Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Интересен филмнови  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано27.12.13 19:48



Дайте идея за някой интересен филм., че нещо напоследък все не мога да улуча нещо свестно. Може и да е стар филм, европейски, соц, холивудски, инди, но да е заинтригуващ и с добри артисти. Също така ако може да не е научна фантастика и филм на ужасите. Преди няколко дни гледах Дон Джон, добри артисти (Джоузеф Гордон Левит и Джулиън Мур), но пълен с клишета и стереотипи.



Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор izz ()
Публикувано27.12.13 20:07











Тема Re: Интересен филмнови [re: izz]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано27.12.13 20:14



Мерси! Батърфлай ефект съм го гледала преди време и ми хареса. Другите два също са идейни - особено дървото но живота (направо не знам как съм пропуснала филм с Брад Пит, май наистина съм била прекалено заета последните няколко години).



Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор izz ()
Публикувано27.12.13 20:23



От трите най-харесвам К-пакс:) Но и дървото на живота е добър.



Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано27.12.13 20:44



BattleStar Galactica


Търсила съм го онлайн, ама не го намерих фрий. Нетфликс го имат, но не желая да плащам кату бесна за нещо, което не моем да гледам редовно. Прещтракай си каналите на кабелната, би требало некаде да го излъчват, но не знам кой епизод ше улучиш.


Затова мое би е най-добре да е онлайн платено, ако ти се плаща Нетфликс иле нещо подобно.



Ебахси страхотния сай-фай сериал - ше се фанеш за путката и ше ревеш от фасторг!



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Интересен филмнови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано28.12.13 00:47



Благодаря за идеята, ще погледна дали го има по някой от каналите. По принцип сериалите изискват комитмънт. Аз търся филм който да мога да изгледам за една вечер. Ти наистина ли рева от възторг на BattleStar Galactica?



Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор bad_motherfucker-66927 (простакь)
Публикувано28.12.13 10:25



Gravity with Sandra Bullock, The Rite, Kill Bill:)

Fuck the Mods!!!


Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано28.12.13 14:14
















Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано28.12.13 16:28



Е аз затова търся сериалите онлайн - щото мога да си щтракна който епизод ми е наред, без да чекам определен момент и час и да кисна дежурна на телавизора.


Бе ти погледай от първите серии и ше разбереш защо не го дават фрий.


Истината е, че попадам пред телавизора ноо ретко - нещо като веднъш в месеца. Ако ме пуснат да гледам - щото винаги има нещо за вършене. Понякога гледам новини на кухненското телавизорче докато готвя - ма това не се брои.


Иначе темата е интересна - няколко пъти се лъгах да си правя сърчове за ентересни филми и отепах успешно часове. Търсене може да бъде ноо дълго и ноо безуспешно - маспродукциите са безмилостни да ти отепат времето с безсмислици.



Затфа ако некой ахаресва нещо - ас мое и да се излъжем да фърлим поглет....ма опщо зето давам приоритет на по-важните неща.....като одъртея, ше кисна на тела колко искам с плетка в ръце и ше дебелея - сега е време да жевея и то активно....



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Интересен филмнови [re: Muskat]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано29.12.13 04:10



Мускат - три от тези филма съм ги гледала преди време и много ми харесаха (Илюзионистът, Ана Каренина и този за Либераче). В този последния ми беше много мъчно накрая за героя на Мат Деймън, толкова добре си изигра ролята. После след време гледах едно интервю с истинския бойфренд на Либераче и останах много разочарована от реалността - чиста проба дръги и голддигър. Този последния филм (Атлас съмтинг не знам как се превежда на български) ще го взема този уикенд , изглежда обещаващо. Мерси за идеите..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.