Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: Roxan*na]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано11.10.13 06:31



Който се движи повечко по-трудно надебелява дори от най-кофти храната...



Аз лично повече ми харесват по-пухкавите форми при жените, тва кокалестите жилави телосложения не ги обичам щото всичко ми идва твърде ръбесто (като че ли цялото тяло е само колена и лакти)...



коя е по-привлекателна според вас от тия две групи:



––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!

Редактирано от Biohaz на 11.10.13 06:35.



Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: Muskat]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано11.10.13 07:09



Наистина изглежда апетитно...но да вметна само че ако цял ден си правил трекинг и си се изморил и изгладнял дзверски почти всяка прясно сготвена манджа се услажда много.

Аз например в Карпатите ако знаеш какъв качамак (мамалига) съм ял вкусен по хижите дето иначе в полето едва ли бих помислил иначе да си поръчам или опитам...

.

Трябва да се отбележи че не съм любител на фаст фуда ама понякога като съм на дълъг път с кола из Америка спирам в Хардис или подобните му...



...иначе най-лошата но и най-вкусна храна съм ял в родната казарма - хляб заводски с русенско развалено и вафла хлебозавод номер 5..

Интересно дали тия вафли се правят за цивилни или са само за военни ама арията ги хрупаше здраво...

––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: Roxan*na]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано11.10.13 07:26



Искам да стана като Naya от това видео, изглежда по-слаба, отколкото на
други клипове, но е толкова нежна и женствена, че направо ще се побъркам,
толкова искам и аз поне малко да приличам на някоя такава жена. Аз съм била
толкова слаба, когато бях 49 килограма, но интересното е, че дори когато бях
49 килограма имах целулит на краката



Днес се изтеглих и бях 88,5 кг., което е с 39 килограма повече, отколкото като съм била на 24 г.
Сега искам да стана 53 килограма. Трябва да гледам такива клипове
с жени като Naya, които са слаби и грациозни за да се надъхвам.
Може би ако смъкна килата и започна някакви упражнения за краката, ще
огранича целулита до минимум. Веднъж ходих два месеца на спортни танци
и усетих подобрение, защото целулита леко поизчезна и забелязах оформяне
на мускула на бедрото и прасеца. Първо отслабване и после спорт, нямам
друг изход!


Naya - Min Eidy - Official Video -










Редактирано от dorka14 на 11.10.13 07:32.



Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: Biohaz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано11.10.13 10:38



Ами аз и тука съм късметлийка - определено не съм ръбеста или с телосложение на културистка - няма нищо чак толкова мускулесто по мене, напротив, имам си пухкавите форми напук на сичкото движение и това си е.


Но аз се радвам, че не съм разлята и отпусната - това е огромен проблем ако се оставиш да надебелееш и формите ти се отпуснат и разлюлеят и кожата ти се свлачи - тоя проблем със сигурност го нямам - и слава богу, защото ме ужасява да не ми се случи.

Това запазва формите сочни - циците не са увиснали, раменете са стегнати, а не разляти около бицепсите (на мен ми се повръща като видя някоя дебела лелка с дебели рамене и врат, нали знаеш как кожата се отпуска и мамъта си е ебалоу....

) абе определено го намирам за предимство...


За циците със сигурност има значение дали имаш редовно движение - защото циците съдържат гръдния мускул и действително е проблем, ако оставиш мускулите си да се отпуснат - и циците падат като камани надолу )


Но като казвам редовно движение - имам предвид малки дози и поносимо физическо движение, а не огромни натоварвания - имаше някакви изследвания, че от екстремни натоварвания на жените им се променя хормоналния баланс и настъпват нежелателни промени във физиката и работата на организма, абе не помня детайли, но е добре да се пази някаква нормалност.



Като казвам поносимо - това е различно за различните жени. Аз например съм куче и съм качвала високи планини (тука ви следя с интерес) и то яко съм чепетлявала водачите и съм вилняла заедно с огромни и много добре тренирани мъже. Явно съм жилава и явно имам някакви данни, макар да не ми личи на външен вид. Понякога просто си надарен от природата с неща, за които другите трябва много да се борят.


За мене е шега да дръпна едно байкване от 15 мили на ден....и се прибирам с песен на уста и имам още работа да свърша....


Ако накараш Дорка да прави това, което правя аз (един мой обикновен ден), то съм 10000000% сигурна, че тя не може и няма да го направи....



Но да кажеме, че аз отдавна се грижа за да имам такава физическа форма, и не искам и не мога да се изоставя - имам си моите демони и прочие.


Споменавала съм тука доста, че в миналото бях диагностицирана на 2 пъти с близки диагнози за рак. След първата (била съм на 24 години) бях оперирана до степен че извадиха от мене 5 кила ракови тъкани и са оставили малко количество вътре в мене, защото как да ми извадят всичките черва, черен дроб, панкреас и алабала - рака се е бил разраснал и обвил различни тъкани....в тая операция изпаднах в кома и дофтурите зели че ме отписали....молим ти се....


Па госпот реши да ме спаси и на, ето ме още жива....необяснимо жива - защото дофтурите пощуреха и казаха не мое да бъде....


После като бях на 37 ли да беше - пак ме диагностицираха с почти същото..аз не се обесневах мноо за първата операция - кфо да се обесневаш? нещата са ясни - а и в миналото ми казаха, че така и ше бъде - рака ше се повтаря доде ме убие...нали си претставеш как се живее с такива неща?


Та как'ти Роксана тоя път каза, нема се оперирам и нема се лекувам - то и немах парите де...искаха ми невъзможни за мене тогава пари - нещо като почти 10К долАра само за първи етап лечение...


И в една драматична момента как'ви Роксана се запъна магаре на мост и каза, един ден ше се умира - дано да не е щот нема бирааааа...

И тека си живеа и досега - и не смеем да идем на дофтур - ама съм очевидно жива, здрава, жилава и очевидно нема рак...никога нема сигурно да разбера дали не са ме излъгали заради пари ...ама дофтура не знаеше за първата операция и какво е станало - па де да знам - знам ли? мноо съм се чудила, рака излекува ли се от себе си, както първия път, или просто ме излъгаха че имам рак....



Но - ето ги мойте пречини - които са много сериозни - ше се съгласиш - да съм стриктна и да внимавам какво ям, как спортувам, жива ли съм, здрава ли съм, и как си жевея живота. Ако аз умра, какво ше стане с детето ми? скръп световна ...кой ше му плаща да го изучи, кой ше се грижи за него, а ъпруга ми? той знае историята...съпруга ми...и ми е заповедал - заповедвам ти най-строго и ше те бия - нема да умираш, защото не позволевам!



Не че се налага де - аз имам още толкова мноо за вършене и правене на тоа свет....понякога си мисля, че сигурно се крепя с воля - а понякога си мисля, че просто бог е милостив към мене....едва ли има много хора с такава силна воля и толкова посветени на кауза ....


Та, аз изглеждам нещо между тея двете картинки - но не преличам на тея двете мадами, аз говоря само за теглото и физиката. Имам си закръгленки местенца, но не съм дебела, а стройна достатъчно да не ме е срам, нито съм мускулеста като борец - нито съм отпусната, нито съм грозна, нито съм някво чучело....абе - средната среда и идеалния случай ...което мен лично мнооо ми пасва....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано11.10.13 10:51



Мали, Дорке, аз даже не съм се гледала в огледалото дали имам целулит....





Просто не ми пука, ше знайш.... сигурно съм ужасна жена - ама ас си падам по действието, а не по вайкането...



Да бе, ся ше ме караш да ода да се надупа прет огледалото и да се съзерцавам имам ли целулит иле немам



ПС: малак съвет - в началото цифрите на теглото ти ше те подтискам много. Заповедай си да не им обръщаш внимание, но редовно се мери - за да си създадеш ментален вътрешен блокаж да не прекаляваш с храната - на мен ми помага поне.


Дръж подръка оня 1 сайз по-малка дрешка, и се надъхвай и се гледай пред огледалото често - на мен това ми помага. На мен ми помага също да гледам модни списания и да чета книги - когато чета книга, то мисълта ми е в книгата и забравям че ми се яде. Или гледане на филм - щото ментално си във филма или книгата....и така минали няколко часа и ето дошло следващото хранене - оубаче да не се освиниш - взимаш малко храна колкото да не умреш от глад и отиваш пак да работиш или вършиш нещо....


Когато си заета, тогава не огладняваш толкова и забравяш, че ти се яде.


И пий редовно вода.


Друг съвет, който ми помага на мене много - рано сутрин започвам с кафе или чай - но нещо топло. Аз предпочитам топлото, а полвинката обича студено - ама който както - ти си реши на тебе какво ти е добре.

Та, изпивам един топал чай (в голяма огромна чаша или 2 чая абе колкото можеш повече изпий) със сока от един лимон вътре - пресен и пресно изстискан лимон.


Това измива отвътре стомаха ти след нощта и те подготвя за хубава закуска. Редно е да поставиш закуската да е най-изобилна, обеда не е много голям, а вечерята трябва да е символична.


И аз се поддавам на лоши навици - не ме мисли за идеална - но гледам поне отвреме на време да се стиковам към хубавите съвети.



И да не почнеш да гладуваш до побъркване - обесних ти защо - трябва да продължиш да хапваш - просто наблегни на качествена храна, отрежи МАЛКО от количеството и създай тенденция - колкото повече време минава - ти постепенно режи от количеството - но постепенно. Ако е нужно, води си записки....


И да не се фърлиш да взимаш хапчета за отслабване или за увеличаване на метаболизма - всичките хапчета до едно са отрови и да не се убиеш, ДОРКЕ!!!! ДЕТЕТО ТИ ИМА НУЖДА ОТ ТЕБЕ - КАКВОТО И ДА ПРАВИШ - КАКВИТО И РЕШЕНИЯ ДА ВЗИМАШ - ТОВА Е НАЙ-ВАЖНОТО ТИ ПРАВИЛО - ДА ОСТАНЕШ ЖИВА И ЗДРАВА!!!!!!!! за детето си....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: Biohaz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано11.10.13 11:14



Който се движи повечко по-трудно надебелява дори от най-кофти храната...


В моя случай, Биохазе, ми мина през ума, че с повишен физически активитет се повишава и метаболизма, а повишен метаболизам по правило означава по-успешно изгаряне на токсини и прочистване на организма. Да, и на мазнини - но моята борба е срещу токсините и отровите - защото това при мене повишава вероятността отново да развия рак.


Затова редовно лапам хомеопатия за детоксикиране, редовно ям лимони - заради антираковото им действие - за мен е нормално да опукам 2-3-4-5-6 лимона на ден, като ябълки си ги хрупам....в салати изстисквам, абе манячка съм на лимони....


Да, и ябълки...всичко, за което се сетиш да прочиства, да детоксикира, да помага срещу рак. Всичко, което генерално помага за добро здраве.


При мене борбата е срещу рака - и за здраве, но това обслужва и фигурата ми.



Бих посъветвала Дорка да прави същото - да се замисли за здравето си и да не мисли толкова за килограмите, колкото за здравето си. Със сигурност Дорка не е здрава с тея килца на гърба си. Да мисли за това като за оздравяване, а не като за отслабване - защот она практика това и означава.


Много хора бъркат проблемата - много високо тегло като правило означава сериозни проблеми със здравето. Затова и толкова настоятелно съветвам Дорка да внимава да не се убие - докато гони желаните килца, може да се изметне в неправилната посока и да откачи и да се убие сама - това със сигурност не е целта й - да не си смесва целите, да не изпада в заблуди и мании - и първата й цел трябва да е да държи ума си буден, чист и да се погрижи и за менталното си здраве - за да може да издържи това голямо усилие и да укрепи волята и поведението си.



Невъзможно е да постигнеш такава цел, ако ума ти е помътен, ако целите ти не са внимателно анализирани и нямаш правилната мотивация и не си наясно със възможностите си.


Ако се фърле напрет-назат хаотично, просто ше влоши ситуацията още повеке....и няма да успее....това е, което ше се случи....


За да успее- тя трябва най-напред да се подготви вътре в себе си и да си сложи внимателно нещата в главата....и това трябва да е дългосрочен план - за цял живот промяна - а не за 2 месеца юруш да свалим килцата и после резултата е още по-дебела и още по-нещастна....и още по-разболяна и съсипана....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано11.10.13 13:25



Ако си имала рак, не яж животински протеин. Прегледай The China Study–изследване направено от водещи лекари от САЩ и Китай в продължение на много години. Първо е започнало с хипотезата, че хора, които не ядат достатъчно протеин е по-вероятно да страдат от рак на черния дроб, а се оказало, за тяхно учудване, че е точно наобратно-хора, които ядат животински протеин /млкяко, месо, яйца/ са много по-склонни да развиват рак. После се усановило, че не само рак, ами и сърдечни, диабет, холестерол, алцхаймер и какво ли не...








Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано11.10.13 13:34



Изе, аз не слушам дофтури и изследвания. Мислиш ли, че когато изпаднах в кома, съм знаела тея неща?


Знаенето на текива изследвания не мое да те спаси, даже мое да те прати в глуха улица.


Моето верую е - слушай бог в сърцето си - слушай тялото си и реакциите му, слушай себе си отвътре - ако ме разбииш кфо ти казвам...това е директната връзка с бога - там, дето вътре в сърцето си откриваш невероятна сила и възможности.....




Както ти казах и по-горе - аз не спазвам строги научни диети - моята диета е каквото ми е на сърце...на сърце ми е да бъда жива и здрава да си отгледам детето - ето това ми е на сърце, а това не е диета за хранене, а нещо много по-голямо, важно и велико.....



Както виждаш - ас моем и да ядем, а моем и да не ядем - сичко мое, кога го искаш от сърце....


Килцата кискискис...тъжно е как хората се фиксират върху апиърънсиз.....това е най-погрешната изопщо евър на свето мотивация - как би требало да изглеждаш....иле ти е вменено как требало да изглеждаш в човешките очи на предубедени и заблудени и манипулирани ора - това НЕ Е И НЕ МОЕ ДА БЪДЕ МОЕТО ВЕРУЮ!


Ас се грижим за нещата важни за мене - а килцата боже мой???? това ми е 10000000000000009 дупка на моя кавал....уверевам те,.....




Както виждаш - когато се грижим за бога - и той се грижи за мене.....



Сигурно не ми верваш -ама на мене и не ми е нужно да убеждавам когото и да е - в моя живот това работи - на мен повеке не ми требе....постигам целта си и то с лихви - защо ми е повеке?





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано11.10.13 13:38



твоя си работа



Тема Re: DTAP vaccine insert-BIOHAZEнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано11.10.13 13:52



Мне, не е моя раута.


Божия раута е.



По човешки, фиксирайки се върху диета, ше загуба целата картина как работи.


Първото правило на Воина (кхм, посъветвай се какво е The way of the warrior) е винаги да си в познанието и да си алърт относно реалността.



Както веке ти казах по-горе, ама ти не гепваш идеята - моята цел не е диета, а нещо друго.



Моята цел не е да изглеждам добре и модерна - а нещо друго.


Схванеш ли това - ше схванеш и защо диетите са последната дупка на кавала в божиите раути.


Ше схванеш и защо бог винаги си казва последната дума и защо лекарите са безпомощни пред бог и делата му.


То кат'се замисля, и адвокатите са безпомощни в същия смисъл, и изопщо секо човешко същество е безпомощно - там, дето госпот си сложи печата - там всичко се потчинева....и нема друга опция....



Не схвана ли какво ти обесневам иле пак да ти обесна?


Че има по-високи неща от диетите...и че диетите помагат, но не решават генерално ситуацията...че едната диета саму не мое да те спаси от рак...нито от качване на килца...че нещата се решават на мноу по-високо ниво и че да се фиксираш сама на ниско ниво значи сама да си поискаш самоунищожението.....



И по-горе настоятелно съветвах Дорка да не бърка целите и мотивацията си - защото тогава непременно ше се провали.



Когато ТИ самата (ТИ, Изе) схванеш какво имам предвит, тогава ела па да си говориме за диетите...ше откриеш, че и камани да ядеш, то ше стане кфото иска госпот....това е полужението....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.