Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 28.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пенсия?нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано20.12.13 23:54





А колко съм късметлийка аз? това да споменавам ли?


И кфо ся - ше додеш да ни изчислиш фамилните ползи ли - в парично и всяко друго изражение?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Пенсия?нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано20.12.13 23:55



Тц. Ти си я докажи - и отлично знаеш как сички са чели линковете





Ся, ти си несъгласната - иди си ги търси сама и си доказвай тезата, че не било тека!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Пенсия?нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано20.12.13 23:58



Родителя показва на детето какво е приемливо поведение.


Няма такова нещо приемливо поведение.


Всяко поведение е приемливо - когато изразява една свободна личност с права.


Ти ше изкараш още малко, че бебето в корема на майката щом рита, значи това е насилие върху бъдещата майка и требе бебето да бъде превъзпитано, щото нема приемливо поведение....




Тъпа си та си вдлъбната - отдавна ти го казвам! и са те разбрале в УК и са те изритале - аре стига си се оправдавала за какво точно са те наритале - то си личи - ненормална си!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Пенсия?нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано20.12.13 23:58



И ти си късметлийка разбира се, то тия неща са взаимно изгодни по някакъв начин иначе нямаше да ги има. Не, дръжте си ползите и си свиркайте, само ми е супер смешно как се самоизтъкваш.





Тема Re: Пенсия?нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано20.12.13 23:59



е добре, ще видим резулата от твоето възпитание

надявам се да не научим за него от пресата





Тема Re: Пенсия?нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано21.12.13 00:01



Винаги като не можеш да докажеш нещо започваш да обясняваш как всички го зжнаят. Тва е бахти джилезния аргумент.





Тема Re: Пенсия?нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано21.12.13 00:03



Аааа, това си е само твоя прочит.


Не се самоизтъквам - просто мога да говоря само за собствения си родителски опит. Да не би да очекваш да се произнасем за други деца и родители? отстрани може да изглежда всякак, но щом не си вътре в ситуацията - то и няма как да имаш обективно мнение!

Па те гледаме тебе, че още не си родител - на кфа база ривеш по родителски фапроси не знам и не искам да знам






Нека ти се роди дете - па го изпребивай колко искаш - твоя си раута! ма гледай Дорка - секи бит в детството си един ден посяга и той - това си е закон!


Да не са те изпребиле и тебе в деЦтвото ти - та си толко върла че ше биеш и ти?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Пенсия?нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано21.12.13 00:21



Кой ти каза, че не съм родител? Защото не съм отворила серигята да се хваля тука каква съм велика майка и какво ми е умно и добро детето?




"И това ви е ного - да ви ебъ у некачествените родители."-това го кажи в очите на някой да видим как ще се приеме. Как аз бох го приела ти съобщих по-горе.

Редактирано от izz на 21.12.13 00:27.



Тема Re: Пенсия?нови [re: Biohaz]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано21.12.13 00:34



Имам тревожното усещане , че живееш на съседната улица.....





Тема Re: Пенсия?нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано21.12.13 00:37



Ми явно неси свестен родител и немаш с кфо да се похвалиш - щом си пердашиш детето/децата




Свесните родители имат с кфо да се фалят - а ти щом немаш с кфо ....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.