Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:39 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Шетсторм в БГ  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано18.02.13 03:43



Комунягите мислят, че сега е момента, а аз мисля че тайминга им е лош и правителството ще реагира и ще утвърди позициите си до изборите!!!
Вашето мнение?
Колеги от бг да споделят впечатления от мястото на събитието ако може...



Тема Re: Шетсторм в БГ [re: King.]  
Автор izz ()
Публикувано18.02.13 13:32



Ти Гербав ли си бе?



Ще утвърди позицията си до изборите? Мутрата Боко ще се утвърди? може би в софийския централен.

Не че има изобщо кой да дойде на власт, достоен. Всичките са боклуци и утрепки.



Тема Re: Шетсторм в БГ *DELETED* [re: King.]  
Автор aqua_vita ()
Публикувано18.02.13 13:50



Мнението е изтрито от aqua_vita

Тема Re: Шетсторм в БГ [re: izz]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано18.02.13 18:19



Изо, не искам да те обиждам повече, но си много зле...
Нула критически процес в мазната ти кратуна, язък че се въртя толко време покрай нас!!
И на изборите за Герб, нали знаеш?



Тема Аре сега.. [re: aqua_vita]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано18.02.13 18:21



Го напиши на кирилица, ако искаш да ти се обърне някакво внимание.



Тема Re: Шетсторм в БГ [re: King.]  
Автор izz ()
Публикувано18.02.13 18:28



какво ли се чудя...


за герб другия път

герберите са на пък към затвора групово, да не се изненадаш
ако искаш може да носиш леп и лук на мутрата боко в панделата скоро



Тема Re: Шетсторм в БГ [re: King.]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано18.02.13 19:14



Оставката на Дянков е супер тъп ход...в услуга на задаващата се нова тройна коалиция.


Предстои завръщане на социализъма и Станишката. СДС умря неотдавна окончателно и изобщо много е зле положението.

Аз ставам тотален невъзвращенец предвид задаващото се пред България...

.

Народа сам си е виновен...

––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: Шетсторм в БГ [re: izz]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано18.02.13 20:03



изе, ти за кой си сега? навремето беше за ндсв, ше връщате ли царя пак да позакърпи положението за има-няма осемстотин деня





Тема Re: Шетсторм в БГнови [re: noTeHHEgaP]  
Автор izz ()
Публикувано18.02.13 21:27



Мани, не ми напомняй. Кво са аз сама си признах тая делюзия, че "царя" може да направи нещо. Тогава бях млада и зелена. То се знае, че гена прескача през поколение, ако баща му е ставал за нещо, той ше прилича на лумпения си дядо Ферди.

Според мен в почти никоя държава, освен както казах Еквадор и Исландия няма политици за избиране. В България със сигурност няма. Невъзможно е да се гласува за който и да било. Евентално може да се гласува за кауза-примерно излиза налъма и вика "аз ще изгоня шеврон и монсанто", ок, отивам да гласувам за него.Не шото имам илюзия, че става за чеп за зеле, но поне едно, две неща да не допусне да се осерат, ще е кяр.

Ти за кой би гласувал в България?



Тема Re: Шетсторм в БГнови [re: Biohaz]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано18.02.13 21:38



Ми аз им казах още януари '90 та, брато. На колеги, на близки, на приятели ..... Казах им 'намятайте пари за билет, братяя, че страхотен шаро се задава'. На тях им се виждаше шега.

Говорим какво се задава .....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.