Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Интересен филм  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано27.12.13 19:48



Дайте идея за някой интересен филм., че нещо напоследък все не мога да улуча нещо свестно. Може и да е стар филм, европейски, соц, холивудски, инди, но да е заинтригуващ и с добри артисти. Също така ако може да не е научна фантастика и филм на ужасите. Преди няколко дни гледах Дон Джон, добри артисти (Джоузеф Гордон Левит и Джулиън Мур), но пълен с клишета и стереотипи.



Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор izz ()
Публикувано27.12.13 20:07











Тема Re: Интересен филмнови [re: izz]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано27.12.13 20:14



Мерси! Батърфлай ефект съм го гледала преди време и ми хареса. Другите два също са идейни - особено дървото но живота (направо не знам как съм пропуснала филм с Брад Пит, май наистина съм била прекалено заета последните няколко години).



Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор izz ()
Публикувано27.12.13 20:23



От трите най-харесвам К-пакс:) Но и дървото на живота е добър.



Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано27.12.13 20:44



BattleStar Galactica


Търсила съм го онлайн, ама не го намерих фрий. Нетфликс го имат, но не желая да плащам кату бесна за нещо, което не моем да гледам редовно. Прещтракай си каналите на кабелната, би требало некаде да го излъчват, но не знам кой епизод ше улучиш.


Затова мое би е най-добре да е онлайн платено, ако ти се плаща Нетфликс иле нещо подобно.



Ебахси страхотния сай-фай сериал - ше се фанеш за путката и ше ревеш от фасторг!



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Интересен филмнови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано28.12.13 00:47



Благодаря за идеята, ще погледна дали го има по някой от каналите. По принцип сериалите изискват комитмънт. Аз търся филм който да мога да изгледам за една вечер. Ти наистина ли рева от възторг на BattleStar Galactica?



Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор bad_motherfucker-66927 (простакь)
Публикувано28.12.13 10:25



Gravity with Sandra Bullock, The Rite, Kill Bill:)

Fuck the Mods!!!


Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано28.12.13 14:14
















Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано28.12.13 16:28



Е аз затова търся сериалите онлайн - щото мога да си щтракна който епизод ми е наред, без да чекам определен момент и час и да кисна дежурна на телавизора.


Бе ти погледай от първите серии и ше разбереш защо не го дават фрий.


Истината е, че попадам пред телавизора ноо ретко - нещо като веднъш в месеца. Ако ме пуснат да гледам - щото винаги има нещо за вършене. Понякога гледам новини на кухненското телавизорче докато готвя - ма това не се брои.


Иначе темата е интересна - няколко пъти се лъгах да си правя сърчове за ентересни филми и отепах успешно часове. Търсене може да бъде ноо дълго и ноо безуспешно - маспродукциите са безмилостни да ти отепат времето с безсмислици.



Затфа ако некой ахаресва нещо - ас мое и да се излъжем да фърлим поглет....ма опщо зето давам приоритет на по-важните неща.....като одъртея, ше кисна на тела колко искам с плетка в ръце и ше дебелея - сега е време да жевея и то активно....



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Интересен филмнови [re: Muskat]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано29.12.13 04:10



Мускат - три от тези филма съм ги гледала преди време и много ми харесаха (Илюзионистът, Ана Каренина и този за Либераче). В този последния ми беше много мъчно накрая за героя на Мат Деймън, толкова добре си изигра ролята. После след време гледах едно интервю с истинския бойфренд на Либераче и останах много разочарована от реалността - чиста проба дръги и голддигър. Този последния филм (Атлас съмтинг не знам как се превежда на български) ще го взема този уикенд , изглежда обещаващо. Мерси за идеите..



Тема Re: Интересен филмнови [re: bad_motherfucker-669]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано29.12.13 04:22



Гравити го слагам в списъка, Кил Бил се опитах да го гледам преди време защото съм голям фен на Куентин Тарантино, но не издържах. То не не бяха кървища, то не бяха убийства...В същност като се замисля Куентин Тарантино май така и не успя да надмине Reservoir Dogs и Pulp Fiction, от там нататък някак си все не успява да надскочи летвата. Но може и да греша де, Кил Бил си е култов филм за доста народ. The Rite подтискащ филм ли е? Питам само да знам, дори и да е подтискащ може пак да го гледам, но искам да знам какво да очаквам.



Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано29.12.13 07:09



Напоследък гледах ето този и ми се видя нелош:

The Intouchables





и този бих препоръчал този също:

The Guilt Trip




––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано29.12.13 08:42



Вчера гледах това :



За пореден път Мartin Scorsese and Leonardo Dicaprio доказаха, че са изключитени таланти !

Ех...защо няма повече такива филми...

Редактирано от Monica123 на 29.12.13 08:55.



Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано29.12.13 13:26



Всъщност не е, показва една друга гледна точка, а именно че между религия и наука не съществува преграда. Тоест както беше казал Айнщайн, науката без религия е куца, религията без наука е сляпа. По късно съвременните фарисеи перефразират мисълта му едностранно - Вярващите са незнаещи. Проблемът е в това, че обратното твърдение не вярно.
Ето ти линк да го гледаш безплатно:


Това е словенски сайт и е безопасен, но само за мен, не отговарям за твоята машина.
Мога да ти дам и руски сайт за най-новите филми но само на бележки. Както и на всички от клуба - пишете ми на бележки ще ви дам линк. Отговорността си е ваша обаче:)

Fuck the Mods!!!

Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано29.12.13 13:36



А да, всъщност филма е просто пародия, но с по-сериозен характер. Тарантино е абсолютен малоумник, но има таланта да изобличава фалшиви легенди и го прави по много особен начин. Много хора не го разбират...



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Интересен филмнови [re: Terminator12]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано29.12.13 13:44



Мммм, Терми, пиши ми на бележки с тоя линк, моля те :)



Знам какво споменаваш - и съм претърсвала bigcinema.tv и няколк други руски сайта - ноо са гениални да нахакат линкове към вируси и секфи шаващи уормове и гадини - а некой път и линкове нема - директно с клика машината ти е опропастена....


Колко пъти съм чистила след руски сайтове - не ми се спомня даже



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано30.12.13 15:59



За "Атлас самптинг" изхождайки от фабулата и препратките към гръцката митология, би могло да бъде "Атлас разтърсва рамене".

Сетих се за един хубав филм, който предполагам би бил интересен за всяка семейна двойка.








Тема Re: Интересен филмнови [re: izz]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано31.12.13 03:33



Гледах го Дъвото не Живота - невероятен филм, така ме увлече че не усетих как минаха два часа. На места ми беше труден за разбиране, признавам си, особено някои от символите, но определено ме накара да се замисля. Благодаря за идеята.



Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.13 12:13



радвам се, че ти е харесал

Между другото моят любим филм за тази година е Клауд атлас на Уашовски.



Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор izz ()
Публикувано02.01.14 21:27





Сега попаднах на това. Интересни неща има ОСОБЕНО за мен-бифор миднайт. Не знаех, че са направили трета серия. Първите два са велики!



Тема Re: Интересен филмнови [re: izz]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано02.01.14 21:40



доста интересни неща има на този сайт, мерси за линка.



Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор sherifat-115245 (добър човек)
Публикувано03.01.14 01:03



Аз ти препоръчвам "Опасен чар". Много е добър.

Остаряхме вече ей...


Тема Re: Интересен филмнови [re: Terminator12]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано03.01.14 03:26



Гравити излезе много добър, определено надхвърли очакванията ми. Опасявах се че час и половина със Сандра Бълок в скафандър ще ми дойде в повече, но филма се оказа много увличащ. the Rite из некст...



Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано03.01.14 11:26



Ами не знам, критиците го определят като най добрия филм за годината. И аз бqh доста резервиран в началОто но после си умирах от страх да не и свърши кислорода на Сандра Бълок понеже през cqloto vreme dishashe vse edno izpitva permanenten multiple orgasm.
The Rite e mnogo dobyr film, postavqsht mnogo vyprosi - demonite istinski li sa ili stava vypros za psihichni otkloneniq. Ako ignorirame diavola tova oznachava lu che toj ne syshtestvuva. Mojem li da zagubim vqrata si i ako da mojem li da si q vyrnem obratno. V kraq na filma namirame edno mnogo dylboko poslanie, koeto shte ostavq da namerish sama, za da ne ti razvakqm apetita:)


A da sega davat edin film po Cinemax - The hills have thighs...preporychvam ti go.


Fuck the Mods!!!

Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано10.01.14 17:37





Препоръчвам ти го, много ми хареса...

Fuck the Mods!!!

Тема Re: Интересен филмнови [re: Terminator12]  
Автор izz ()
Публикувано10.01.14 19:16



Термус, аз се чудя при тая силна връзка с джудаизма, как не си станала вече един юдей и ти?





Тема Re: Интересен филмнови [re: zukary]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано10.01.14 21:11



Дъщеря ми реве от две седмици да я водя на Disney's Frozen че всичко деца в училище само за този филм говорели и сега уикенда при нас е очертава доста дъжд тъкмо като за ходене на кино с деца..



Disney's Frozen Official Trailer


––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: Интересен филмнови [re: izz]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано10.01.14 22:23



Знаеш ли как се превежда бейгъл на английски?
- Джудо (jew + dough)



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Интересен филмнови [re: Terminator12]  
Автор izz ()
Публикувано10.01.14 22:57



Ъ? Това е много инсйадърс джоук, не схаванах. Евреите набиват бейгъли, ли кво?



Тема Re: Интересен филмнови [re: Terminator12]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано10.01.14 23:06



Compulsion Official Trailer #1 (2013) - Heather Graham Movie HD -




Няма филм с нея, който да не съм харесала
















Редактирано от dorka14 на 10.01.14 23:09.



Тема Re: Интересен филмнови [re: dorka14]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано11.01.14 06:36



Lesbi honest...to maj i az sym lesbijka zashtoto gi haresvam i dvete. S udovolstvie bih spal i s dvete. Carrie Anne mi e liubimka ot mnogo vreme no i Heather e super hot:)



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Интересен филмнови [re: izz]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано11.01.14 06:55



Zakvo gi prospa tiq osem godini v Canada i az ne znam. Chafutite ne samo che sa ludi na tema bagels ami vsichkite bagelshops sa chafutski. Nikoj drug nqma pravo da gi pravi. Vchera kupih dva s egg salad, ediniq za men a drugiq za shefkata. Ostavih go na desk-a i s belejka Danielle's breakfast. Tq otkachalkata dojde da se oplakva, che nqkoj iskal da q otrovi. Otkachalke, vikam, q mi go dai na men bagela, ta dano az se otrovq. Ot qd go izqde celiq, samo edno malko padchence mi dade...:)

Fuck the Mods!!!


Тема Re: Интересен филмнови [re: Terminator12]  
Автор izz ()
Публикувано11.01.14 08:34



Е айде сега, никой нямал право да прави бейгъли, освен евреите...Пресилено малко...

Не съм си имала работа с евреи в Канада, та не ги знам какво ядат. Това си е твойта специалност



Тема Re: Интересен филмнови [re: izz]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано11.01.14 09:04



Ti pak li ne spish, gidi talasym roshav? E to sega e 9:00 v BG. Evreite nabivat prefimno bagels poneje sa praveni ot evrei. Obiknoven bagel struva ot 1.50 do 3.50. kosher bagel zapochva ot 5.00 do 10.

Fuck the Mods!!!


Тема Re: Интересен филмнови [re: Terminator12]  
Автор izz ()
Публикувано11.01.14 09:08



Как ли няма да дам 5 -10 долара за един мини геврек!





Тема Re: Интересен филмнови [re: izz]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано11.01.14 09:33



Ami ako si gladna i ne ti se qdat doughnuts kvo she pravish? Az obicham samo dva vida - s boston cream i s strawberry jam.

Fuck the Mods!!!


Тема Re: Интересен филмнови [re: Terminator12]  
Автор izz ()
Публикувано11.01.14 16:31



Да не би само бейгъли и донъти да има на тоя свят? Купувала съм си бейгъли, не са лоши, защото не са мазни, но съм ги яла просто така, като геврек предимно. Мисля съм взимала с пушена сьомга и криим чииз също...Но някаква страст чак, че чак за 10 долара...айде бе. За 10-12 долара се яде цяла порция суши или нещо тайландско, даже май кореан беше толкова....Да си ядат прескъпите гевреци сами, хитреците.

Да не говорим че за 10 долара ще си взема 5 кила полодове и то много яки...манго, ананас, лай чи и т.н



Тема Re: Интересен филмнови [re: izz]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано11.01.14 17:05



Skumrijo, znaeme za tebe. 10 godini izkara v Canadata bez televizor, ta da spestish, spestitelke takvaz. Ne kazvaj na modelkata che se poznave, che she vzeme da me pomisli za skypernik.Smi te zatva sa skypi poneje sa kosher i samo chafuti gi qdat



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Интересен филмнови [re: Terminator12]  
Автор izz ()
Публикувано11.01.14 17:09



Че аз и в БЪлгария от 25 г възраст не съм имала телевизор и сега нямам. Добре, че мъжа ми е на същия акъл и тв у нас не се гледа.

Иначе хич не съм скъперница, по-скоро разсипница, но 10 долара за бейгъл не давам. Добре, че не съм еврейка та да ми се налага да ям златните им бейгъли. Впрочем какво като е кошер, защо да е скъпо заради това? Халал месото примерно не е по-скъпо от другото и е по-хубаво. Халала евтин, кошера скъп..айде де!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.