Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Защо хората бегат от страната?нови  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано19.09.13 14:05






И:



















================================



Изе, даже ти моеш да се фключиш кака със съджестчънс колко са щасливи балХарието и колко са неразбрани от света - но особено бих оценила фключването ти на тема хомогенността на населението и генетичните предпоставки за велика световна нация.....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Защо хората бегат от страната?нови [re: Roxan*na]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано19.09.13 14:13



Абе то останАаа ли ора у тая земя Бугарска бре?

"How much do you want for all of them?"



Тема Re: Защо хората бегат от страната?нови [re: ZainGadol]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано19.09.13 14:14



И циганите даже имат трудности с оцелеването Гадоле....




Сметай...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Защо хората бегат от страната?нови [re: Roxan*na]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано19.09.13 14:19






Френският министър на вътрешните работи Манюел Валс заяви, че има "сериозни резерви" по отношение на присъединяването на Румъния и България към Шенген на 1 януари 2014 г.

Изявлението на Валс бе в контекста на нарастването на престъпността във Франция, в основата на която се намират престъпни групировки от Балканите, съобщава румънският вестник "Евениментул зилей", като цитира френския "Фигаро".

Вътрешният министър на Франция каза още, че присъединяването на двете страни към Шенген "не е на дневен ред", предаде БТА.

"Аз съм повече от резервиран, след като не бяха приети необходимите мерки за гарантите на сигурността на нашите граждани", обясни Валс.

На въпрос как би коментирал изявленията на лидера на френската крайна десница Марин льо Пен, която заяви, че решение за присъединяването на Румъния и България към Шенген вече е взето, Влас отговори: "Марин льо Пен е некомпетентна".

Министърът добави, че "нито сега, нито на 1 януари присъединяването на двете страни ще бъде на дневен ред".

Германия, Австрия и Финландия вече обявиха своите резерви срещу приемането на България и Румъния в Шенген, а Холандия няма да подкрепи присъединяването поне до декември, когато се очакват мониторинговите доклади на Европейската комисия за двете страни.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Защо хората бегат от страната?нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано19.09.13 14:59



Както винаги пак си недоразбрала



Аз смятам, че всеки може и трябва да живее където иска.

Никой не отрича положенито в България, но всяко място си има плюсове и минуси и всеки си преценява какво иска и къде го иска.

Обичайно обаче, тия които само говорят колко е зле в БГ са тия които не им е добре,там където са, и ти от тоя род.



Тема Re: Защо хората бегат от страната?нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано19.09.13 15:50



Мхм, и тека за 95% от населението кфото и за мен и за бая още ора - и после останалите 1-2% намазали и 1-2-3% платени да подгласят - и тея малкото почват да пласират как останалите са некадърни и неразбрали....






изе, ас почвам да си мислим че си атакистка чадо...

Aбе жена....


плуралисъм означава от група от 100 човека - трима да имат някфо мнение, останалите 9 друго мнение, некфи 23 некфо друго мнение, а 1 да е на протиф през целото рвме нема значение кфо, а още 7 да са единни срещу другите нема значение за кфо, а още 1-2 да се кандилкат и още 14 да са наблздатели и да са кодошат с сички....


Но разбишш ли - 95% от држават в мизерия - и неколко Пеефски искат целата држава - и тея 2-3 кату тебе прогласяват несъществуващо право на избор....


Тфа Изе си е чист фащизам и терор.....както и да го гледаш - 95% от држават гине, гладува и бега...а ти ме убеждаваш, че тея ора имале право на избор - мда, единственото им право на избор е да загинат като Гюро Михайлоф на кладата...от глупос!








Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Редактирано от Roxan*na на 19.09.13 16:51.



Тема Re: Защо хората бегат от страната?нови [re: Roxan*na]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано19.09.13 16:51



Ти даде инфо за Америка и за БГ обаче тактически нищо не каза за Албиона.



––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: Защо хората бегат от страната?нови [re: Biohaz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано19.09.13 16:54



А ся ше искаш инфо и за Сирия, кат'та гледам?




А може би да разбием неска основно и детайлно световното полужение барабар с Русия, Сибир и Китай, а защо не и канада?



Аре престани да насочваш оръдието към мене, Албиона и фоопще насреща мене.


темата е за балХарието - който иска - дадена му е думата за балхариео!


Който иска да говори за Албиона - да си отвори нова тема - тука се говари за балХарието!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Защо хората бегат от страната?нови [re: Roxan*na]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано19.09.13 17:06



OK - оценявам твоя опит да запазиш контрол над темата ти.

Аз за България немем какво да кажа - всичките ми роднини са ОК. Всечки са с изплатени къщи и имоти, имат си хората прилични доходи и ходят по 3-4 почивки годишно.

Понякога дори бабите изпращат пари на нас тук в Америка щото ги мързи да дойдат...и понеже имат достатъчно пари и се чудят какво да ги правят иначе.

Извън БГ сме само тези дето не можем да имаме свястна работа в БГ.




Например за биолози като мен в БГ в ужас - обречен си на 300лв заплата и това е. В Америка обаче ако си добър професионалист може доста добра кариера да развиеш - половината от професорите с които работа тук изкарват по 150 до 250хил годишно.

Аз още не съм стигнал на това ниво ама работим по въпроса.



––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: Защо хората бегат от страната?нови [re: Biohaz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано19.09.13 17:13













Да не споменавам какво трябваше да плащам АЗ с британските си доходи в балХарието - АС ПЛАЩАМ СРЕДНО НАПОЛОВИНА НА ТЕЯ ЦЕНИ В УК КАКВОТО СЪМ ПЛАЩАЛА В БАЛХАРИЕТО - И В БАЛХАРИЕТО КУПУВАШ ОТВРАТИТЕЛНО НЕКАЧЕСТВЕНИ НЕЩА!



Страшно е - и изето ме убеждава, че на нея й е хубаво и че това е свободен избор на свободни хора?????

















Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxan*na на 19.09.13 17:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.