Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: антибиотицинови [re: Muskat]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано24.11.13 21:08



Боже боже, ти да не си се заклала? 3 дена ти стигат - на третияден ше припкаш - тея дофтури какъв рушвет ти зеха?



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: антибиотицинови [re: Roxan*na]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано24.11.13 21:39



Не мина без шина... в петък я махнаха.
Покой означава никаква колело или джогинг


В Джърмани е като при социализма, лечението е безплатно




Тема Re: антибиотицинови [re: Muskat]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано24.11.13 22:02



Е ти си шасливка - аз имах за 2 счупени ребра цели хехе 40 дни и после юруш на маслините




Ако за натъртено дават 1 месец - и ас искам тека - то това е изградения соцялизАм наживо!

Се натъртена ше одим - вЕрвай ми!



Какви шини? да счупиш подбедрица иле подколянен кокал - това требе трактор да е минал върху тебе - не знам кво падане на лед е било това - но падане е ТОТАЛНО различно от прегазване с трактор!


Ма ти си знаеш де - твоя си раута - ма моя опит (ноо болезнен казвам ти! ) казва други неща ....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: Muskat]  
Автор izz ()
Публикувано24.11.13 23:26



Да, в исляма забелязвам ориентиране към морала и правилата-халал, харам и не знам какво е другото, което казваш-задължителните. В юдаизма виждам жестока ориентация към милиони правила и към пари и понятия за печалба/загуба/лихва/заем/отсрочка на заема и най-важното огромно его и надменност.

Тоя раби е най-популярния в момента. Аз ако бпх еврейка щях да се срамувам да го слушам и щеше да ме е срам други да го слушатъ и да си правят изводи за мене по него. Но явно народа споделя възгледите. Явно егото е огромно-да си евреин, избран народ и който ти го казва те гали по челцето и ти се умиляваш

.

Какво ги правят еврейчетата с тия корони? На зар Давид ли се правят?



Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: Muskat]  
Автор izz ()
Публикувано24.11.13 23:27





а знаеш ли дето казват, че като се ражда един грък, плачат двама евреи?



Тема Re: антибиотицинови [re: Roxan*na]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано25.11.13 10:57



Много бях болна три дена, вземах Amoxicillin и Hydrocodone, но не ми стигна
една капсула в петък и в съботата вземах по две капсули от антибиотика и сега пак минавам към една капсула на всеки осем часа. Едва сега почувствах леко облекчение, след три дена на антибиотик

Все още лицето ми е
подуто и не мога да си отварям добре устата, но остротата на болката е премахната. Успоредно с това пия кафе или чай с кардамом, слагам по
четвърт чаена лъжица. След десетина дена ще ходя да ми правят канала,
а после ще гледам веднага след това да сложа короната.



Тема Re: антибиотицинови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано25.11.13 16:54



На хаир да е - и да дойдеш да се отчетеш, че те мислиме - и ако требе земи пари назаем или от банка - ама си оправи зъбите - зъби да са проблеми е много тежък здравен проблем!


Използвай случая да си оправиш всеки проблемец и проблем в устата ти - тека и тека ше те гледат забари и дофтури - еми поне да оправдаеш парите и кисненето по неприятните кабинети



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: антибиотицинови [re: Roxan*na]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано25.11.13 19:01



Това е обездвижваща шина, за да не се претоварва костта и да се избегнат усложненията. Ортопедът приличаше на подранил Дядо Мраз и каза, че сега е сезонът на колоездачите. После идвали скиорите и на пролет ездачите.
Вече съм в жълтосини нюанси

Забравих да напиша, препоръчват се също оцетени компреси.
Хомеопатът ми даде по малка доза,май Д6 беше, тъй като прецени, че шокът е преминал и пхиката го е преработила от комичната страна.
За безплатното лечение малко се пошегувах, няма безплатен обяд!
Здравните застраховки са задължителни, като половината се плащат от работодателя, а другата от служителя. Общият % е около16% от брутната заплата, малки девиации според здравната каса.
Затова претенциите и глезотиите на пациентите нямат край!
Пускам към една стара тема от бг.мамите, защото бях потресена като я прочетох.




Тема Re: Какви дрехи ви харесват? :)нови [re: izz]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано25.11.13 19:17



Някакво посвещение в религията им беше. На пръв поглед изглеждаше умиляващо, разтопяващо, но като се замисли човек или срещне очите на рабито, му става тъжно като от прочетена *хроника на една предизвестена смърт*
Сега правителството отпуска средства за безплатно обучение в унитата точно на ултра ортодоксалните, един вид давещите да се спасяват сами.

А от Хайфа и бахайските градини се понесох по течението на тяхната религия.
На тоя левъл от всичко изчетено ги приемам като най модерната и отворена религия, която вярва в общественото устройство

За да процъфти едно световно общество според Бахаулла, то трябва да се изгради върху няколко основни принципа, сред които са изкореняването на всякакви предразсъдъци, пълно равноправие на половете, признание на същностното единство на всички велики световни религии, премахването на крайностите на бедност и богатство, всеобщо образование, хармония между религия и наука, устойчив баланс на природа и технологии, както и създаване на световна федерална система, основаваща се на колективната сигурност и единството на човечеството.

Кажи за вица!




Тема Re: антибиотицинови [re: dorka14]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано25.11.13 19:20



По горе писах, сложи си студени оцетени лапи на бузата.
Тая корона с диаманти или без ще бъде


Да се оправяш бързо





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.