Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Мозъчно развитие у децата и кърмененови  
Автор izz ()
Публикувано09.06.13 19:32





Я да видим сега, кой ще се възмути на тая статия.Много ще ми е интересно да наблюдавам реакции.



Тема Re:Мозъчно развитие у децата и кърмененови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано10.06.13 12:29



Love is all you need :-)


I coudnt breastfeed my baby. I had to buy milk for him. But I never neglected him, he was always in my arms and inside my deep mother's love.

Love is all you need. You need god'
s love. That's all you need.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re:Мозъчно развитие у децата и кърмененови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано10.06.13 13:47



това цитат от някого ли е или за себе си говориш?

безпредметно е да се говори за случаи на некърмене случили се преди 15 години и да се критикува миналото, сигурна съм че си направила каквото си могла

само трябва да се знае, че бебето няма нужда САМО от любов, а от любов, плюс кърма, хигиена, стимулация на ума чрез картинки, разходки, говорене, гушкане, подходяща тепература

и не-адаптето далеч, далеч не може да се сравни с майчиното мляко



Тема Re:Re:Мозъчно развитие у децата и кърмененови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано10.06.13 15:14



Nichto ne moje da se sravni s bojiata liubov.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re:Re:Мозъчно развитие у децата и кърмененови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано10.06.13 16:07



Така е.



Но бебетата все пак имат нужда от майчината кърма.



Тема Re:Re:Мозъчно развитие у децата и кърмененови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано11.06.13 00:37



Аха, и ти правиш разлика между божията любов и майчината кърма.


Значи, кърмата на майката се произвежда в некоя 15-та вселена и бог нема нищо опщо с майката, детето и кърмата....


Оф, Изе, не се ли виждаш как издишаш по сички фапроси? кой ти кове кратуната с простутии, се пита в основната задача на хамериканскио клуп....



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Мозъчно развитие у децата и кърмененови [re: izz]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано11.06.13 07:42



И за кво ти е да наблюдаваш реакции? Това да не е някъв модерен дял от хомеопатията? Само не ми обяснявай, че си психоложка, защото на всички тук е ясно че не си нищо друго освен психопатка... plezq se]


И въобще не виждам кви реакции очакваш, на всички е ясно, че майчината кърма е най-доброто нещо за едно бебе. Освен всичко друго му осигурява имунитет докато го кърмят и няма нужда от ваксини. Поне тва да беше научила талибанке.
Понякога се налага майката да приема медикаменти и тогава не се препоръчва кърмене.

Fuck the Mods!!!

Тема Re:Re:Мозъчно развитие у децата и кърмененови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано11.06.13 11:34



По твойта логика, може да оставиш бебето на водица, защото то и между вода и Божия любов няма разлика, щото е от тая вселена, и на бебето всичко ще му е наред.



Както предположих-много умнотии ще се чуят по тая тема



Тема Re: Мозъчно развитие у децата и кърмененови [re: Tepминaтop]  
Автор izz ()
Публикувано11.06.13 11:35



Боже термусе! Едно адекватно мнение от тебе!!! СЕФТЕ!

Виждаш ли, струваше си само заради това да пусна тая тема!!! Много съм щастлива, че знаеш това за имунитета и кърмата! Браво!



Тема Re: Мозъчно развитие у децата и кърмененови [re: Tepминaтop]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано11.06.13 12:00



Терми, всички знаят, че кърменето е важно, ама имаш ли идея колко майки нямат кърма и се налага да намират други начини да си отгледат бебето?


А го има и другия варянт: майката има кърма за 10 бебета, ама неще да кърми....и бебето й пак страда....


Аз обобщих нещата тека: когато майката си обича бебето, ше направи чудеса и със или без кърма, ше обгрижва бебето и ше го отгледа по най-добрия начин и ше му намери всички необходимости просто защото го обича....


Щото знам, че сега вероятно ше скочите, ама знаеш ли колко майки има, дето не им пука за бебетата им и само се чудат как да се освободат от грижи.....


Аз затова си дръжа на мнението - бебе без майчина либоф нема да прокопса.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.