Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:36 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема антибиотицинови [re: izz]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано23.11.13 07:52



Изе, не стана с бабешки илачи. Вчера почувствах огромна болка, която мога
да определя като осем по скалата от едно до десет. Вечерта започнах да
рева на глас и за късмет на другия ден мъжа ми имаше профилактичен
преглед, чиято дата беше определена много преди мене да ме заболи зъба и
така моята болка съвпадна с неговото посещение в зъболекарския офис,
оказа се че има свободни часове и ме прегледаха по спешност. Казаха ми, че
зъба ми е инфектиран и инфекцията може да се насочи към гърлото и ми
изписаха антибиотика Amoxicillin и Hydrocodone за болката. Едната половина
на лицето ми е подута, не мога да си отварям устата от болка и ям през
предните зъби като някоя беззъба баба. Добре, че има антибиотици, че си
отивах като нищо за един зъб. Сега чакам антибиотика да подейвства.
Домашните илачи, които вземах нищо не можаха да направят, а преди
помагаха. Явно съм стигнала до пойнт ъф но ритърн - или си правя зъба или
умиргам. И сега, ще правят зъбен канал и ще слагам корона.








Редактирано от dorka14 на 23.11.13 07:55.



Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: Muskat]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано23.11.13 08:10



Haha...za syjalenue charshafa s dupkata e fakt u v dneshno vreme. Relugiiznjte chafuti ne mogat da polzvat condomi i ne mogat da pravqt aborti. Evrejka moje da poluvhi razvod ako se oplache v syveta ba ravinite. Te ako reshat napusvat pismo i zastavqt sypruga da go podpishe. V nwkoi sluchai se stigadk nsilstveno ubejdavabe na sypruga. Vednyj poluchila podpisano pismo, evrejkata e svobodna.
Kolkoto do Yeshua, da zabelqzva se masova promqna v misleneto, makar i bavna. Te sega veche govorqt zaJesus che bil rabbi, no be bil priet poneje lekuval prez Shabat. Az gi pitam - e dobre ama nalu e razres6eno da rabotish v shabat ako trqbva da spasish chovek. Te vikat che toj lekuval hora koi0o mojeli i da pochakat. E pak e dobre, predi sa narichali Spasitelia "ben zona"

Fuck the Mods!!!


Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: Tepминaтop]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано23.11.13 08:36



I was so fast in the bedroom last night, I even got a speeding ticket..



Fuck the Mods!!!

Редактирано от Tepминaтop на 23.11.13 08:39.



Тема Re: антибиотицинови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано23.11.13 14:57



Много съжалявам да прочета това. Дано намериш скоро решение и решиш проблема.


Използвай случая щом ше киснеш по забарски кабинети - вземи удари един профилактичен преглед и на останалите и направи снимки и ако откриеш още проблеми - захвани се да ги оправяш.

Забарските проблеми се решават бавно и скъпо - нека поне имаш идея къде си и какво требе да гониш. После го сложи в плана с приоритетите и го гони - защото се съмневам, че искаш да тракаш чейнета в скоро време.



Средната възраст е много опасна за забарски проблеми - при жените настъпват хормонални промени, при мъжете също - но освен това, горе-долу в тая възраст става ясно какви зъби ше носиш до края на живота си.





И да не забравиш - извадят ли ти зъб - после алтернатива за лечение немаш - или набиваш импланти веднага - или ако закъснееш - ше носиш чейнета.....



Принципно хормоналните промени също тека носят и промени в костната система, както и примени в метаболизма и общото здраве. Не би било зле да се прегледаш просто за да имаш идея къде си и дали нямаш и други остри проблеми.



Това го казвам при положение че не те познавам да си вярваща. Ако си вярваща в Бога - освен горните съвети - вземи обърни внимание малко и на духовния си живот.



Айде Дорке - и да се похвалиш скоро, че сичко е нарет


дано е само уплаха и моментно неразположение .....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: Tepминaтop]  
Автор izz ()
Публикувано23.11.13 17:04



Това с грима и лака е много показателно за класата на жената. Колкото повече от първото, толкова по-малко от второто. Изключвам такъв грим, който не се вижда като грим, а само разкрасява, но за това се иска истинско майсторство. Иначе с голямата баданрка като се почнат някой е майката си трака.





Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: Tepминaтop]  
Автор izz ()
Публикувано23.11.13 17:07



Какво е "бен зона"?

Скоро попаднах на едно видео на един мега гнъсен раби, който четеше лекции, в които обясняваше че Исус е бил развратник и той бил виновен за изгонването на евреите и всичките им страдания.



Тема Re: антибиотицинови [re: dorka14]  
Автор izz ()
Публикувано23.11.13 17:18



ММС не е домашен илач, а мега силен антибиотик, практически. Но както и да е, стигнало се е явно до радикална разправа със зъба и то си е необходимо, защото тия неща са опасни. Може би по-добре, че те е заболяло силно, защото има случаи на сериозни увреди, включително и на сърцето от зъб. Успех с поправката!





Тема Re: Аксесоаринови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано23.11.13 18:44



.




Като ходихме в ирландия си накупихме оттам разкошни вълнение пуловери - ако би могла да ги видиш и пипнеш и ше припаднеш.....исках да изкупя магазина и ме спряха бая кхм напористо....


има ноо готени неща - ама ми е на ръба на възможностите - сешсе как се плаща секо парче по 200-300 паунда - ако пазарувам за трима човека както сме ние - ей тека на шега съм оставила 1000 паунда - а това си е сума ебахго ...


Ас мое да съм луда за качество и натурални матриали - ама защо да не дам тея пари на семейството ми да си помогне в балХарието иле да направа нещо смислено - место да се пърча със скъпи неща и чифт пищови на гол тумбак.....


Нема лошо - но да вкараме и малко здрав разум - не е излишно. Парцалки - ако има нужда и ако реално има смисъл ...иначе - приоритети и това е полужението!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: Tepминaтop]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано23.11.13 20:56



Абортът е недопустим в повечето религии, доколкото си спомням в хиндуизма е разрешен до 5 ия месец, защото се приема, че плодът още няма душа.
Тук имаше голям скандал и дебати за отказа в една католическа болница да извърши аборт на изнасилено момиче. Понякога религиозните граници преминават етическите.
Попитай, моля те, твоята шефка как стои въпрса с носенето на смесени тъкани. И там имаше някакви забрани или ограничения. Напр. блуза от 50%памук и 50% коприна. Не знам дали съм разбрала правилно или може би не бива да се носи копринена блуза с памучна пола.






Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: izz]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано23.11.13 20:58





Понеже и мен ме заинтригува.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.