Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 08.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Туристическа виза -документи!нови  
Автор mirage3 (непознат )
Публикувано21.06.13 06:50



Здравейте! Бих искал да попитам някой който скоро е имал приятел или роднина с туристическа виза за САЩ. Какви документи трябва да се носят за интервюто.
Става въпрос за близък роднина -дъщеря ми.
Трябва ли да има "affidavit of support" за интервюто?
Благодаря Ви предварително!





Тема Re: Туристическа виза -документи!нови [re: mirage3]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано24.06.13 13:32



И з бих искала да разбера повече от хора, които имат опит. Официалното запитване казва само задължителностите.


Имаме някакъв план да мръднеме из хамериката със съпруга ми и детето ми. За мен и полвинката едва ли ше има прублем - британски граждани могат да влизат и излизат неограничено в рамките на 6 месеца, ако добре са ме осведомили. Но сина ми е български гражданин и ше требе да изстрадаме процедурите и формалностите, ако искаме да го земеме с нас.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Ще има [re: Roxan*na]  
Автор Bидинcko пpace (непознат)
Публикувано24.06.13 22:28



и за дъртака, и за малчугана - и най-вече за тебе хахахаха


Ама освен план не е зле да проимате и $$$, щото там сиренето си е с пари.



Тема Re: Ще иманови [re: Bидинcko пpace]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано24.06.13 22:35



Мхм, а то в УК сиренето е без пари....





Все ми броиш стотинките и все се оказва, че не си ги преброил.....



Ех, що стотинки съм имала вътре в портмонето си, а аз да не знам? кискискискис...та досега живея на милостта на Джейми ...



Мъчно ли ти е? мда, наесен мислим да идеме, ма дотогава требе да оправим дукиментите на детето, преди да е почнала учебната година.


Сега си седни на гъза и се опитай да осмислиш каквото съм ти болднала:



НЯМАМ НУЖДА ОТ ТВОЙТО РАЗРЕШЕНИЕ И ЗНАНИЕ, ЗА ДА СИ ПЕЧЕЛЯ ПАРИТЕ! НЕИЗВЕСТНО ЗА ТЕБЕ КАК, НО АЗ ПАРИ ВСЕ ИМАМ И ШЕ ИМАМ - И ДА ТЕ Е ЯТ, И ДА НЕ ТЕ Е ЯТ - НА МЕН ПАРИ МИ СЕ НАМИРАТ!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.