Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема дизайнерсканови  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано05.11.13 04:27



Видях една дизайнерска баня в сп. Розали и много ми хареса, гледала съм много
предавания за дизайн, но това ме впечатли, направено е от български дизайнерки и реших да отворя тема за дизайн за да си пускаме картинки на
интересен интериор или екстериор.

Банята -







Редактирано от dorka14 на 05.11.13 06:04.



Тема Re: дизайнерсканови [re: dorka14]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано05.11.13 05:20



Първото все едно съм ебал някоя в гъза и се е насрала, много жълто беее !!! :)))
Имам чувството, че ще еба в гъза скоро, излизам с една нова рускиня, къде има луфт 4-5 пръста, путката и е огромна сигурно, ебати кефа !!! :)))



Тема Re: дизайнерсканови [re: King.]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано05.11.13 06:03



Това е женски тип баня - лилаво, жълто



Това е една история за самолет - Еротична игра в самолета -





Натюрморт с носорог и пеперуда -


Лавица за книги -


Вдъхновяващ работен кът -






Редактирано от dorka14 на 05.11.13 06:37.



Тема Бахти булшета !!!нови [re: dorka14]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано05.11.13 06:27



Как ги четеш тези?





Тема Re: дизайнерсканови [re: King.]  
Автор PleaseDoNotDisturb (sladka)
Публикувано05.11.13 09:57



луфт 4-5 пръста

Не ставам значи





Тема Re: дизайнерсканови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано05.11.13 10:29



да си играеш на прескочи кобила



Има много текива:



Аз харесвам старомодни и елегантни интериори - модернизмите ми идват нанагорно, мене ми дай старомоден чар и релакс и ненатрапчив вкус с изобилие от лукс, ама да не е крещящо.


ама без щори....полвинката ме хукна на крийми тоналности и ся немоем да отлепим за други цветове....





Обичем и рустик материали - с естествените цветове и текстури. Обичем естествени материали - ноо не си падам по пластмасови изгъзици, ако е възможно де - ясно ми е, че в съвремието некой път просто нема как....


Падам си по упадъчно старомодната и разточителна елегантност. Драперии, изобилие от покривки и меки тъкани, меки тоналности, заиграфки с текстури и форми, ама с вкус и без шокови състояния, моля - наслада за окото и гъза...да се излегнеш мързеливо и да четеш некоя упадъчна и философска книга богато илюстрирана - е те тфа ми е на мене идеята за хубаф ентелектуален живот...



Сецесиона ми допада, ама ме дразни, че поради репутацията си доста се преиграва с него. Френската буржоазна линия на разточителен лукс също ми допада. Ноо ми харесва романтизма също - примирала съм за неща от тоя период.


По едно време си падах по готиката - и още си падам, ама малко се отдръпнах - откак разбрах колко струва един замак... иначе си мистои като мечта де - искам един ден да си купя замак и да си го ремонтирам и да си жевея вътре....


Тука продават - ефтините стари и полуразрушени върват по неколко мелиона....ама за да го реставрираш, ше поарчиш неколко СТОТИЦИ мелиона отгоре...




Гледах няколко предавания за текива замаци - ми останаха ми очите! знаяли са как да строят - изобилие от пространство, разкошни архитектурни решения (тогава само богат човек е можел да си наеме архитект да му планира замака) и невероятни възможности за лукс...стига да имаш пари де...да пръскаш...



Малей, Дорке, значи хамериката не е за мене - аз си го знаех де - а и тека ме поведе госпот...


Европата си е точно за мене - в хамериката не продавате замаци!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: дизайнерсканови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано05.11.13 10:42



касъл искам да си купа - нормански!



И вътре да е старомодно и разточително обзаведен с на раскош и мързел...


Мое и обещавам да не предирем ного-ного.....



Е ти

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: дизайнерсканови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано05.11.13 10:53



упадачен раскош искам....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: дизайнерсканови [re: Roxan*na]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано05.11.13 16:13



Аз бях загледала една църква да купувам - дървена, продаваха я като реал истейт, вече не функционираше като църква и можеше да бъде преправена на
жилище, беше на час разтояние от голям град - идилия, ама се спрях
на стандартна къщичка.



Тема Re: дизайнерсканови [re: Roxan*na]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано05.11.13 17:41



Гледай каква църцквичка като замък и изобщо не е скъпа, не може да става
и сравнение със шотландски замък, но също има романтичен вид и сигурно
може да съчетае дом и бизнес сграда в едно -



Тухлена, масивна сграда. Сигурно има и някое и друго stained glass - стъклопис,
ако е църква и може да има инвестирано в полилеи или вградени шкафове.



Редактирано от dorka14 на 05.11.13 17:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.