Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 28.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пенсия?нови [re: Roxan*na]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано21.12.13 13:05



Така е, аз си записвам само как се развиват нещата за да имам поглед кое кога е
ставало и да знам развитието в годините, много лесно си проследявам нещата
след като ми са прилежно записани



Има и нещо друго - моят е малко единак-самогъзник и жени в хобито му не му трябват,
така че може много дълго да изкара с мене - към 20 години, че и
повече. Аз не държа мъжа да е залепен за мене, а що се отнася до секса
мъжа ми хич го няма още от самото начало, но на мене ми харесваше и
10 минутен секс с мйек и малък, което ми се струваше РАЗКОШ пред хептен
нищо и самота ... Така че ако си говорим за секс има голяааама вероятност
човекот да си остане с мене, но не защото ме обича, а защото "мйек и малък",
не е мечтата на всяка ... В интерес на истината моята мечта беше "какъв да е",
което ВКЛЮЧВА също така и евентуално "мйек и малък"

С такова нящу - "мйек и малък" той още много дълго време може да е "мой"

А това от своя страна означава - кайвенце по пет часа пред компа всеки ден
и в известен смисъл достъчно спокоен живот без тревоги за разни елементарни
сметки, а с тревоги само за по-големи сметки, а за мене спокойствието означва
много, още повече, че детето ще расте с баща си.








Редактирано от dorka14 на 21.12.13 13:08.



Тема Re: Пенсия?нови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано21.12.13 13:29



Дорке, отново ти казвам, че си наивна и (глуповатичка) кхм, лесна.


Сто пъти ти пофторих - нищо не знаеш за как си прекарва останала част от времето. Това, че с тебе е мек, изоПщо не значи, че е мек изопщо





Много мъже нарочно си зимат лесна и тъпа жена в къщи - за да не ги нерви и да не им дава прублеми. Това е претпочитания тип жена - ако още не си го осъзнала.



Сто пъти ти обесних по-горе - нема нормален мъЖ да не му става ИЗОПЩО патката. Щом има патка - мъжете се чюфстват ДЛЪЖНИ да я използват. По обесними пречини.



Това, че не я използва с тебе, значи че я използва с други и по други начини. Точка по фапроса. Ти си в издънка и прублем - твоя чувек прублем нема.



Толко ясно ти е заявено, че нема къде повеке. Саму ти не се усещаш и си пофтареш мантри и заклинания.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Пенсия?нови [re: Roxan*na]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано21.12.13 14:05



Аз ИСКАМ да ходи, бе жена, ти какво си мислиш, че не искам ли? Цяла патка е
това, защо да не я използва, м'чи то е грехота


Човекът, така и така, не иска да е интимен с мене, по-добре да ходи някъде с някоя или
да мастурбира, че да не го хване някой рак на половата система от въздържание! Което е добре за него, е добре и за мене, аз съм либерте,
както вече веднъж написах.



Тема Re: Пенсия?нови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано21.12.13 14:18



А приготвила ли си се за развод и последици?


Колко сметаш че ше се гледате доброзорно в очите и със сълзи в очите заедно ше дондуркате аутистично дете?


В мига, в който той си намери друга - ти ше бъдеш на буклука заедно с аутистичното дете - схващаш ли картинката?


Тука сички те жалят - но истината е, че в оня решителен миг ти ше бъдеш сама с детето и оставена да се оправяш САМА!


Ти фактите способна ли си да ги разбереш?


И последиците също?


Сега говориш това - но типично за тебе - след некойя и друга година ше запееш същата песен на стария глас - колко си нещасна и онеправдана - а истината е, че тук всеки те ожали и не ти каза истината в очите - а ти продължаваш да пропадаш в бездната - и да щтракаш безотговорно с пръсти.


Точно затова и мъжа ти не иска нищо опщо с тебе - кой иска опщо с безотговорни и безхаберни ора? то това е да бъдеш без един крак но с огромен корем - това е да си семеен инвалид. Не е преятно - повервай ми!



Колкото повеке поддържаш погрешната позиция - толкова повеке мъжа ти ше бега от тебе и стъпка по стъпка ше се освобождава от теб и ти един ден ше се озовеш самичка да си се закопала!


Никой не можеш да обвиневаш - даже мъжа ти е непричом - убедена съм, че той много пъти по свой начин е търсил как да се разбере с теб - ати си поставяла стена от неразбиране и игнорънс.



Запомни думите ми - и се приготви за развод - въпрос на време е.


Ако не си се приготвила - ше се озовеш на улицата с болни дете на ръце, дебела, с разсипано здраве, без пари и професия, и без реални възможности да се спасиш. Ако не мислиш за себе си - тогава поне помисли за детето си.

Ма какво ли те убеждавам - потъвай, щом толкова го искаш. Насила убост не стаа - еле па от отвъд Атлантика Роксана да ти отваре широко затворените ти очи.


Дръш си очите затворени - и марзелувай прет копма - и ше гледаме безплатен сеир тука в клупчето - не ни пречиш. Ма спри да ореваваш орталъка с брачните си проблеми едни и същи от 10 години - не всеки мое да бъде адекватен и да излъчва 300% съчуфствие само в твоя посока - ората си имат техни си прублеми и задачки и семеен живот.



Семейния ти живот, право да ти каем, е подтискащ, депресивен и неприятен. Защо сметаш, че ората ше се наслаждават на усещането, че кораба ти потъва?




Защо настояваш да останеш в подобен потъващ кораб. Ако ти си депресивна, то ние не сме.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Пенсия?нови [re: Biohaz]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано21.12.13 14:22



Пенсионната система в Германия е също по точковата система, задължителните осигуровки чрез работодателя и допълнителни по какъвто план си избере служителят. От там нататък по личен избор и финансови възможности кой както намери за добре.
На практика от наблюдения, ако заплатата е добра и остава малко въздух, при необходимия трудов стаж, пенсията е достатъчна за един приличен живот.

Към тази възраст отпадат най важните пера от бюджета - ипотека и средства за образование на децата, следват транспортни разходи, нормално е на месец на се навъртят 1000км, а при сегашната цена на бензина в Европа си е също разход.

Не го мисли, то тогава започва истинският живот без отговорности






Тема Re: Па ти си внови [re: Roxan*na]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано21.12.13 14:27



Ти па ако верваш, че притежанието на матриални блага е критерия за щаслиф живот - начи си ноо нещастен и заблуден льольо...

Напълно съм съгласна








Тема Re: Пенсия?нови [re: Muskat]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано21.12.13 16:51



Като цяло Европа е май доста по-социална от Америка.
На едни хора това им харесва а на други не...



Аз лично не мога да си представа да се пенсионирам и да спра да работя. Токова съм свикнал с това постоянно препускане по задачи и стрес че ако спра изведнъж ще ми е трудно да се адаптирам към не работенето...

От друга страна е ясно че на всяко първо поколение емигранти живота е по-труден от колкото на следващите поколения. Така че без да се оплаквам казвам че стреса за мен е хубаво нещо и не мога да си представя живот съставен само от удоволствия, мързел и безкрайно тщеславие.



––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: Пенсия?нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано21.12.13 17:22



Ма аз имам ли деца?

Колко на брой? Кога са родени? Или може би нямам?

Лайбел, лайбел...на вратата ти чукат адвокати...



Тема Въобщенови [re: Roxan*na]  
Автор Buduhcko npace (новак)
Публикувано21.12.13 23:38



не си в час, бъркаш прехвърляне на години стаж с изплащане на самата пенсия

Ама ти кога ли и си била в час де...


Да, Моника. Няма да получаваш пенсия от България.



Тема Личи синови [re: Monica123]  
Автор Buduhcko npace (новак)
Публикувано21.12.13 23:41



коя клатят негрите в квартала хахаха






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.