Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мозъчно развитие у децата и кърмененови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано13.06.13 14:27



Ше се става мислюманка, виждам аз.

Добре ще ти се отрази.



Тема Re: Мозъчно развитие у децата и кърмененови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано13.06.13 15:00



Очевидно нещо за да живее в теб


единственото нещо, което може да живее у тебе са фантазиите ти за демони - но това не значи, че демони има физически - това значи само, че ти си отклонена от вярата и истината и си позволила една нереална фантазия да те владее.



КазАх ти по-горе, че Бог е спирит и че божията вселена е спиричуъл - и че ако дадеш път на нещо погрешно и - то става реално за тебе (ама само за тебе щото ТИ го каниш) и че това е ада на земята - нема друк ат - кфото поканиш у себе си, това ше живееш. Каниш Бога - живееш с Бога и в Бога. Каниш измислени демони - с демони измислени и живееш и си далече от Бога....




Че ти сама създаваш вселената си - и ако я създадеш в отклонение на Божия закон - тогава Бог ше те напъти и ше те ритне у гзО да се вкараш сама у пътя....



Не моем да повервам, че си толко тъпа - ма явно мое.....



Иисус ти го е съобщил толко ясно - даже мислиманите го разбират - ти защо не го разбираш? щото немаш вера ....и щото обичеш да верваш ах каква съм жертва на бога - и как несправедливо страдам - еми ше страдаш - далече от Бога секи страда....






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxan*na на 13.06.13 15:16.



Тема Re: Мозъчно развитие у децата и кърмененови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано13.06.13 16:28



Ахам...фантазиите си говорили с Исус и после се преселили в животните Брей какви фантазии....


Понеже виждам, че общуването с теб те стимулира към все по-голямо откачане, ще направя услуга на психиатъра ти и ще спра да те стимулирам. Айде чао.



Тема Re: Мозъчно развитие у децата и кърмененови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано13.06.13 16:39



Е, тека ше постъпиш - кату немаш доводи .....ше избегаш да те не пляскам през устата с болните истини....


Кискискис - демони се преселили от човек върху животни ...ти добре ли си? кату е възможно и щом демониите съществуват, тогава шо не преселиш сопствените си демони върху некоя свинкя иле шопар?


Та ебъ у егзорсиската...




Ся ше ме убеждаваш, че и черна магия съществува? кискискис....


Естествено - черната магия съществува саму за откаченяците, които искат да я верват ...кату не искаш да е верваш - как ше се случи черна магия да ти флезне в живота?



Иначе, жал ми е за нещасниците - дето ги дерат за черна магия - нема по-напразно фърлени пари от тея - ама щом са слаби духом и верват че магия ше им реши прублемите - да ги обират!






ПС: малеееей! вселената сигурно има край - ама чувешката глупос нема, нема и да има!



Чей, че ме заболе курема от смех - никой не мое да ти пречини това, което сам моеш да си пречиниш от простутия и идеотизам....


Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.








Мда, а после Бог бил виновен....кискискискискис..сссс.....

Оф, отивам да пикая - с толко кискане - ранъта ми се разбунтува в курема....


Редактирано от Roxan*na на 13.06.13 16:44.



Тема Re: Мозъчно развитие у децата и кърмененови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано13.06.13 16:52



Абе жено тъпа!


Идва ли ти наум, каква огромна част от света разбира същността на бога, и верва в тоя Бог под една иле друга форма?


Ето ти го ясно написано: трите водещи религии в света постулират едни и същи неща за Бог. Едит: грешка - към силяма, християнството и юдаизма - добави будизма, добави дао, добави конфуцианството, добави Тибетан будисм, зороастрианизма, сикх, хиндуизм и кфото още откриеш да е монотеистично.


И отбележи колко са ТОТАЛНО ЕДИНОДУШНИ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА И ПРИСЪСТВИЕТО НА БОГ.



Коя си ти, ощавена маймуно от каменната ера, да оспорваш човешкото познание за Бога и да наричеш пророците лъжци?



Тъ ебъ у лайното вмерисано....с какво нахалство си тръгнала срещу Бога, нещаснице!




ПС: ету затова балХарието нема се дигне - докато има подобни маймуни да лъжат ората, че имало демони и да пребират парите на нещасници за магии...и да върват срещу Бога....


Как ше стане страната да се дигне - с текова сквернословие и кущунство срещу Бога?????



ПССС: секи път, когато тая страна е била във възход - то е било, защото ората са имале истинна вера!


Борис е изтрепал поганците и е наложил правата вера - и в следващите ВЕКОВЕ страната е била просперираща.....


После единственото, което е спасило тая страна, е била верата - ВЕКОВЕ ОСМАНСКО РОПСТВО НЕ СА ИЗТРИЛИ ВЕРАТА В БОГА!

А един келеф комунизам ви напраи скотове и ви снизи до свини, тркалещи се в гьола - за нема и 40-50 годин....


Яжте си пумията в гьола - ама ас съм верваща в бога и пумия нема се тркалем! който иска да е антихрист - да си лежи в пумията и да се кефи на нещастията си!


Мен ма нема в тая схема!







Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxan*na на 13.06.13 17:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.