаш? Абсолютно всеки твой пост, без изключение се отнася до тебе и живота ти. ЛудницаТо бива невменяаем егоцентризъм и липса на преценка, но това твойто няма аналог егаси.

Започвам да ти напомням за фактите от личния ти живот, така както ти си ги разказала милион пъти, когато поведението и агресивността ти започват да стават супер некохенрентни с личния ти живот-т.е държиш се се едно си фанала господ за шлифера, а всъщност си в много тъжна ситуация. Обиждаш хора, мачкаш ги без причина...Усещаш ли се, че дорка не ти е казала нищичко негативно и ти понася диариите без да да ти отвърне и обиди? Кой ти е казал, че ти е позволено да обиждаш хората без последици? И отново клюовия въпрос: с КОЙ АКЪЛ си помисли, че си в позиция да го правиш?

И за да ти отговоря на въпроса ти в червено:

Занимавам се с тебе, когато изгубиш представа за нещата до такава степен, че почнеш да злобееш, унижаваш и тормозиш други хора

ИЛИ

ако говориш против България и българите малоумни лъжи и фантазии. Тогава политат шамарите и биваш насрана на мига. Приеми ме като пратеница на кармата. Олекотявам ти я като т давам мигновен коректив. Не трябва да бъде оставаян някой насиращ се без помощ да го върнеш в здравия разум, защото като засъхнат лайната и става по-тежко за него.

аре весело прекарване на нова година и да ти идва акъла, че да не се налага да бъдеш вкарвана зорлем в правия път от съдбата или някой случаен ник в нета.



Тема Re: UK vs BGнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 15:52



Уууууууууууууууууууууууууу!


цела нош тека - и сега пак - УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!


изо, не ти ли прегракна гърлото ма! УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!






Дорка ти я ухажваш - щото ти е контингент за ваксините. Щото никой друк не го ебе за ваксините ти. Щото секи друк ти е теглил сиктира отдавна и тоа клуп ти станА тесничек.



Дорка се опитваш да я противопоставиш на мене - ясно с каква цел. Дорка я манипулираш - ясно с каква цел. На Дорка й казвам едно към едно какво мисля за ситуацията й и й правя услуга - щото явно ти нема да й го каеш - ти по-скоро ше я закопаеш с кефче в гроба, нежели да й кажеш нелицеприятните истини в лицето. Аз обаче искам Дорка да си види грешките - и да се освести - ако е в състояние де - пък ако не е - здраве да е. Ма спорет тебе е по-добре да дондуркаме Дорка в заблудите й - и непременно Дорка да живее в свето на ваксините и внушения за болести около нея и да изглежда, че е полезна за нещо - а в реалността Дорка е загубила себе си затлъстяла и изглупяла уайт траш - на тебе ти изнасе Дорка да е нещастна и дебела, за да я манипулираш - пък ас искам Дорка да се отърве от фикции и дебелини и да си оправи живота!


нещасница - колко си изпаднала - освен че биеш по мене - но и не правиш добро на Дорка - опитваш се да вменяваш, манипулираш и да тероризираш клупченцето!


Направу не моем те мислим - сека нощ дежурна да виеш вопли и войове по мой адрес - щото другите ти ядаха попарата и друк освен Роксана не мое да те насветка в кьошето - пре-ебана нещасница вампиресала!



изо - от канада те изфърлиха - от ук те изфърлиха - и в балХарието не прокопса ....не схващеш ли защо ти се случват тея неща?





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 17:36



Убеждам се, че твоя проблем е медицински или по-точно психиатричен. Тука има егати несвързаното мислене, чиста шизофрения.... Между другото в хомеопатията ракът е свързан като миазъм с психични проблеми и обикновено който има рак има и психичен проблем или най-малкото в рода му има такива. Ти си сто процентово доказателство за това. Маниер, "размисли" "логически" връзки, които правиш...поведение....Затова казах, че ако те познавах наживо най-вероятно щях да съм много по-рано наясно с това и да не те закачам егати....То е жестоко с болни хора да се занимаваш...






Тема left-handedнови [re: noTeHHEgaP]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано31.12.13 18:51



It's estimated that about 10% of the population is left-handed. But while many are considered left-handed, very few are 100% left-handed, because they perform
many tasks right-handed, such .....
as golf or batting a ball. In contrast, the percentage of righties who are 100% right-handed is very high.
People are left or right handed due to unequal distribution of motor skills, and handedness is
Determined by such hand is more dexteriouswhen performing tasks. Lefties use the right side of
their brains, and right-handers operate in the left hemisphere.

Infants have usually developed hand preference by six months of age. Some babies show a preference for
one hand while still in the womb, which can be seen by observing which hand is predominantly held
close to the mouth. Ultrasounds reveal that 90% of the unborn favor their right thumb.
Research suggests that premature babies and those who have experienced trauma during
gestation are more likely to be left-handed.
There is also a link to mather's who are over 40-they are
128% more likely to have a left-handed baby than a woman in their 20s.
Left-handedness appear to be an inherited trait. Left - handed members of the British Royal family
Include the Queen Mother, Queen Elizabeth II, Prince Charles, and Prince William. But if both parents
of a child are left-handed there is only are 26% chance that the child will be as well.

About 1% of the worlds adults are equally skilled with both hands and are dubbed ambidextrous.
Other people awkward with both hands and are said to be ambisinister or ambilevous.
There is no definitive answer as to why handedness exists. Many studies have been condacted in an
attempt to identify characteristics shared by left-handers. Research indicates that they have
unusually good visual-spatial skills. Creativity, music, perception, emotions and spatial awareness are
controlled by the right side of the brain. This makes lefties good architects, artists, mathematicians
And musicians,..............
......-.-
....
But all is not easy for left-handed folks. Because the left hemisphere of the brain controls speech,
language, and writing, lefties controlled by the right side of the brain are more likely to be
Dyslexic, stutter, and have autism.
They also process emotions differently than eighties and are more prone to negative emotions such as anger.
..........









Редактирано от dorka14 на 31.12.13 21:31.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Muskat]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано31.12.13 18:52



Затова в английския се слага точка и се започва ново изречение.
Такива дълги усукани изречения там няма.



Тема Re: UK vs BGнови [re: noTeHHEgaP]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано31.12.13 19:06



Да бе знам за рисковете на дифайнд бенефит, просто давах пример на Роксана, защото тя не знаеше че понякога роботодателите плащат вноските. Иначе то всичко е гаранция франция - или балон ще се пукне, или масивна инфлация, или борсата ще се срине. То същото важи за всички инвестиции, не само за тези в пенсионните фондове.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано31.12.13 19:25



да, имам доста добра представа за цифрите ти - тук си писала достатъчно за работата си и за финансовите си възможности за да знам горе долу за какъв доход става въпрос. не се шашкай чак толкова, опитвах се просто да ти обясня че в някои ситуации работодателите предлагат бенефити, които ги нямаш като самонает.



Тема Re: UK vs BGнови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 19:27



тя не знаеше че понякога роботодателите плащат вноските.


Настоявам да дадеш линк и да поясниш откъде заключи, че не съм знаела.


Иначе, сички знаем, как мармот увива чоколат



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано31.12.13 19:53



Между другото това да си принуден да работиш на 70 показва много лошо планиране на финансите. Аз познавам малко хора на тази възраст, но никой от тях не работи. Ходят на голф хората, пътуват по света, ходят на концерти и опера и така.



Тема Re: UK vs BGнови [re: zukary]  
Автор SoCal (минаващ)
Публикувано31.12.13 21:09



Има още една причина да работиш на 70, 80 и все нататък. Ако обичаш това, което правиш. Колко пенсионирани художници, писатели или архитекти познаваш? ЧНГ!



Тема Re: UK vs BGнови [re: SoCal]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано31.12.13 21:24



този аргумент е пълно клише разбира се, и обикновено идва от хора които си нямат никаква представа от това какво значи да си художник, писател или архитект на 70 и да се състезаваш с конкуренти с десетилетия по-млади. Освен това ето ти един пример за пенсиониран писател:

There is at least one startling exception to the rule that real artists never retire: Shakespeare. He made his money in London then retired to his native Stratford, like Prospero relinquishing his magic in The Tempest.

и още един от днешно време:
The film director Steven Soderbergh recently announced that he plans to retire from movie-making once his next two films are finished. A folly? A whim? A PR stunt? Who knows, but he sounded sincerely tired of it all.

Редактирано от zukary на 31.12.13 21:28.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано31.12.13 21:34



Ами нали каза да ти покажеш една държава, в която е възможно работодател да ти прави вноските за пенсия - за това ти дадох пример и заключих че не знаеш за този вариант.



Тема Re: UK vs BGнови [re: zukary]  
Автор SoCal (минаващ)
Публикувано31.12.13 22:00



Пълно клише? Моята професия е една от тези, които изброих и съм горе долу на тази възраст. Бъди здрава.



Тема Re: UK vs BGнови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 22:32



Ти си абсолютна невежа в областта на пенсионното осигуряване и го показа.

Но какво друго да се очаква от балХарие с много претенции - типично, Уотсън! видиш ли ного претенции и ного ътъпане в гърдите и там дето се тупаш - абе не е здраво!


Това е типично куманистическо клише, че само работодател може и трябва да ти прави пенсионни осигуровки.


Абе, то се виде защо ги избират куманягите - щото си имат невеж, тъп и прост електорат. Що не ги избират там, дето електората е образован и веж?





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxan*na на 31.12.13 22:50.



Тема Re: UK vs BGнови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 22:42



Няма такова нещо да си принуден да работиш, ако си име в областта си.

Съпруга ми е име с добре позната репутация във всяка телекомуникационна компания в УК и света. Работил е в САЩ, работил е за Евросъюза в Европейската комисия, работил е за няколко от най-големите компании в УК, включително в БТ.


На НЕГО МУ ХОДЯТ НА ПРЪСТИ И ГО КАНЯТ - А НЕ ТОЙ СЕ МОЛИ ЗА РАБОТА - ама как да обесниш това на долна класа хора.


Направил е системите, с които дори и вие си говорите ...участвал е в разработки на (сега) широко използвани и широко внедрени разработки. Името му е достатъчно известно като реши да вдигне телефона и да му постелят червените пътеки, за да го поканят да му видят поне очите.


А клишетата за докога е уместно да се работи - моеш да си ги завреш в гъза. Който докогато иска - дотогава мое да работи. А възрастовата дискриминация в балХарието направо убива огромно число способни и опитни хора и буквално съсипва трудовия пазар и човешкия потенциал - ама как да обесниш това на идеотите, които имат претенции за разбират от мениджмент и управление .....




Ето затова толкова хора искат да работят, учат и живеят в УК - нема да видиш клишета на долна класа хора да смазват државата - по закон дискриминация и разнопоставеност са забранени. Всеки мое да прави с живота си кфото си иска - стига да може да си го позволи да бъде отговорен за себе си и семейството си и да си носи задълженията.


Как не ви е срам да се излагате с теории отпреди 15 илядо години - вий да не сте на 19? хахахаха! не моело да се работи на 70? щото вий самите сте развалини още по на 30, и сметате, че на 70 другите ше легнат в гроба? това само показва какво ниско съзнание проектирате и колко сте зле ментално!



Моят съпруг изглежда на моите години и е отлично трениран, запазен, адекватен, работоспособен и се страхувам, че мое да бие повекето от вас по всички възможни показатели!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 22:49



Съпруга ми отлично си планира финансите - толкова отлично, че на 74 си пътува по света и си ходи където иска и където му се доще, и си позволява да си прави каквото си ще - и има достатъчно пари да го прави.


Когато реши, че иска да работи - работи. Когато реши, че иска почивка, почива и пак има пари за всичко, от което се нуждае.


Много малко са хората, които могат да се похвалят с това - а ти си една ограничена тъпа смотана промита путка патка.


Не моетеда стъпите на малкио пръст на съпруга ми. Лично аз се чуфствам ужасно щастлива и до ден днешен благодарна, че човека изобщо ми е обърнал внимание.


Той е висока класа човек - в истинския смисъл на тая дума.



Вий сте зависливи долни идеоти- никога невидели свестен живот.


Да си ядете путките и патките - но не моете ИЗОПЩО ДА БАРНЕТЕ МОЙТА СКЪПОЦЕННА ПОЛВИНКА!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор SoCal (минаващ)
Публикувано31.12.13 22:59



Роксе,
Що се абиш и изригваш като некой Попокатепетл. Не дойде ли ченегето в укето. Пий едно вино и се радвай на живота. Айде живи и здрави! До година до амина!



Тема Re: UK vs BGнови [re: SoCal]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано31.12.13 23:10



евлала дедо, ЧНГ и на теб и много здраве и живот! убаво време тая година декември - като лято е





Тема Re: left-handedнови [re: dorka14]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано31.12.13 23:13



доре аз ше шегувам - знам, че си водиш дневник тука и си дърдориш на воля. но хард фийлингс ат ол.


аз също съм левичар, сигурно са ма гледали на ултразвук бая навремето... но не-пълен, понеже в първи клас ме заставиха да пиша с дясната да не се размазва мастилото (дядо ми ме беше научил с лявата преди тва)
ЧНГ и дай на лапето малко шампанско тая вечер



Тема Re: UK vs BGнови [re: noTeHHEgaP]  
Автор SoCal (минаващ)
Публикувано31.12.13 23:18



И на тебе, Потний ЧНГ! БТВ дедо ти е дедо. Тая година времето е шукар.
А да ми живееш!



Тема ЧНГ :-)нови [re: SoCal]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.12.13 23:20



ЧНГ - мерцим!




Щото ми е писнало от умопобъркани с претенции от балХарието.


Тфа па ебахси простотията не свършва.


Наздраве, аз ше почивам сега - взех малка почифка на скайпа да си вида семейството от другата страна. Голема вечеря имахме, ама не бехме ноо гладни - още ни държи цела седмица ядене и пиене - е не мое секи да се преяжда. Ше спиме - при нас е сънливо и отпуснато и шесливо.


Ний сме щасливо семейство - при нас е тихо, спокойно и едно текова мекичко и миличко, на обичени хора и сичко ние нарет.


Немам зор да стоя до полунощ - ама ако ме напъне - що не. Кфото доде...


Поздрави СоКал. Ше ги ебъ у душманите неграмотни. И ас искам да работа и да живеа активно доде мога - кфо лошо има ф това. Оубаче не моеш да си свалиш гащите от мераклии да ти го сложат изотзадзе - е там е прублема, че и в кенефа требе да одиш с калашникоф....





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxan*na на 31.12.13 23:22.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано01.01.14 00:02



не съм казвала че само работодател може да ти прави вноските, казах че това е един от вариантите. Ама карай, ти като зациклиш на тема омраза към България няма никаквъв смисъл човек да ти обяснява.



Тема Re: UK vs BGнови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано01.01.14 00:08



никой не ти казва че не може да се работи на 70, много хора работят на 70, но не и тези които са си направили сметката на младини а и са имали късмет да не им се сринат финансовите планове по някакво кофти стечение на обстоятелствата. Вие си работете като ви харесва, но ако може да не се даваш за пример защото изглеждаш безкрайно глупаво.



Тема Re: UK vs BGнови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано01.01.14 00:57



Жено, не си ли даваш сметка, че думите ти стоят публично видими и всеки може да ги прочете и да схване какво точно си казала?


не моем да схванем - колко тъпа требе да си, за да сметаш и останалите за толко тъпи като тебе, че и да им даваш посока какво да мислат и как да те прочетат - и отгоре на сичко , да си верваш самата ти????






Ма то това е мелион на фактуриел - нема описание на текава ненормална тъпота!


ПС: сама се прочети по-горе - И ОПИТАЙ ПОНЕ - ОПИТАЙ БЕ - ДА СХВАНЕШ КОЛКО СИ ТЪПА И ПРОСТА!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: left-handedнови [re: noTeHHEgaP]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано01.01.14 02:47




Редактирано от dorka14 на 01.01.14 02:54.



Тема Re: UK vs BGнови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано01.01.14 13:52



Пенсионните схеми съществуват едва в последните 100 години. На практика света почна да реже идеята за масова социална пенсия и производни.


Само ти си толко тъпа, че не си го разбрала. Научиха ви куманистите на лесно, наготово и мързеливо да зимате пенсии и да лентяйствате - и сега вадите големи усти на тема пенсии. По света е трудно вече да вземеше пенсия - и тенденцията е, който не се осигури сам - ше си яде гъза самичек на старини.


Залитнала си в погрешната посока и един ден ше го усетиш на собствения си гъз - който го мързи сега да се учи и да сполучи - просто нема да има кфо да яде и ше умирга ноо скоро.


Тея, дето сега вадат усти как требело на 70 да легнеш да умиргаш и да чекаш некой да ти бърше гъза - ше са първите, дето ше изревът от промяната в тенденциите.


По света вдигат нагоре пенсионните прагове и свалят размера на пенсиите, ако изопщо ти бъде дадена некаква мизерна сума. Как сметаш да посрешнеш таа тенденция лично ти самата? колко пропъртита лендваш? Каква сума си заделила в банката за дърти години - нале си ноо оправна и предвидлива? който вариант е най-лошия - инфлацията ше ти изяде парите в банката точно за 10 години - и труда да ги събираш цел живот ше ти изветрее през гащите на некой банкоф чиновник.....

Пари, които не се обръщат в бизнес и хора, които лежат и чекат некой да ги храни - това е истината за куманистическото бизнес невежество и готованство. По света хората се борят до последен дъх - и са прави британците да се страхуват от балХарие с подобни виждания и менталитет.


Който дойде да живее в УК - да си предвиди шока от различните менталности и атотюд - ако се опитате да се изцепите с подобни виждания - ше намерат начин ви натират ноо брзо! тука се работи до последен дъх - а който не иска да работи и да бъде солидарен с останалите - му го начукват в гъза директно и без право на обжалване.


Имате ли идеа как си личите куманистите по подобни отдавна отказани от света концепции?


Саму куманис мое да се изцепи - дайте ми!


По свето те чекат първо да видат какво ТИ ШЕ ДАДЕШ НА ДРУГИТЕ - и тогава мое да повдигнеш глас и да питаш за себе си ...ако изобщо....когато видат, че даваш от сърце и много и повече - тогава и без да вдигаш глас - ше ти бъде дадено.


Тоя атитюд to get дето го излъчваш - точно текива хора привличаш към себе си също. вно никога не си имала възможността да видиш как работи обратния атитюд - to give (away).


Какво да се обеснева повеке на един промит гъз - менталната ти клизма те е оставила без нито един неврон. Пофтареш клишета като заклинание - ама това заклинание не работи по свето. То не работи даже и в балХарието. Погледни вакуума, който създадоха куманистите - и докаде докараха страната с тея готавански клишета. Погледни Дорка - продукт на куманистическото възпитание. Погледни докаде мое да се докараш сама и да се подредиш в живота си с подобна философИя.



Когато се трудиш цел живот и се поддържаш ментално, интелектуално и професионално - тогава не изпадаш толко лесно от редиците на трудещите се и винаги ше имаш изходи, начини и средства. Да му мислат ората с илюзии и клишета в клизмирания си мозак - те да му мислат - и когато се разболеят от мързел и немат пенсия на дърти години - тогава да погледнат назад в живота си и да преценят какво точно са дали те на свето, та да искат изобщо нещо от същия тоа свет. Нищо не са дали - нищо и не требе да искат.


На мене не ми е жал ИЗОПЩО за мързеливите - госпот ги бие през живота ноо успешно - на мен това ми стига.



дядо ми, роден и възпитан мжду двете световни войни (друга генерация от истинските българи, а не като сегашните лекенца) обичеше да казва - залудо работи, залудо не стой.



Нито за миг не съм съжалила, че съм се скапвала от работа цел живот. Живота ми има смисъл, имам купища преятели по цел свет, имам щастливо семейство и плодовете на труда ми се виждат ясно.



Нема сми да ми завиждате - фанете се и вий на раута - за да имате същите резултати. А не като Дорка да плачете тука, че немате пари да си купите гащи и носите парцали и мълчите на мъжа си, който ви рани като добитък в къщи.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: left-handedнови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано01.01.14 20:02



Аз също съм left-handed



––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.