Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Slaba rakia....  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано03.04.13 16:32




....e tozi kitaec pred Izzeto. Tia ot mnogo poveche godini zivee pred compa. Razlikata e. che toia e krotuk , a i pripechelva neshto. Izzeto miata hrachki i fashkii FOR FREE!!!!!!!



Тема Re: Slaba rakia.... [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано03.04.13 17:07



Винаги е приятно, като видиш, че си оставил толкова дълбока следа в съзнанието на някой, че той мисли за теб, пише за теб и не спира да разсъждава, дори, когаато ти отдавна си забравил за него.

Така, така, джейменце, ще се оправиш и ти някой ден.



Тема Re: Slaba rakia.... [re: izz]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано03.04.13 17:37



По тази логика, предполагам ти често си мислиш за мен.
Дори и теми пускаш специално за мен..



––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: Slaba rakia.... [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано03.04.13 18:12



Kak da te zabravia, Izze?

Niamashe me izvestno vreme, i kakvo vizdam, konia s karucata i karucarkata, osrali celia club.
Izzence, az otdavna sum se opravola, no pocvam da gubia nadezda za teb. Nespasiaema si!



Тема Re: Slaba rakia.... [re: Biohaz]  
Автор izz ()
Публикувано03.04.13 18:26



Не. Казвала съм го, но не си разбрал явно-аз не пускам теми тук за някой конкретно, дори не за теб.Пускам ги за да я има тази инфиормация в нета и най-вече защото както казва един велик човек: "You can't unhear simething". Веднъж като си чул, че има съмнение относно научната валидност на някой подоход, примерно ваксините, като се сблъскаш с друга подкрепяща информация или някакъв факт от своя живот, ще успееш да свържеш точките и ако имаш акъл-да се оправиш с проблема. Ако е възможно изобщо. Пример за това е Дорка. Ако не беше чула никога, че може да има проблем с ваксините, нямаше да мисли в посока лечение на детенцето от ваксинални последици и щеше да му прави бихейвиорална терапия до откат с близък до нулев ефект. Та така златен....



Тема Re: Slaba rakia.... [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано03.04.13 18:27



Оправила си се, виждам.





Тема Re: Slaba rakia.... [re: izz]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано03.04.13 18:49



Това което ти правиш е да ни навираш някакви твои недомислици които поради някаква причина си решила че са много полезни на нас живеещите в Америка.

Ако мога да направя аналогия на това твоето = на това аз да се кача в претъпкан асансьор да пръдна яко и смрадливо с цел да покажа че ям боб (понеже вярвам че това е много по-полезно от яденето на наденици) и да обвиня недоволните от изпълнението ми че са платени агенти на фирмата производител на амортизатори?

Надявам се схващаш за какво говоря.




Ако искаш да си полезна направи си блог и си "проповядвай" вижданията от там. Тук никой не желае да му бъде натяквано какво мислиш ти по най-разните конспиративни въпроси дето те вълнуват ежедневно. Според мен тоя форум не е за да обслужва личното ти его и интереси...ама може аз да съм в грешка.

(Признавам се че винаги допускам тази възможност, за разлика от теб която никога не бърка и е винаги абсолютно точна/справедлива и права като богинята Темида)...

––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!

Редактирано от Biohaz на 03.04.13 18:53.



Тема Re: Slaba rakia.... [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано03.04.13 19:48



Niama kak da vidish Izze, no puk ti si prozrachno vuidima!





Тема Re: Slaba rakia.... [re: Biohaz]  
Автор izz ()
Публикувано03.04.13 21:49



Глей са, аз знам че ти навират работи, редовно, но си се объркал-аз не съм от навиращите. И пак не си схванал-аз не гледам на хората като 'вие в америка и 'ние в аржентина' а като на едно глобално човешко цяло, с общо съзнание и глобален достъп до идеи и информация. Нещата, които поствам, ако отново не си схванал, са само научни факти, най-често подкрепени с точните им източници, а когато не ги подкрепям с точния източник, то е защото той е комън нолидж, поне в моите очи, ако не друго, поне за всеки който е узнал що е то гугъл.

Аналогията ти е малоумна. Пръдните, ма не на боб, а на мърша, ги правят редовно мърк, лайнайзер и прочие мили компании, които откровено изкривяват научната ситина, фалшифицират данните си и междувременно заливар с лъжлива реклама списания, улици и магисрали-за пример мошеническата ваксина за ХПВ, която доказано не работи за рак, но пък дава една доволна смъртност и инвалидизация на ваксинираните. Но ти нищо, че няма как да не си го узнал вече, се правиш на умряла риба, защото не искаш да си подкопаеш шансовете за някое къмпани-спонсорд грантче за безплоден рисърч. А и имаш работа да вършиш тука все пак.

Какъв си ти вече го установихме и няма да посветя в тоя пост време да демонстрирам защо точно е очевадно, че си платен трол, който има акъл за половин стотинка е разбрал и сам.

За разлика от теб, аз нямам лични интереси инвестирани в тоя форум, затова последната си ремарка си я апликирай ректално със засилка.



Хубаво, че имаш малко съмнение в непогрешимостта си, има грам надежда за тебе значи.



Тема Re: Slaba rakia.... [re: izz]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано03.04.13 22:43



Моята работа е финансирана от правителството na USA и работя в университет което се води Non-profit scientific & educational institution. Това че съм платен си го измисли защото явно не можеш да си обясниш действията ми по друг начин.

Пишеш тонове глупости и вярваш на всякакви псевдо-научни неща които с в унисон с твоите представи за света и нещата. Тотално ти липсва критично мислене и изключително рядко пускаш линкове с доказателства за тезите (справка съседната тема където 5 пъти те карах да посочиш точно статията която цитираш преди ти да го направиш). Имаш огромна наглост и използваш каруцарски език, очевидно е че интелектуално ти ниво е доста ниско и вероятно IQ-то и ти е около 105 (максимално, ако не и по-малко дори).
Държиш се като слон в стъкларски магазин и никога не допускаш че може да бъркаш или да си в грешка нещо.

Тъпотията и наглостта ти са като на човек който никога не си е показвал носа извън БГ - а пък имаш самочувствието на човек завършил най-добрите програми в най-добрите университети. Изобщо много зле е положението при теб...

Колкото и да псуваш не виждам как нещо ще се промени за теб или света в който живееш. Безсилието ти е тотално, но си достатъчно умна да проумееш че си губеща и за това псуваш както каруцар щото няма какво друго смислено да кажеш когато осъзнаеш безсилието си...

Според мен с всичко това си вредиш много сама на здравето. Затормозяваш се излишно за глупости, обиждаш се ненужно и фантазираш за платени тролове и заговори на корпорациите директно срещу теб. Всичко това те удря много лошо и ти нанася хормонални вреди без дори да си даваш сметка.

Понеже вярваш на хомеопатията ето ти един линк за размисъл:

- дано да ти помогне.


Бъди жива и здрава!

––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!

Редактирано от Biohaz на 03.04.13 22:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.