Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:19 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: WTF?!?!нови [re: Muskat]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано16.12.13 22:00



Кхм, закъсняла съм с минутка....



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: WTF?!?!нови [re: Muskat]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано16.12.13 22:57



Според мен мъжете който си падат по супер слаби жени са неосъзнати педофили.
А педофилите трябва да се гонят и млатят яко.

Аз обичам по-закръглени жени...и определено нямам педофоилски или гей наклонности.

Shemale-овете ми се струват най-отвратителни и сбъркани а има толкова много мъже който умират за жена с патка която да обича да и го вкарват мощно отзад....



––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: WTF?!?!нови [re: Muskat]  
Автор izz ()
Публикувано16.12.13 22:59



кльощвичко ми се вижда 49 при този ръст, да не кажа леко скери



лагерфелд е мутант и психо



Тема Re: WTF?!?!нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано16.12.13 23:07



Да бе, и ас се позамислих...имам ноо ясни и кристално подорбни спомени кой сайз носех (сайз 8 УК) тогава и ми беше лабав.

Сайз 8 ако му разгледаш детайлите си е деЦки размер...




А излиза, че аз съм била леко по-дебела от Мускат - е как става това??? ноо ми е неясно....освен на цици да съм ги сложила тея дебелини - ми ас бех кожа и кости - за какви дебелини да говориме????



Разбииш ли - почти бех прозрачна - имам се на снимки оттогава. Нещо като ходещ рентген. Сичко ми се е виждало отвън - а ас просто не съм схващала проблемата...






Ного по-късно ми светна ...и се по-образовах...



Некаде още пазя две-три дрешки оттогава - нема надежда да влезна в сайз 8 - и не искам. Бе то това деЦки дрешки бе!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: WTF?!?!нови [re: Biohaz]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано17.12.13 21:48



Педофилите на сапун с парабени!

Кейт Унслет, Моника Белучи, Лив Тейлър са овър манекенските размери, но излъчват женственост и не се набутват зорлем в холивудската матрица. И трите много ги харесвам.

Не си единствен в предпочитанията си и слава Богу








Тема Re: WTF?!?!нови [re: izz]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано17.12.13 22:09



Надявам се да сте ме разбрали правилно, зимата 2 кг. е нормално да се качат, по малко движение, повече калории. Т.е. смъкването е пак до 55кг., а не до 49.

Животът на моделите е самотен и изпълнен с напрежение и страх дали ще ги букнат, дали ще им одобрят портофолиото, ще се сработят ли с фотографа и прочие детайли, че совите не са това, което са...

Всичко това се отразява на психиката, а когато тя боледува, реалността приема други измерения.

Момичето има естествена красота, дано да успее да се измъкне преди да е платило цената на "успеха".

Самият Лагерфелд преди години е бил добре окръглен чичко и след диета приема тази мумуфицирана визия.






Тема Re: WTF?!?!нови [re: Muskat]  
Автор izz ()
Публикувано18.12.13 09:20



Да, съобразих че е 55 не до 49:)

Мда Лагефелд има нужда от психотерапия ама не го знае и вместо това плащат манекенките. Наистина дано това момиче се измъкне преди да я погребат.





Тема Re: WTF?!?!нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано18.12.13 12:28



Моето впечатление е, че истинската болест на съвремието не е обесити, а отровите в храните и околната среда и манипулациите с всякакви химии във всекидневието.


Много пъти съм казвала - ако погледнете снимки отпреди 100 и повече години, когато всичко е било органик и не е имало промишлени производства и химии - то ше видите че хората са си били естествено и натурално стегнати и слаби - и болестни отклонения в теглото почти не е имало.


Мисля също, че целата истерия по обесити е плод също на психически манипулации. Достатъчно е да си уязвим психически по някаква пречина - и да почнеш да правиш и психически компенсации с прекалено ядене или просто да те подложат на бавно отравяне с химии и гмо в храната - и кфо праиме с жертвата? почва виктимизация ....


и стигматизация...




Огромната маса хора се оставят да бъдат мозъчно промити - какво да ги праиш тея? какво убеждаване помага? никакво. Тея са ходещи мърши, приживе умрели. Нема надежда за тех. Кога ше прогледнат? точно никога. От къф зор да ги просвещаваш? за да те наритат и заплюят? да умиргат. Насила убост не стаа.



Гледам каква откаченящина и откровена идиотия се шири в балХарието - и ми става страшно. Тея зомбита схващат ли, че е въпрос на време да легнат в гроба с подобен атитюд? осъдени са, и сами са си подписали присъдата - и ако им отвориш очите - даже те наплюят сочно и напоително - еми нема и да им отвареме очите!


Чета днеска новина, че Брус Уилис шел да става пак баша - второ бебе с новата му британска съпруга.

И кфо чета в коментарите отдолу? отвратително било - те па как разбраха, че било отвратително? щото никой не иска веке бебета в балХарието? па виш как по свето искат - ма за балХарието било отвратително? той бил стар - ми не е стар, щом мое да прави бебета на млади булки и после не си изоставя децата както прави масата балХарие юнаци. Кое му е отвратителното - мое чувеко и прави бебета - какво отвратително има тука?


После ги емват за разлика във възрастта - бе ти ли му лежиш под кура, и от тебе ли зависи брака на Брус? ма не, било отвратително. Мозачно промити зомбита - не прупускат да сложат етикети и да изсерат лайното на ненавистта и омразата. И на Брус Уилис кфо му е? ччувеко си живей живота и праи бебета....що не?


Орицата в балХарието са толко нещасни, убити и пропаднали - и толко са ментално невменяеми - какво да кажеш на човек, който е изгубил сека нормалност?


Същите тея хора масово измират ....масово са болни - масово са затлъстели, откачили и луднали. А свето си живее - какво му е, че некой е психически слаб и дава да му промиват мозако?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: WTF?!?!нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано18.12.13 12:55



Toчно така е. Обеситито се причинява от гмо-то и токсините в околната среда от пестициди и пластмаси и козметика и т.н. и рафинираните храни без никакви хранителни вещества в тях.

И колкото и да ти е чудно в БГ сме по-добре от американците в пъти. Тук има много по-малко гмо, не се фраква, не се флуорира водата....това не е малко.

обаче да ти кажа, манията ти да говориш срещу сина си /щото говориш срещу българите, а той е българин/ вече почна да става скучна





Тема Re: WTF?!?!нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано18.12.13 14:19



Ти си жевей в илюзиите скъпа - ти си жевей! не ми пречиш!


Ас кфо изкарах от себе си слет цел живот в 'чистата' балХарие - ако знаеше какви отрови носиш в себе си - немаше да говориш тека!


Точно па за балхарието не ми говори - поживех по цела европа - по-мръсен бардак от балХарието нема нигде по свето!




Хаха, а каква промишлена вода пиеш в балХарието - а каква радиация още се разнасе безнаказано из балХарието - а как нема никаф контрол на пестициди, отрови всякакви и промишлени и добавени - а как нема ни една държавна инстанция да контролира, проверева и наказва злосторниците и престъпниците!


Па т си жевей с илюзиите - на мене не ми пречиш - точно тебе описвах по-горе - пълна си с илюзии като червото на свиня с пръдня!



Реките са пумия! планините се изсекоха и опропастиха! язовирите ги изкупиха и концесираха алчни предприемачи, които и леф не влагат за чисота и екология - но всъщност зарибяват и тровят още повеке ората!

И флуор си имаш фаф водата - гаче ли си я мерила! то баш затфа орицата масово изпростеха и се видиотиха!


По-горе добре съм те описала - точно по същия начин жевееш в илюзии и се зомбираш сама .....


ПС: ако не бех видела с очите си какво изкарах от себе си след цел живот в балхарието - да ти повервам - ама как да ти повервам, като видох с очите си какви отрови и радиация изкарах от себе си... (кога хомеопатката ми даде лекарство против радиация и отрови - защото се оплаках от Чернобил, отрови и системна липса на контрол върху полюции изпарения и околна среда....)



Иначе - не ми пречиш - ти си тая дето гълта отровите сега - а мене нищо ми нема - СЕГА! КОГАТО НЕ ЖЕВЕЯ ВЕКЕ В БАЛХАРИЕТО!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.