Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:26 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Умно, умно...:)нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано17.09.13 22:02



кат гледам, това е поне 300 грама водка със сокче



на гладно



Тема Re: Умно, умно...:)нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано17.09.13 22:05










Е ти просто изби китовете в океана - кискискис....начи балхарието имале хомогенни гени? бахси, немам толко фантазия да изсера текава грозна меризма заклевам се!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Умно, умно...:)нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано17.09.13 22:05



ако ти си спокойна със себе си, няма да изпадаш в тантрум като някой ти посочи самоочевидния факт, че с възрастта се променя хормоналното ниво и от там сексуалността и перформънса на човека

нито че мъж на 35 изглежда като такъв на 75...особено като не е така

дам, сега разбрах, че ти е пратил снимки, добре си изглежда човека, какво злобееш?





Тема Re: Умно, умно...:)нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано17.09.13 22:07







Тема Re: Умно, умно...:)нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано17.09.13 22:08



Е ас за кфо писАх по -горе фермани за поведението на балхарието, дето си умиргат да преписват на другите сопствената си злоба?



ПС: спукай се от ят - ас изглеждам ДОКАЗАНО по-допре от жена му от тая снимка, а мажа ми изглежда доказано по-допре от него биохаза де....






Но спри се де! сега ше каеш че не си пила алкохол таа вечер? НЕ ВЕРВАМ....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Умно, умно...:)нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано17.09.13 22:14



Мда, статия от двама софийски многознайкофци...


Некой друк да е потвърдил измисленото изследване върху 808 Bulgarian males?


Некой друк да е потвърдил получените ресултати и некой друк по свето да го е еня за шовинистичната пропаганда на комуноидите?



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Умно, умно...:)нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано17.09.13 22:18



потвърди го ти





Тема Re: Умно, умно...:)нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано17.09.13 22:20



може, може..,.пусни снимка да ви видим, аз съм обкетивна

но предупреждавам-не съм пияна, та не важи тая максима за красотата на жената,. която се постига с 3 водки



що ли съм сигурна че няма да пратиш нищо



Тема Re: Умно, умно...:)нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано17.09.13 22:24



Па как ....




Ти виждаш ли ме да спа с 808 балХариан мейлз и да им зема генетичен матриал и то за кфо?



После, абе жена ти верно ли си невменяема да се пускаш по нанадолнището на комуноидите и да верваш на пропагандата им?


край, паднА ми мнението за тебе окончателно - имаше известни сигнали ама ас нале да те уважавам.....на ти ся уважение - изето тотално се осра...


изе, кой ти пълни главата каке, с тея малоумия? имаш ли идея как чепетляваш и шокираш с невменяемостта си да твърдиш подобни небивалици?








край ...не съм имала фантазия достатчано да си претставим колко са зле верно ората в балхарието.....това минА сичката ми фантазия....



мноу потискащо....


отивам да плача в ъгала.....чеки да си намера кърпичка....това ме заби с карфица на стената и саму трепкам плаху с крилце....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Умно, умно...:)нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано17.09.13 22:26



Е как ше пратим снимки тука. ас откога разправем веке колко години, който требе да ме види ше ме види - който не требе, ше се моли за снимки в дира и ше му бъде отказано....



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.