Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: антибиотицинови [re: zukary]  
Автор izz ()
Публикувано28.11.13 00:14



Ъхъ...ми хубаво. Следващия път да си сложи уранова или плутониева пломба, кво се лигави с живачни


Това не е фад. Но друг въпрос е, че повечето бели пломби отделят флуор, който не е по-здравословен от живака.



Тема Re: антибиотицинови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано28.11.13 00:19



Я раздухай сега за флуора - че май ше ме накараш да сменям и белите пломби - та ебъ у кокошката просветена



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: антибиотицинови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано28.11.13 00:20



За жалост не знам кой вид фотополимер няма флуор в него. В БЪлгария не знаят за такъв, поне тези зъболекари и магазини за зъболекарски материали, които питах.



Тема Re: антибиотицинови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано28.11.13 00:28



Е добре де - ти досега ли чекА да ме светнеш за което?


дееба твойта просветена мамица - сега ше се гърча за флуора ли?????





Я сега раздуй още - кои материали са по-добри за пломби и правене на зъби - щото не ми се оди па да сменям сичките пломби на юруш.


Та ебъ у мисирката - дося камане ли имаше в устата да не каеш? защо никой друг не ми го каза също????


дееба сичката забарска мафия дееба и измекярите и печалбарите....


Баш фотополимери ми сложиха - почвай сега да разказваш - а утре ше направа сърч - сега нема да се тревожа с това преди лягане - дейба твойта мамица хомеопатска - ЗАЩО ИЗО НЕ МИ КАЗА ДОСЕГА????????

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: антибиотицинови [re: izz]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано28.11.13 00:31



Мнението за това дали отделеното количество живак е вредно за здравето и дали си заслужава да се сменят амалгамените пломби. Както споменах по-горе по-възрастните ми роднини едно време имаха куп амалгама в устите, но си живяха до стари години хората.

Следващия път ще го питам зъболекара ми за флуора. Той е много умерен, балансиран и ерудиран човек и ми е интересно какво ще каже по този въпрос.



Тема Re: антибиотицинови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано28.11.13 00:37



ха-ха-ха, ама ти наистина ли така решаваш курса на лечение - в зависимост от това какво са писали разни не-зъболекари по въпроса? Ще ме скъсаш от смях, големи образи сте се събрали тук.



Тема Re: антибиотицинови [re: Monica123]  
Автор izz ()
Публикувано28.11.13 00:40



Анджък! Киселинността на слюнката!

АКо ти е кисел организмът, последната ти грижа трябва да е зъбния камък, мило, защото си в повишен риск от рак, остеопороза и какво ли още не. Оправи си диетата да ти стане алкален организма, както би трябвало да е, и зъбите и венците ти ще са супер без да плащаш на зъболекар. Застраховката ти е част от заплатата, не си ли се замисляла?

Относно мен...разбирам ти асъмпшаните...с вкиселен организъм ако не се поливаш с антиперспирант ще вониш на умрял пръч погребан заедно със скункс

Ще те светна малко за тая работа, защото си ми симпатична. Преди дестина години като отидох в Канада , кво да видя, на пазара не се продават дезодоранти, които да не са антиперспиранти. Аз в БГ се пръсках с едни дезодоранти, дето миришеха на мандарина и се кефех страшно, но те не подтискаха изпотяването, а бяха само миризма, реално, Никога не ми е миришела потта лошо, впрочем и нямах нужда от някакви индъстриал стрегхтх антиперспиранти:)))

Та така, като виждам конюнктурата на пазара и си викам, е кво толкова, дай да пробвам тия...ама усещам, че това не е добре....и попрочетох в нета и разбирам, че то отдавна се знае, че тези неща причиняват рак на гърдата, защото задържат токсините в тъканите около лимфните възли под мишницата и постепенно и в тъканта на гърдите и че са силно токсични сами по себе си.

И викам-ебала съм му майката, спирам да се дезодорирам. И кво да видиш-потта ми за първи и последен път в живота започна да мирише! Това очевидно е изхвърлянето на токсините, които съм задържала в тъканите в продължение на тия няколко месеца, в които ползвах тия говна антиперспирантите. И като мине месец-два, потта ми спря да мирише и никога не е мирисала. И до ден днешен не ползвам никакъв дезодорант и нямам и нужда. Под мишницата ми мирише на мен си, леко мускуска миризма, малко като вагинална миризма (приятна, не на китоловен кораб:)). Дори след джим или ходене на планина не мирише на нещо различно. Просто зависи какво имаш в организма си, злато:) Котката ми мирише приятно без да се пръска с химикали, не виждам защо аз се налага да воня ако не съм се поляла с микс от токсини.

А за грима-не си доразбрала. Грим приемам, като този, който пуснах на Лиза Елдридж.

Лак не нося, защото не виждам за какво ми е. Ако на тебе ти трябва -лакирай се ако искаш и на челото.

Как съм с мъжете...трудно е да се каже, защото с "мъже" /плурал/ не се занимавам.



Тема Re: антибиотицинови [re: izz]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано28.11.13 00:41



Това е интересно и добре да се знае. Аз от време на време ползвам хомеопатични лекарства, но не знаех че може да се получи подобна реакция. Честно казано, мислех че Роксана нещо преувеличава пак.



Тема Re: антибиотицинови [re: zukary]  
Автор izz ()
Публикувано28.11.13 00:42



Това пак не е въпрос на мнение има си стандарти на ЕПА.

Питай зъболекаря за кокретна марка фотополимер без флуор. Много ще съм благодарна.



Тема Re: антибиотицинови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано28.11.13 00:44



Аре са, кой ми сра ва гащите

Чети и се ограмотявай. Като научиш за марка без флуор ми кажи.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.