Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:04 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Честито рождество Христово!нови  
Автор izz ()
Публикувано25.12.13 11:57



Да сте живи и здрави и бури и ветрове да не ви съкрушават!





Тема Re: Честито рождество Христово!нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано25.12.13 13:18



Честито на всички!



Ние го проспахме - знам, че много хора седят до 12. Не е ясно кога вечерта се е родил Иисус, много хора смятат, че полунощ е момента. Ний кротко си легнахме след пре-изоблина вечеря по балХарие рецепти - сготвихме двамцата с детето - той ше става голем готвач - събра ми очите в точка. Той направи собствена баница - аз направих също. Леща постна, постни сармички, постни пълнени чушки, питката - и монетката се падна на къщата.....полвинката не се усети де да я намести ....
Скъсахме се да ядем - някоя година не всяка манджа ми става успешна, ама тая година некакси се случи та сичко сготвено беше фантастично вкусно и се разсипахме да си досипваме и да си искаме още....


Когато ас чупя - гледам да се падне на бога и богородицата...


Ма къщата е пак хубаво де...не се оплакваме



Много се смяхме, много добро настроение, изгледахме едно старо архивно празнично предаване с диско музика - Абба, Бий Джийс, Битълс, Бони Ем, и подобни. Ноо спомени и хилеш - добро настроение...после се успахме и се разотидахме по леглата мирно и тихо и щасливо.


Ше отвареме подаръците след малко - ма не бързаме - лениво се кефиме. Още не сме гладни, ама и това ше стане - та ше сложиме масата пак


Спахме като къпани....




Днеска ше строия синкофците да скопат градината - ем да огладнеят, ем да им дойде апетит, ем работа да свършат. Ас си имам оя раута за вършене в къщи - включително тешката задача да направа шоколадов кейк. Умрели са за кейка - сто пъти ме помолиха да не забравя, че искат кейк и това е полужениету!

А да, и търкито да сложа да се пече...малий! отивам да приготва печенето - че за вечеря трябва да е готово....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Честито рождество Христово!нови [re: izz]  
Автор bad_motherfucker-66927 (простакь)
Публикувано25.12.13 13:57



Весела Коледа и на теб Изе!!! Целувки!!!


Снощи докато пазарувах една дърта чафутка задра задницата на луксозното ми инфинити. Сега ме е жал да го гледам дори. Колко ли ше ме одрусат, кой знае. Полицаите решиха да постъпят самарянски и да разделят вината наполовина. Чудеса ставали по коледа, половин виновна еврейка?
Да, такива неща стават, затва бъдете винаги на щрек, чафутския Санта Клаус дебне.
А иначе настроението е супер да ти кажа, може да ми смачкаха колата, ама това не е причина да се разплача. Мисля, че чафутката ми началничка ме прокле вчера, понеже ми разправяше, че празникът Коледа бил основан на лъжи. Аз и казах, че нашите лъжи са по истински от теьните истини. Но както е казал Спасителят, оставете ги тези дето следват и се подчиняват на заповеди човешки. Слепец ако води слепеца и двамата ще паднат в ямата...
Весела Коледа и за много години!!!

Fuck the Mods!!!

Тема Re: Честито рождество Христово!нови [re: bad_motherfucker-669]  
Автор whatstheproblemagain-1264 (форумист)
Публикувано25.12.13 17:04



Честито на всички ви. Весела Коледа, здраве, късмет........

За колата - кое е по-болезнено сега, ремонта или последствията по застрахователната полица ? Че при нас си е най-вече застраховката.

И, да питам ...Терми, на кво се дължи Дира да сменя имената на потребителя, за какъв bug се касае ? Гледам, на доста хора една и съща случка им се случва. Всеки ден го поправям и все го заварвам сменено.





Тема Re: Честито рождество Христово!нови [re: whatstheproblemagain]  
Автор bad_motherfucker-66927 (простакь)
Публикувано25.12.13 17:45



Za kolata - dreme mi na debeliq hui. Na lease e . Minimalni shteti, obache me e qd poneje e dobra kola.
Tq se zaloji chafutkata. Te gi praviat tezi nomera za pari. Moq e greshkata, poneje razchitah na camerata. Policaite mi se razvikaha, che ne bilo dokazatelstvo. No pone bqha chestni i kazaha che vinata e i na dvamata. No deductible.
Koklkoto za nikovete, nqma koj da updateva, zatva. A ti koj si,,?

Fuck the Mods!!!


Тема Re: Честито рождество Христово!нови [re: bad_motherfucker-669]  
Автор whatstheproblemagain-1264 (форумист)
Публикувано25.12.13 17:57



Аз съм Кофтито.......





Тема Re: Честито рождество Христово!нови [re: whatstheproblemagain]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано25.12.13 18:57



Наздраве!



Ний сядаме на днешната вечеря - пуйка с кисело зеле и/или бял сос и брусселс спраутс

За десерт кристмас пудинг - който го е ял - знае ефекта


Ай наздраве :




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Честито рождество Христово!нови [re: izz]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано25.12.13 19:22



Честито! Различното тази година беше, че за първи път се сетих, че мога да
направя печена тиква. Бях купила два скуоша преди месец и се чудех какво да ги правя,
бях решила да ги правя пълнени със зеленчуци и да експериметирам един
вид, но все се отнасях и така изкараха целички до бъдни вечер. След един
разговор до България ми дадоха идеята да ги нарежа на лодки и да ги сложа във
фурната на 200 С, което е около 390 F и да ги поръся със захар, канела и мед и за около 50 мин. бяха
готови. Сложих малко вода и мазнина в тавичката в която ги бях наредила.
Станаха много хубави, но си ги изядах сама, защото мъжа ми и сина ми не биха
хапнали тиква. Другото, което допринесе за празничното ми настроение е, че
успях да прекадя къщата, но този път забравих да отворя гаража да прекадя
и него и малко се сконфузих, защото според спомени на мъжа другите години
съм прекадявала и колите, той вече свикна с този странен ритуал - прекадяването


Довечера ще сготвя едни телешки наденички (телешки хот-дог от скъпите, ама дебел като наденица) със
зеле - сами сме и не си давам много зор, даже ми е скучно, че всичко е
затворено и цял ден трябва да си седим в къщи, щеше да е по-готино да можем да отидем някъде.
Добре, че детето си хареса коледните подаръци, които отвори днес сутринта
и цял ден ще се забавлява с тях. Утре ще се поразходим малко да наваксаме
за бъдни вечер и коледа.
Казаха ми, че и на коледа може да се прекадява
(дали?) и ще отида днес да прекадя в
гаража, купихме нова 4-ри годишна кола тази пролет и искам да я прекадя,
ами да, едно време хората са прекадявали животните на двора, а днес
на дворовете има коли и тях ще прекадяваме.

Чета отново и изглежда прекадяването се прави на бъдни вечер само, та се
чудя. Аз все пак минах пред самия гараж и прекадих, но той си отстана
затворен. Няма да се вманячвам, колкото прекадих - прекадих.







Редактирано от dorka14 на 25.12.13 22:23.



Тема Re: Честито рождество Христово!нови [re: izz]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано25.12.13 20:25



Мерси, Изе!
На всички - здраве, мир и любов






Тема Re: Честито рождество Христово! [re: whatstheproblemagain]  
Автор bad_motherfucker-66927 (простакь)
Публикувано25.12.13 23:00



Hahaha....Gypsey, tova si ti.Kyde beshe dosega? Gledai kvo stava kato te nadushi Iza. She stane mandatory slut meeting. :)
Drago mi e da te vidq otnovo. Iskash li da hodim na group dating(mnogo e moderno sega)?
Toku vij si si legnala ili s men ili s Iza, a moje i s dvamata. Da ne dovlechesh samo nqkoj chernio s black mamba? Ne si davam zadniq dvor:)

Fuck the Mods!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.