Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 18.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Сириана...нови  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано31.05.13 07:03



Имаше един много тъп филм за Сирия, който така се казваше. Аз обаче съм съпричастен към съдбата на сирийския народ, защотот там живеят много християни и там се намират едни от най-древните църкви и манастири. Освен това сирицийтите са ми симпатични, понеже поддържат "диктатора си", който всъщност е светска личност с много свободни разбирания, и понеже целия фанатизиран мюсюлмански свят начело с Катар, Суадитска Арабия и Турция се опитват да им наложат шерият. Тези терористи които наричат себе си свободна сирийска армия се поддържат от запада, иЗСРАЕЛ И Хамериката. "Режимът" се поддържа от Русия, Иран, Китай И Хисбула. Вече две и половина година тече арабската пролет в Сирия и явно ще тече още дълго. Кой ще победи все пак и какви са вашите настроения? Аз залагам на Красная армия. тия нема как да не изтребят последния ухабитски терорист на територията на Сирия....



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Сириана...нови [re: Tepминaтop]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.05.13 11:47



Ааа, не щем да ги мислим и тех...





Иначе, много ми се ходи на Божий гроп и малко из Близкия изток. На мене ми е ентересна тая дестинация - кога ли ше ме завей ветаро натам.



Тука редовно виждам от мусулмани хора - имат си центрове и организации - организират масови екскурзии до Мека, Медина и също тека до Божий гроб. Още тука ги натоварват организирано и ги разтоварват там на билюк. Понеже е организирано за огромни тълпи, и идва доста ефтино. Сега не помня цифрите, но май се падаше около 600-700 паунда отиване И връщане....това си е ефтинийка отдето и да го гледаш....


Но за мусулманите тоя поход е традиционен и те спазват и други вервания - не требе да ядеш текива и текива храни - постене ли му викат, знам ли....после жените пътуват, спят и се хранят отделно от мъжете - и сексуално се пости демек....после, требе да си целия увит в дрипи - не може да носиш скъпи дрехи ...требе да покажеш покаяние и смирение - не ти се полага разкош на това поклонение, ей текива неща.....та може би и затова е толкова ефтина тая екскурзия....

После, нарочно я правят ефтина - защото верват, че всеки верващ требе ПОНЕ веднъж да се поклони в живота си......дърти баби спестяват цел живот и си мечтаят (да, мечтаят си...) да идат на мека.....



Затова го прават да е ефтино - за да може секи верващ да може да си го позволи....


Оубаче верно е много ентересно - и веднъж ги гледах как си приказват за организацията - и тека ми се прище и ас да си грабна бохчата ....и да се метна на самулето....



Определено има какво да се гледа в тая част на света....



Ше видиме....че ас тука как се задръстих с училището на детето....сега и в следващите 2 години му текат матурите (GCSC) и просто нема как да хукнеме....ама като се знам каква съм лабава на трчане по свето и как ше ми светне ламбичката некой ден....





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Сириана...нови [re: Tepминaтop]  
Автор izz ()
Публикувано31.05.13 13:51



Хубав пост, съгласна съм с анализа ти.

Само явно се налага да гледаш пак Сирияна, защото изглежда че като си го гледал си мислил за съдържанието на бикините на оная с която си го гледал и не си Фнимавал. Филма е гениален и обяснява механизма по който се королира арабския свят от запада.



Тема Re: Сириана...нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.05.13 13:54



за да отидеш в мека се налага да приемеш исляма, забранено е за не-мюсюлмани и да си сложиш ваксина за полиомиелит на влизане в саудитска арабия



аз лично ше се сдържа от посещение, макар и с голяма мъка и разочарование



Тема Re: Сириана...нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.05.13 14:03



Tц, нема такува нещу.


Ваксина никой н ми е искал тука - и съм говорила с мусулмани, и имам много мусулмани преятели тука - поне не са ми казвали за ваксини, ама и не съм ги питала де.


Ше питам за едната обективност - но не съм чула на дрти баби, малки дечица и секфи болни отишли на поколонение в Мека - да им бият ваксини....



После, исляма не е задължителен за да отидеш на поклонение в мека. Всеки който иска - може да почита Бога, и съм 1000000000000% сигурна в това. Нема нужда и да проверевам - защото когато бех на това место и четях обявата и имах случай да поговора с имамите и организаторите - и казах, прищя ми се и аз да ида - никой не ме попита дали съм мусулманка за да ми позволат да се запиша....


Искаш - плащаш - отиваш - организаторите искат да помогнат на верващите - и между другото, радикалния ислям почита Иисус - не знам защо ше ме спрат????


Аз съм получила огромно уважение и искрено преятелство и помощи от мусулмани - те почитат Иисус и християните - тука не споменавам фанатици, краен ислам и терористи - тука имам претвит нормалните, верващи мусулмани.....


Флизам в къщите им, преятели са ми - гушкам им дечицата (даже бебенцата) - намирам ги как си постилат келимчетата да се молат - хода им по събранията - влизала съм в джамия много пъти - нема спирачки - нема лимити - хората, които познавам ас - са свесни.......


Не може да става и дума за фанатизам! както си ме знайте - ас сам АНТИФАНАТИЧКА и мразим фанатизам в сека форма!


Другото ми име е револуционерка и свободолибителка






Колку му е да си грабнем партушините и да мръднем в тая час на света...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Сириана...нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.05.13 15:56



Изе....




Киро и сие модераторска компания се погрижиха в продължение на последните 7-8, даже 9 години да чренят ника ми и реалното ми име.


Освен тях, никой друг не прави това - и всички в тоя клуб помнят защо се случи това - защото се опитаха да ме въвлекат в черните си дела - а аз отказах и ги заведох на прокурора и ДОРИ СПЕЧЕЛИХ ДЕЛОТО


Значи - без значение какви клюки и черни злоби четете в дир по мой адрес - но моята личност в реалността е точно наобратното, което се опитват да пробутва кликата тука.



В реалността аз имам множество - даже твърде много преятели и страшно много хора, с които се разбираме и си помагаме....


Аз съм слънчев, приятен, любящ и грижлив човек - и никой от приятелите ми никога не е съжалил/а, че е бил/а с мен......




Това, че има слаби, зависливи и тъпи и нещасни хора да злословят, клеветничат и завиждат - това е нещо отделно от мене и не е мой проблем



Моя живот си фарфи, нещата идват при мене и си отиват свободно, хората разбират, че с мен се живее лесно, приятно и в хармония. Помагаме си, разбираме се и се обичаме и се разбираме. Пълно божие щастие и любов - с мен и около мен.



Дирската нещасна история на злобни и отявлени завистници и злобари, на които попречих да вилнеят и да вършат беззакония - ми те са една шепа злобни и нещасни утрепани и удавени мишки и плъхове.....никой от тех не прокопса .....



Нели, ас сама срещу масата модератори и Киро начело - кой от тех стана нещу, кой от тех е щаслив? те са едни удавени нещасни плъхчета...още ритат и маат опашки срещу мене - ама кой им верва? то се виде кой какво е.....




Та, с горната реч се опитах да кажа - в реалния живот аз имам страшно много преятели - много от тех са мусулумани, евреи, секакви народности - ама секакви - вклучително китайци, индийци, корейци, пакистанци, африканци, хамериканци, че даже и канадци - ако искаш вервай....абе секакви....



Работа с атски мноу хора секи божи ден - ако съм толко зла, тъпа и грозна - как ше си печела парите и как ше шиткам по света? нема как......



Хората ме харесват - и независимо от народности и националности - немат протиф да са ми преятели и да се разбираме....



У мене има нещо много лъчезарно, отворено и мило - точно като малко котенце - и секи протега ръка да ме погали и да ме обича.....



Това не е защото съм късметлийка - а защото съм отворена към хората, и винаги намирам начини да им помогна, вместо да им преча и да ги задържам. Хората оценяват това и за мен затворени врати нема. Затова целио свет е в краката ми и за мен прегради нема - защото аз се разбирам с хората където и да ида, каквото и да права.....




Как изглежда това през ника Роксана и как ме предствят Киро и сие зависници - това е друк фапрос, даже и те не могат да схванат де им е прублема - еми ето там е - че не знаят какво да прават с мен - те немат друга личност да са познавале да е толкова популярна, пробивна и отворена.....те не знаят как да ме манипулират и подчинат.....защото тека го разбират - като контрол и подчинение - но нещата не стоят тека....и затова усилията им са напразни - света работи по друг начин....




Ето затова Киро сложи една отметка (заради Роксана) и направи ВИП клубовете - защото нема клуп, в който да съм стъпила, и хората да не се обърнат на моя страна....и срещу тех.....




Но разбира се, не вервам некога с тебе да се срещнеме - но и да се срещнеме - ти нема да ме познаеш - защото в съзнанието ти съществува оня клеветнически образ, който ти е внушен от Киро и сие - и е жалко за тебе, да живееш със затворени очи тека - но това не е мой прублем също




Моя реален живот е прекрасен и щаслив - с хубаво, мило и любящо семейство, с чудесно и интелигентно дете, с прекрасен мил съпруг и чудесна работа и кариера и двамата - и нема ни едно нещо да мога да се оплача - и ТОООООООООЛКОВА МНОГО ПРЕЯТЕЛИ!


СВЕТА Е МОЙ, ИЗЕ - СВЕТА Е НА ЩАСЛИВИТЕ ОРА КАТУ МЕНЕ С МНОГУ ПРЕЯТЕЛИ - Киро и сие ше го духат нещасни и затворени в злобните си илюзии......



Ас си жевея живота - за мен всички врати са отворени и намирам секи чувек по пътя ми да е преятел - нема ограничения за мен - имам преятели даже в Непал .....




В Сибир съм пътувала - животните по пътя ми ми се радваха.....


Хипнозата и само-хипнозата е страшно нещо - дръш си очите (духовните) отворени, Изе - по-добър съвет не моем да ти дадем....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Сириана...нови [re: Tepминaтop]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано31.05.13 21:38



Не си единственият за филма!
И аз малко се оплетох в сюжетните линии


Сирийците имат моите симпатии от близки срещи в един техен магазин. Когато започна войната, се сбогуваха една седмица с клиентите и заминаха да подкрепят своите хора. Респект или по тяхно му евала!
Конкретно по назряващия конфликт и голямата питанка за ракетите - Натаняху подпитва Путин, Джон Кери и той образува нерви. Тайните служби се съмняват, че руснаците са им предоставили S-300. Това S-300 ми звучи като Мерцедес S класа
В крайна сметка важното е да не се установи демокрация по американски!
Предполагам също, че руснаците след Афганистан са променили стратегията си.




Тема Re: Сириана...нови [re: Roxan*na]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано31.05.13 21:48



Както и Ийз ти е казала, на хадж могат да отидат само мюсюлмани.
Всяка държава има квота за получаване на визи. Контролът по това време е много силен, дори за медиите е проблем да отразяват събитието.
Като жена мюсюлманска може да бъде с придружител.
Саудитата са "най-студените" араби, за консерватизма им да не говорим.
Риад е абсолютна скука:-(((((




Тема Re: Сириана...нови [re: Muskat]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.05.13 22:43



Е, аз ше си попитам де.


Мен лично не ме бърка религията - моем и не по тоя начин да идем до въпросТните страни. Какви квоти бе жена? зимам си пасспорта и си буквам билета - кфи квоти мое да ме фанат?


Просто се чепетлих - защото си е за чепетление.


Де ристиените да беха толко верващи...а си требе вера, мама му да ебъ...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Сириана...нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано31.05.13 23:01



Оффф...преди да напишеш чаршафа, провери си фактите. Какви размисли имаш по въпрпоса не е много важно. Фактите са тия:1. в мека се допускат само мюсюлмани и 2. за да влезеш в мека се иска ваксина за полио. Точка.


Редактирано от izz на 31.05.13 23:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.