Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Български форум във Флорида?нови  
Автор malinkasharmant (непознат )
Публикувано26.07.13 20:22



Здравейте,

Интересува ме,има ли български форум във Флорида?От сума време търся и не мога да намеря,а имам нужда да общувам с българи,че "свят ми се изви" от американци..



Тема Re: Български форум във Флорида?нови [re: malinkasharmant]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано27.07.13 00:12



Ами не търсиш "правилно"...

Специален форум за Флорида едва ли има.Я се поразрови във Скайп например? Направи си една формална регистрация из тия "еб@лните" сайтове за запознанства и ,ще ги видиш "пилетата" там.Хайде да бъда по-конкретен Във Скайп пускаш в търсачката САЩ и език БГ и "цъфват" Във... хм те са много ама хайде да се спрем на : Елмаз (за запознанства) и там така.Аз преди време (скучаейки понякога в офиса) изпрах една регистрация в елмаз хей тъз за шоуто и с една снимка от нета и си спомням за САЩ изкочиха към 350 "пич@та" оъ "плодородна" до застаряли моми възраст... А и "свредели" има бая.. така че 100%.ще намериш с кой да си бъбриш.

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Български форум във Флорида?нови [re: malinkasharmant]  
Автор izz ()
Публикувано27.07.13 02:25



В Сейнт Питърсбърг има български магазин и там се събират българи.



Тема Re: Български форум във Флорида?нови [re: malinkasharmant]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано27.07.13 21:12



Снимка имаш ли скъпа?





Тема Re: Български форум във Флорида?нови [re: ZainGadol]  
Автор malinkasharmant (непознат )
Публикувано27.07.13 21:34



ама какви глупости говориш,бе човек!!!!?Кой ти говори за запознанства с намигванка и подобни?аз съм женена жена и не става,драги,въпрос за това.
Благодаря





Тема Re: Български форум във Флорида?нови [re: izz]  
Автор malinkasharmant (непознат )
Публикувано27.07.13 21:35



Благодаря ти,много,малко ми е далече,аз съм в КОКО БИЙЧ,но ще се опитам да стигна до там.
Лек ден



Тема Re: Български форум във Флорида?нови [re: King.]  
Автор malinkasharmant (непознат )
Публикувано27.07.13 21:37



:) не драги,май не ме разбирате за какво иде реч,ама нейсе,аз съм омъжена жена,имам нужда от приятели,а не обожатели:)обожатели-Дал Бог,човек със свещ се търси.
Лек ден



Тема Re: Български форум във Флорида?нови [re: malinkasharmant]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано28.07.13 00:02



Аааххх.. ето къде бил заровен ключа от палатката.Хайде сега постановки от сатеричния театър!Успех с търсенето на "човека" и обожателите с меки п@тки.


=Скъпа разбрахме те от самото начало за к'во иде реч!Не се прави на райска птица (която,като пие вода не пик@е..) Скучно е с дъртия нали? Рилакс хъни... поразходи се с колата нагоре/надолу подишай свеж въздух и се успокой!Щом си "бракувана" вече значи си пипнала грийн дрийма... потрай още малко и за ситизена и тогава му бий шута на дъртия и .ще имаш мноооого "приятели" А междувременно му натреси и едно две "чаавета" и си вързала гащите... може да се отдадеш на интелигентна почивка в къщи без да ти се налага да работиш..Ама гледам ти тия неща ги знаеш..нЕма сми да те отварям.

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Български форум във Флорида?нови [re: malinkasharmant]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано28.07.13 08:54



Де да имах и аз обожателки...
Вече не помня откога не съм ебал някого в задника, срамота е да го еба...





Тема Re: Български форум във Флорида?нови [re: ZainGadol]  
Автор malinkasharmant (непознат )
Публикувано28.07.13 16:04



ако глупостта можеше да лети ,драги...щеше отдавна да се рееш,кат' лешояд над умряло магаре:)
доколкото до 'пипането" на грийн дрийма-де го чукаш-де се пука..?нейсе,въпросът ми беше за ФОРУМ,а не за близки срещи с мрачни мастурбанти по тъмни миндери...то,в края на краищата-човек види и чува само това,което него лично и болезнено го интересуба:))) Така кат'гледам,си с мечтата за лос кинтос в Америка,след бягството от Павликени и мериш по своя аршин...друкарката ти ли те напусна,душата?
дааамммм...хайде със здраве и не барай мъжа ми,не е твоя работа:))) многознайковци,като теб,ритам от тук до Каспичан с много сериозни кубинки.:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.