Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:07 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови  
Автор izz ()
Публикувано02.10.13 00:08



И така след като дълго време сбора на клубните про-ваксинатори, начело с чугунената тиква Терминатора, техенкиената такава-биохаза, и обикновената кратунка хаймето, и още еди-двама случайни заблудненчовци,ме убеждаваха как нищо не разбирам, най-после имаме шанс да видим от устата на извършителя-т.е причинителя на аутизма, внезапната деткса смърт, невропатията, гранд мал гърчовете и прочее пълни признания насред ОФИЦИАЛНАТА ИМ ЛИСТОВКА. Енджой йорселвс:



Adverse events reported during post-approval use of Tripedia vaccine include idiopathic thrombocytopenic purpura, SIDS, anaphylactic reaction, cellulitis, autism, convulsion/grand mal convulsion, encephalopathy, hypotonia, neuropathy, somnolence
and apnea. Events were included in this list because of the seriousness or frequency of reporting. Because these events are reported voluntarily from a population of uncertain size, it is not always possible to reliably estimate their frequencies or to establish a causal relationship to components of Tripedia vaccine


Редактирано от izz на 02.10.13 00:31.



Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: izz]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано02.10.13 08:06



и сколиоза



В българската медицинска литература през 1987 г. излезе от печат обстоен материал за ВСТМ (вродено съединително-тъканна малостойност). В него се прави опит да се изясни етиологията на идиопатичната сколиоза с ВСТМ, която предизвиква слабост в интер- и интра-вертебралния мускулно-лигаментарен апарат. Авторите на теорията Милковска-Димитрова и Каракашев Ат. установяват симптоми на ВСТМ при повечето от децата с диагноза идиопатична сколиоза.


Малко вродена ВСТМ, после малко придобита съединително-тъканна слабост и сколиозата е готова!

Антиоксиданти може и да помогнат.




Малий, каква сколиоза прави нелекувания аутизъм!

Гледах сина на една американска любителка на терапиите, оглеждах лапето
на един басеин, стана ми лошо, така му беше изкривен гръбначния стълб!

Любителка на терапиите в смисъл, че и гръбначния стълб са лекували с
нашепване на вълшебни думички в ухото от ... нахилени терапистки.

Тези метали от ваксините остлабват съединителната тъкан и ако не се лекува
може да се стигне до сколиоза.



Scoliosis from DTAP + IPV + HIB (PENTACEL) 2009





Mucopolysaccharidoses -

Това било вродено, дали всяка форма е вродена?

excess mucopolysaccharides are excreted in the urine

Ваксинките нещо им правят на ензимчетата, а всичко до тях опира.


Changes to the diet will not prevent disease progression, but limiting milk, sugar, and dairy products has helped some individuals experiencing excessive mucus.

Surgery to remove tonsils and adenoids may improve breathing among affected individuals with obstructive airway disorders and sleep apnea. Sleep studies can assess airway status and the possible need for nighttime oxygen. Some patients may require surgical insertion of an endotrachial tube to aid breathing. Surgery can also correct hernias, help drain excessive cerebrospinal fluid from the brain, and free nerves and nerve roots compressed by skeletal and other abnormalities. Corneal transplants may improve vision among patients with significant corneal clouding.


Разглеждам си възможните причини за сколиоза.

Много се шашнах като видях онова момче на американката и сега "разсъждавам".

Една от причините е тази - Mucopolysaccharidosis.



Аха! Голяма част от изследователите обясняват генезата на сколиотичната деформация не с изменения в ОДА, а с нарушения в обмяната на веществата и по-точно в минералната обмяна. Schede, Steans, Glauber установяват, че при деца със сколиоза е повишена екскрецията на аминовите и азотни съставки, както и на холинестеразата.

Ето, такива нарушения на минералната обмяна стават и от ваксини.

Проблем солвед.


Брях, бастисали още едно гърче! Неква реве от сколиоза и Аспергер в бг-мама,
и малко са зачетах. Ми да чете биохимичната тема, какво
ми търси доктор Хаус, тя трябва да е доктор Хаус. Ми те лекарите и казали,
че има проблем със съединителната тъкан, значи там е проблема, да гледа
какво трябва да дава за съединителна тъкан, как е с фолатите, минералите,
В-групата, антиоксидантите, мазнините. Да види какви органични киселини
има в урината и да буха нутриенти по усет или с ДАН доктор или там какъвто
и да е доктор, който малко от малко разбира от ... цялостния пъзел на
проблема със съединителната тъкан. Това е аутизма - проблема със
съединителната тъкан за който може да допринесат и фолатни мутации.

Доктор Хаус го е срещнала - този който и е казал за съединителната тъкан.


Pharmaceutical Grade Fish Oil (PGFO)

и витамин С

Леко подаване на калций два пъти в седмицата, най-добре с храна да не му стане лошо -калций и после нещо за ядене.

Glucosamine Sulfate, Chondroitin, and MSM - пак внимателно.

ензими - протеолитични за аутисти

Vitamin D - невнимателно

Детето може да е истински аутист, те се оправят от ибупрофен (нурофен), но все пак
да внимава с дозите и честотата, защото може да повлияе на червата.

Ох, тези дечица са толкова слаби, може би идеята за Whole Food Vitamin C
е добра.

Nature's Way, Alive!, Vitamin C, 100% Whole Food Complex, 120 Vcaps -




Garden of Life, Living Vitamin C, 60 Veggie Caplets -




Това искам да го опитам -

MegaFood, Calcium, Magnesium & Potassium, 90 Tablets -




Иска да му набива пентаксим, ебати! При доказан проблем със съединителната тъкан, тумори и какво ли още не! Ужас, и него ще го ваксинират дето било
17 килогарама на шест години, мръсници!


В края на август синът ми навърши 6г. и още на другия ден джи пи то му се обади, че подлежи на задължителна имунизация с тетраксим.
Имам два въпроса.
Първият е свързан с това, че тази ваксина се явява втора реимунизация на направените имунизации на детето на 2м. и 2г. с пентаксим /по наш избор/. Бях чела още тогава, че и втората реимунизация трябва да е с пентаксим. Опитах да задам този въпрос на лекарката, но мисля че не разбра какво точно я питам и повтаряше, че става въпрос за тетраксим което няма нищо общо с това че сме слагали пентаксим. Притеснявам се, че ако ваксината не е същата като първите два пъти детето може да реагира зле. По принцип е правил много силни алергични реакции към антибиотици и като цяло има склонност към алергии, но има и нещо друго.
Много ме притеснява как би се отразила ваксината на туморното образувание на детето /рецидив на доброкачествен тумор/, с което живее повече от 2г. Никой не може да гарантира как точно ваксината ще повлияе или няма да повлияе на образуванието. Ако има майки минали през подобна ситуация моля да споделят какво са решили и ако са сложили ваксината имало ли е някакви нежелани реакции на детския организъм. Страхувам се да сложа тази ваксина. Имам ли право като майка на дете с много проблеми /тумора,проблемни големи три сливици, вроден дефект на митрална клапа, вродена ротация на бъбрек, сколиоза, леко изоставане в костната възраст на детето, необяснени хронични болки в глава и корем и спонтанни безпричинни повръщания от две години, повече от две годишна ежедневна кашлица, хиперактивен с дефицит на внимание и със съмнение за отклонения в аутистичния спектър/ да откажа ваксината по легален път и как става това без да се налага да моля лекарката да фалшифицира картона на детето.
В темата сте писали, че ако някой се опита да спре детето от градина или у-ще заради пропуснати ваксини се действа чрез прокуратура, но там нещата се случват мудно както всички знаем и това ще отнеме време от живота на детето, а е и допълнително трошене на нерви и пари с негарантиран краен резултат, затова моля майките които не са поставили ваксини на децата да споделят това официално тяхно решение ли е или някъде пише че ваксините са сложени, срещнали ли са трудности при посещение на детска градина и училище.



Боклуци мръсни! Паплач! Бял ден да не види, който го набоде, ръчичката му да
изсъхне!



А после унижението от учителката на детския празник, когато беше само на 3г. и 9м. И без друго беше кошмар да ходи на градина а след тази случка възникна проблем заради който бяхме в Пирогов /когато взе да пита за живота и смъртта/ и въпреки дългото отсъствие той помнеше и изживяваше случилото се. И аз пак се опитах да туширам нещата. Казвах му че разбирам че е обиден и има право да е обиден, но всички хора грешат - и аз, и госпожата, но хората поправят грешките си, извиняват се и си прощават. То детето си ми каза, че госпожата не се е извинила и не може да й прости, а аз за да го освободя от негативизма все му я навирах наравно с другите госпожи и изисквах да има съответното уважение и за нея - мартеничка, букет за 8 март и т.н.не съм омаловажавала чувствата му, но му говорех да й прости, когато усещам че аз самата не мога да й простя. И какво излиза. Всеки път когато някой възрастен му прави нещо лошо майка му му обяснява или че е искал да си играе с него или, че трябва да прости. А сега искам от него да прави разлика между добро и лошо, истина и лъжа. Разказах тези случки на психоложката но тя не ги коментира и едва сега като прочетох, че за него това държание е игра осъзнах, че моите грешки най-вероятно са в основата на особеностите му, различното му държание и отношение към хората. Дано да има начин да се освободи от това което съм му причинила.
Ще се постарая да му дам да разбере че не съм се хванала на обясненията и аргументите с които оправдава държанието си.


Може би и затова не може да играе и да говори с децата защото и понятието за игра в съзнанието му е доста изкривено заради случката с големия чичо. той на децата говори като на възрастни и разбира се не им е интересен. И те не са му интересни. Предпочита да е сам. както се изрази децата са нужни за да го канят на рожден ден и той да ги кани на неговия. Знам колко гадно звучи и дано да не го мисли точно по този начин а това да е било просто думи с които да прекрати опитите ми да говорим за приятелството.

Прстотия до шия! Колко и е акъла на тая, че даже да и убият детето с пентаксим и пр. и тя ша обвини
някаква патица - учителка!

Чичковци, учителки, малий! Пълна скръб!

Освен думичката "стрес" друго не знаят, мухли!








Редактирано от dorka14 на 02.10.13 11:22.



Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано02.10.13 11:53



Това е разновидност на обществено насилие над деца.


Вместо родители, лекари, учители да се грижат за тях - те откровено ги увреждат дечицата, неглектират, потапят в страдание и мъки.


Да не дава госпот да си дете в последните години - свето е полудел!


Ясно е, че страдат най-безпомощните и най-слабите....




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: dorka14]  
Автор izz ()
Публикувано02.10.13 15:44



Биохазарта да се изкаже да коменитра и твоя и моя пост, а може и термуса, макар, че той пропадна нещо





Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: izz]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано02.10.13 16:20



Браво на теб че си открила този важна информация очевидно аутизма е наистина свързан с ваксините.

Предлагам да се забрани напълно ваксинирането в БГ...



––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: Biohaz]  
Автор izz ()
Публикувано02.10.13 16:23



Аз не съм го "открила", това не е петрол-прочетох го на сайта на фда в листовката на ваксината на санофи пастьор. Т.е производителят ти казва, че има много докладвани случаи на тези ефекти. Ти как се чувстваш с това?

Някакви размисли по темата? Щото нали не беше вярно..сега вярно ли е, не е ли....?

Напълно подкрепям забрана за ваксиниране. Но нека минем през това ваксините да са напълно незадължителни и непрепоръчителни и на всяка майка да и се чете на глас тая листовка и да я питат иска ли да поеме тоя риск или не.



Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: izz]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано02.10.13 17:26



Казали са и че има проблем с митралната клапа заради съединителната тъкан,
докторката се е съгласила да отложи ваксината. Да, ама това дете е зле и
понеже му се неглижират медицинските проблеми това отлагане може и да не
помогне. Имало е доктор, който е казал, че сливиците му са за вадене. Могат
да използват този период на отлагане на ваксината да извадят сливиците,
така имунната система после може по-лесно да се пребори с ефектите от тройната или петорната ваксина. Само хипотеза.







Редактирано от dorka14 на 02.10.13 17:28.



Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: dorka14]  
Автор izz ()
Публикувано02.10.13 17:30



Какво направи, че те баннаха в бг мамата, бе кажи:)) И аз бях банната, но заради скарване със собственика на сайта





Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: izz]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано02.10.13 17:35



Нарекох авторката на тази тема ТЪПА путка и ме баннаха.
Някаква се самодиагностицирала с Аспергер и си говори сама. От първите страници на темата можеш да видиш за какво става въпрос:

Ще ти е интересно от прпфесионална гледна точка да прочетея малко тук,
графомания ли е, какво?


Синдромът на Аспергер от първо лице -








Редактирано от dorka14 на 02.10.13 17:46.



Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: dorka14]  
Автор izz ()
Публикувано02.10.13 17:36



е ти пък, може ли така:))) кажи и нещо в същичя дух с други думи...недолюляна джанка, примерно






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.