Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 21.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Зъболекарска помощ в УКнови [re: !Roxana!]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано29.04.13 10:28



баннаха ли те от Програмисти, да ти еба мамата проста





Тема Re: Зъболекарска помощ в УКнови [re: Federer]  
Автор !Roxana! (старо куче)
Публикувано29.04.13 10:57



Баннаха ме, ама това мене не може да ме спре, ас моем да си пишем напук на мода и на админа.


Оубаче тоя клуп тука ми е любимия и ас тука си се отбивам редовно на слатка прикаска, ят ли те е!



И в последните дни ме занимава тая тема, а не смешниците в погромисти - не ми е до вас в сегашния момент. Бийте се, трепете се - нека ви е скучно бес как'ви Роксана!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от !Roxana! на 29.04.13 10:58.



Тема Re: Зъболекарска помощ в УКнови [re: izz]  
Автор !Roxana! (старо куче)
Публикувано29.04.13 11:05



Изе бе, това беше много добар савет, ше говора с хомеопатката ми, да.

Знам, че не сме се виждале с тебе, ама може па да дадеш добар савет - мори ме ужасно главоболие - обикновено немам такова - мойта мисла беше, че сигурно ми се чисти и мозака - не само джигера - откак зимам тея прахчета и капки.


И цялата се покрих с поне две алергии - имам си цела колекция - може би все пак требе да ида по-рано при хомеопатката ми? това лош знак ли е?

Активираха ми се де що съм имала проблем в живота си - алергии, главоболие, чувствам липса на енергия, и пълно офчо спокойствие в некои моменти, а в други - нервозност. Явно е, че трийтмента рефлектира върху нервната система, а мисла че засяга и хормоналната - защото тя ми даде нещо за тироида, хипоталамуса и кфо беше другото...щото и на нея се оплаках, че сме се нажабурили с радиация след Чернобил и тя реши, че радиацията сигурно ми е отслабила тироида....което вероятно си е верно де.....


Освен подуването де. Оубаче ас го приех като реакция на организма и реших, че е добре, че организма дава риспонд. Така го приех, че явно тека требе.


Начи, чеша се като крастава от тея алергии...в началото имах само неколко мехурчета по краката и се ядваше, но в уикенда цялата се покрих с мехури - ама насекаде - вече и по лицето имам....


Май ше хода по-рано при нея - съвета ти е добре дошъл! мерси!





ПС: мда, бях предупредена, че много хора дават силна реакция при детоксификация и че е мъчителен тоя трийтмент.....и че в много случаи хората се оплакват от неприятни реакции при чистенето на отровите....

Оф, че го страдаме за убаво! само да се уверя, че това е правилната реакция....бахси, ако тека требе да живея, докато разкарам и последната пломба....



ПСССССС: оф, забравих да добавя - давам и строги и силни признаци на диабет - мамка му! ако се е активирало и това, начи верно ше хода по-рано при хомеопатката ми....тфа веке не е шега! като казвам диабет - това значи, мамка му!





Дееба мамата на сичко! оф! отивам да си пъшкам некаде на скришно и да се чеша.....мамка им и алергии....май ми излиза и трета - досегашните мехури беха два вида, а току-що видох и трети вид пришки.....тея са огромни, червени и болезнени....дееба мама му, отивам да си колна хомеопатката.....


Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.









Редактирано от !Roxana! на 29.04.13 11:22.



Тема Re: Зъболекарска помощ в УКнови [re: dorka14]  
Автор !Roxana! (старо куче)
Публикувано29.04.13 11:17



Точно това и смятам да направя, пред мен са цели три месеца с ходене по
почивки по света и у нас и събиране на тен по басейни и морета
Лятото е за да се изживее пълноценно всяка секунда от него!



Браво, Дорке!




Не го мисли мъжа ти, той не е толкова зле! редно е да се грижи за семейството си, а ти си добра майка и съпруга, та нещата са си у рет!


ПС: ас се обаждам по повод твойто ходене по моренца - покрай моите проучвания случайно захапах и темата за витамин Д - щото се оказа, че в моя случай е добре да го получавам редовно - иначе съм изложена на опасност от депресия повече от другите поради повишена консумация на витамина Д заради хроничното натравяне - и било важно редовно да си получавам витамина Д - да де, да си пека баджаците редовно....


И друго стана ясно - пак ше се слагам на диета - защото в моята ситуация съм имала повишени нужди от разни витамини и вещества - имам го списъка - та май и по тоя фронт ше падне борба .....



Значи, ше ви чета редовно - момичета, не е само Дорка - ето ме и мене - много намазах от вашто бъбрене тука - сърдечно благодаря!





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от !Roxana! на 29.04.13 11:36.



Тема Re: Зъболекарска помощ в УКнови [re: !Roxana!]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано29.04.13 11:30



Тъп-по-тъп - оня от Епъл, който отказа официално лечение и пукна.
Тъпи са като налъми, толкова са ограничени, че няма повече на къде.
Трябваше да дойда в САЩ за да осъзная колко тъп народ е тва програмистите
по принцип! Само с едно нещо да се занимаваш е толкова ТЪПО, ЧЕ СИ ОСТаВАШ
С неразвит мозък и нерчазвито знание и да те перне някоя болест си умиргаш
от простотия и незнание като мнооо тъпчовци програмисти ... толкова са жалки,
че ... Жалко съсловие! Тъпи са и е лесно да се пробие при тях и мангалите го
направиха! Мангалът знае защо!


хайде, трперете жалки меки пишки с високо кръвно, че мангалите ще ви духнат проектите
под носа или виетманците ...

Тъпо, тъпо и със самочувствие ..... Иначе парите им са хубави, но иначе са
мнооо прости и от работата си още повече изпростяват.
Те са изцяло една конюнктура, то и живота им е такъв ... конюнктюрен - вижте
си вожда от Епъл!

Една техлогия, две технолии, три технолигии, смърт! Една маргаритка, две
маргаритки ...





Редактирано от dorka14 на 29.04.13 11:40.



Тема Re: Зъболекарска помощ в УКнови [re: dorka14]  
Автор !Roxana! (старо куче)
Публикувано29.04.13 11:39



На мене са ми смешни, особено с комплексите си и тръшкането и наивната вера колко са важни....




Ас хода в техния клуп да се хиля и да кебича за сеир - рупам пуканките и подритвам падналите в неравната борба



Майтапа настрана, ама верно некой ме е пруклел - ас да влезна в редиците им си е чиста проба приклятие, да не говорим, че де що съм имала гадже и съпрук, се са ИТ-та....дееба и късметя!


Та не ми се падна един военен летец иле адвокат...иле поне банкер!


Ше ги ебъ у погромистите....ебахси проклятието са ми сложили




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от !Roxana! на 29.04.13 11:40.



Тема Re: Зъболекарска помощ в УКнови [re: !Roxana!]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано29.04.13 11:47



Това е заради конянктурата, преди исках програмист, а сега изкам физкултурник, ама културен





Тема Re: Зъболекарска помощ в УКнови [re: dorka14]  
Автор !Roxana! (старо куче)
Публикувано29.04.13 11:52



Ас си намерих кфото исках - сапружето ми е просто злато! ас тека и го наричем - оооо юр май голден анд дайамонд трежър! и той се хили .....





Иначе, ако СЕГА требе да си търса съпрук - ше търса пилот, иле банкер - а може за разнообразие некой доктор - да му лаза пот ноктите с алтернативни лечения кискискис-----кискис....





Мани, мани - тея като мене требе да ги забраневат с международна конвенция - ас сам лазеща и подмолна опасност междунаротна за мажете




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от !Roxana! на 29.04.13 11:52.



Тема Re: Зъболекарска помощ в УКнови [re: !Roxana!]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано29.04.13 11:59



Ако сега си търся супруг, ще го търся по полови възможности и по здраве

Ако е полово мощен и здрав, най-вероятно би имал и
"комън сенс". Търся "комън сенс", щото без "комън сенс", не се живее качествено!
Много по-вероятно е здрав и полово възможен човек да има "комън сенс",
отколкото болен, защото болестта и половата немощ удрят в мозъка.
Има едно много голямо заблуждение, че по-болничките или такива дето телесно
или здравословно им има нещо, ще са едни по-добри хорица с жени и животинчета! Нанай -точно обратното е - болестта им, каквато и да е тя ги
удря в мозъка и стават зли или коварни! Това го знаят докторите, но не и наивните девойчета. Болен и зъл много често са синоними

Хубавото е, че не всички телесно, полово или душевно болни са еднакво зли, има и поносимо зли!









Редактирано от dorka14 на 29.04.13 12:10.



Тема Re: Зъболекарска помощ в УКнови [re: dorka14]  
Автор !Roxana! (старо куче)
Публикувано29.04.13 12:10



Значи, това са човешки критерии. Не ги отричам - просто това вече не ме вълнува.


Не отричам, че искам бебе и здрав баща за това бебе - но не ми е самоцел - просто за мен е важно с тоя човек да се разбираме и да си четеме мислите, и да се обичаме, уважаваме и да сме дупе и гащи. Това не се случва с всеки - уви.


И като последица от балХарските неуредици с амалгамата ми - за което директно обвиневам балХарските забари - не мое да не са знаели какво ми пречиневат - май ше си имаме и проблем с фертилитета ....защото това се споменава в много сайтове и съвети за пострадали....



Сега, това мое и да го преживея - защото в тоя момент и полов атлет на 18 да ми дойде да ме запложда, сигурно нема да забременея....да кажеме, че това го преодолея....но остава онова последното - че нема как да останеш с човек, който само те забременева и нищо повеке от тфа.....



Ас мислим, че госпот го е решил много просто - с некои хора се случва, а с други не - и сичкото мислене кое кфо, просто остава в кофата за човешки буклук....



ПС: на 4 година връзка и първа година брак, ас съм още флубена и омаяна от съпруга си - кфо повеке да говориме.....



'Комън сенс' нема нищо опщо с либофта......белийв ми.....






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от !Roxana! на 29.04.13 12:10.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.