Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:36 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Какви дрехи ви харесват? :)нови  
Автор izz ()
Публикувано18.11.13 22:42



Малко като за лексикон, но се загледах по едни неща на блек милк и харесах една рокля. На вас какви дрехи ви харесват? Мъжете да не се стесняват да си кажат.









Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано18.11.13 23:32



Тъпа си и тъпа ше си останеш.


Върни се на темата да си доизясниме дали си в списъка и дали имената ти присъстват в съдебното решение де




Кфо ми бегаш по тъча - нали нема съдебно решение?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано18.11.13 23:50



Аре ма лайняна минджо





Ноо ли те е страх да не излезне съдебното решение срещу въл и надежда? нека те е страх - да, и има за какво - та ебъ у предателската гнида националистическа русофилска - кръф ше сереш - точно текива като тебе сега хората дирят по площадите да ви разпинят по паважите - щото ви мразат - та ебъ у продажния буклук та ебъ - смотана пачавро!


Па и като ти знаят имената и кфи си ги вършила из дира дали нема още утре да те разпънат на клечки за зъби - до прозрачност. Тека - да си покажеш хербаризираните лайна - да изследваме кой цвет си пуснала кога си се насрала от четене на съдебното решение срещу модераторската клика на дира

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано19.11.13 05:31



Много е грозен начинът по който се отнасяш с Из, направо се чудя как изобщо може да се говори по този начин на човешко същество. Опитай се да се овладееш, напълно си изгубила самоконтрол. И престани да се вълнуваш от неща които никой не го интересуват. Сума ти постове изписа за някакво си дело отпреди сто години и за което никой си няма и идея за какво става въпрос.



Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: izz]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано19.11.13 06:06



Много е хубава роклята, винаги съм си мечтала да мога да изглеждам добре в такава рокля, но нещо не ми се получава. На мен някак си ми стои изкуствено, не знам защо. Любимите ми облекла са скини jeans, обувки на вискок ток и кожено яке. Ако времето е топло, заменям якето с копринена риза. Чат пат заменям скини jeans със скини кожен панталон. Ех ама тема си отпочнала, като нищо ще отперкам две страници пост ако не се самовъзпра малко...



Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: izz]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано19.11.13 07:13



Роклята ти много ми харесва, но по-късичка.

Когато бях богиня и овците пасях бях много благодарна, макар и в Hugo Boss



'Jadena' | Regular Fit, Stretch Virgin Wool Blend Blazer by BOSS -




'Bivella' | Stretch Silk Blouse by BOSS -






Баси, на тая от Хуго Бос, ако и отрежа косата, ще заприлича малко на мене от
изрусения ми период (от самолет)!

Това ще си го купя като спечеля от лотарията

Сериозно, много ми харесва този костюм - 'Jadena', но къде да ходи една домакиня с него,
аз по-добре да си гледам анцузите

Това аутфитче с дънките и синята блузка много ще ми върви на разходка
в парка, направо е префектно за мене, капелата също е ОК.

Това наистина мога да си го купя (жълтата блуза - 185$), но няма да го направя, защото сега ми
трябват анцузи -

'Bashini' | Cotton - Blend blouse by BOSS -

Това жълто е убийствено, много ходи на изрусената манекенка. Това е по-скоро
охра, ама охрата е малко по-тъмна, значи е жълто






Редактирано от dorka14 на 19.11.13 09:57.



Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: izz]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано19.11.13 09:56



A da az mnogo haresvam rokli. Daje imam chetiri, pet..


A inache tazi roklq e elegantna, no dosta pretenciozna. Kolko skyp kostium trabva da nosi kavalera ti ta da te match- ne?

Fuck the Mods!!!

Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: zukary]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано19.11.13 10:18



Ti da ne si mojta shefka? Tq taka se oblicha. Kateri se na nekvi 6" high heels shtoto iska da e po-visoka ot men i posle hodi kato na kukili:). Jinsite i sa vinagi qko opynati do poza camel toe i prashkite zadyljitelno trqbva da se vijdat. Samo deto kojeni qketa ne nosi.:)

Fuck the Mods!!!

Редактирано от Tepминaтop на 19.11.13 10:22.



Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано19.11.13 11:06



Лягай да умираш още отсега за изата - тя към никой не се отнася добре - ерго - за нея е нормално да я ритат и пердашет - изата оргазмира кога има бой.

Ясно ли ти е - куха кратуно, дошла да дава акъл, тъ ебъ у смотаната.



После я да обесниш от къф па зор ше се крие истината и факта, че са осъдени - щото де що има модератор беше забъркан в мърсотията ли? щото не им е удобно да се знае ли?


Е ШЕ СЕ ЗНАЕ ПЪК! ПУКНИ ОТ ЯТ - ШЕ СЕ ЗНАЕ ПЪК!


Я как ритат - 6 години след излизане на решението - как ритат и крият, че има съдебно решение и че са изпоосъдени!



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: dorka14]  
Автор izz ()
Публикувано19.11.13 11:17



Никога не съм подозирала, че си падаш по мениджърски облекла



Бос са добри, разбира се, но мен тоя стил ми е някак си ...ограничаващ....И обичайно ако си облечен така значи, че работиш за някой, най-честов някоя корпорация, което е егаси депресията.

Много ми харесва комплектчето дънки и туника, с капелата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.