Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:22 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Auuuu, майкоооооо....нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано07.06.13 23:14



в Кембридж можеш да учиш където и да си зашършил стига да имаш висок резултат на приемните изпити-примерно GRE

И това не е верно.


Тука визираш ама НАЙ-НАЙ-НАЙ-НАЙ-НАЙ-ДОЛНОТО СТЪПАЛО на образованието изопщо!


Тфа е най-ефтиния варянт за мангасари, и явно некой те е съжалил и не ти е показал кфо значи реално образование и реални кфалификации....това Е ЗА ПРОСЕЦИ, МИЛА!


Естествено, че като се поставиш да си бедна и нищо неможеща, и че ти покажат друма....това е за слабаци и НЕ-амбициозни и долна класа мързеливи ора.....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Auuuu, майкоооооо....нови [re: Roxan*na]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано07.06.13 23:14



шундо невменяема, не ми са обяснявай у кой коптор си са завряла край замъка на кралицата се едно тва та квалифицира по некви незнайни параграфи?? сина и пресичал улицата на пешеходната пътека пред итън, та знаела че не било гимназия. в итън учат малчугани 13 до 18-годишна възраст, като завършат отиват в университет. то не са иска много ай-кю да зацепиш тоя прост факт, че нивото на образование което получаваш в итън е съпоставимо с гимназиалното, а не с университетското. цивилизация ти си видела у тая клоака англия колко рошавия рижав дирник на луничавия ти партнер





Тема Re: Auuuu, майкоооооо....нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано07.06.13 23:17



Мда, само дето ако си бил в Итън, после унитата ше се бият за тебе, место ти да се биеш за унитата




Бахси, хамериканците верно имат слава на малоумни, ама ча па толко - не е за верване колко сте изпростеле!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Auuuu, майкоооооо....нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано07.06.13 23:17



Куха лейко, ако град скул е ниско ниво, така да бъде. Впрочем склонна съм да се съглася.



Твойто знание за нещата е от чуто от някоя леля на опашката в метрото.Преди години наистина е имало в Итън такава практика да бъдат записвани деца още при раждането си, но тази практика отдавна не съществува. Сега децата влизат на базата на академични постижения, изпити и интервю. Освен това още от времето na Хенри 6-ти, от 1440 г има стипендии за даровити деца, които нямат пари да си платят и те и тогава и сега учат безплатно в Итън.

Откажи се от малоумието да спориш и да твърдиш неща, които НЕ ЗНАЕШ а си дочула от някъде или не си и дочула даже ама така ти звучи да е. Има нет, проучи си тезите преди да се излагаш за пореден път в рамките на дни. Преди два дена обясняваше как ще ходиш в мека сега па друга тъпотия. Земи се у ръце, че звучиш компетентна колкото джулюнска сиганка по въпросите на глобал уромига.



Тема Re: Auuuu, майкоооооо....нови [re: Roxan*na]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано07.06.13 23:18



никви ентри фийс не съм коментирал никъде, кукуминдело - коментирах че в итън учат деца на възраст от 13 до 18 години и толкоз.



Тема Re: Auuuu, майкоооооо....нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано07.06.13 23:23



ЗА да разбереш таксата трябва да попиташ. Ще ти отговорят. Мен не ме интересува защото не планирам да си пращам децата в това рептилско генздо. Но там учат безплатно доста деца, стига да имат акъл да паснат итън екзама и да са достатъчно конформисти, че да паснат на средата и матрицата.

Някой се прави на ударен и това си ти. Ти ми заговори за университети, сега се оказа, че ми говоириш за частни училища за деца на 13 години, което си е гимназия, както и да го гледаш.

подесеторявам за ударените: УНИВЕРСИТЕТИТЕ В УК СА НА ЕДНА ЦЕНА ВСИЧКИТЕ.

за грамар скулс и прайвър пъблик скулс не съм говороила, там ти заговори и там се съгласих, че са скъпи и са на различни цени

знаеш ти, къде ти е гъза...надяшам се

но за английската система не знаеш нищо
ти разлика мевду гимназия и университет не знаеш, какво още да си говорим



Тема Re: Auuuu, майкоооооо....нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано07.06.13 23:24



тъпа си като гъз, сладурче



на 200 м от итън сигурно някой плъх клеца пъхицата си, да питаме и него за мнение?



Тема Re: Auuuu, майкоооооо....нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано07.06.13 23:25



Освен това още от времето na Хенри 6-ти, от 1440 г има стипендии за даровити деца, които нямат пари да си платят и те и тогава и сега учат безплатно в Итън.



Нема такова нещо понятие 'безплатно' в Итън.


В случай че не знаеш - на единствената улица в итън мое да паркират САМО коли на резидентс - иначе одиш пеша или байкваш. Нема изключение - и това е също от Средновековието




Имот в итън се продава с личното одобрение на кралицата - това е нейния ЛИЧЕН домейн! това е личната й кралска територия, в която кралицата мое ЕДНОЛИЧНО да коли и беси като феодал (ТЯ РАЗБИРА СЕ НЕГО ПРАВИ - НО ИМА ЕДНОЛИЧНОТО ТОВА ПРАВО ПО ЗАКОН - ТЯ Е ЕДИНСТВЕНАТА ЕДНОЛИЧНА ВЛАДЕТЕЛКА В СТРАНАТА КОЯТО Е СЪБЖЕКТ САМО НА СЕБЕ СИ )


Тука съществуват ХАПЦЕЛУТНО ЖИВИ И ДЕЙСТВАЩИ маса средновековни закони - включително Магна Карта - кискискис.....




Кискискис - нема такова нещо като безплатно в цела британия - нещата са канализирани, стандартизирани и прочие...на много високо ниво - как ше пуснеш безплатно некой просек от улицата заедно с принца на Уелс, та ебъ у неграмотницата?


Боужей, колко са неграмотни хамериканците, срамута!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Auuuu, майкоооооо....нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано07.06.13 23:26



олеее:)))) звъни на линейка веднага





Тема Re: Auuuu, майкоооооо....нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано07.06.13 23:27



Ми ела да питаш и плъхчо, ама се съмневам плъхчо от Итън да ти кае нещо различно



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.