Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: За джейми:)))нови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано20.01.13 02:46



Bravo be!

Takava prostotia i ot tukashnite rednecks ne moze da chuesh.



Тема Re: За джейми:)))нови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано20.01.13 05:13







Тема Re: За джейми:)))нови [re: jaime14]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано20.01.13 06:10



Браво - много яко видео - точно както и аз виждам и чувствам нещата!!!

Супер много мерси за готиното видео



––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: За джейми:)))нови [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано20.01.13 11:19



Каква простотия? Ако имаш 200 000 смърти годишно в УСА, само от следствия на медицинската индустрия-лекарски грешки, странични ефекти от лекарства, сбъркани лекарства в болницата, вътреболнични инфекции, ненужни опрации и т.н, лесно можеш да си направиш извода колко умират от какво. Аз викам да забраниш болниците и лекарите защото те убиват хора, нали такава е твоята теза? Което убива хора да се забрани.



Тема Re: За джейми:)))нови [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано20.01.13 11:26



Е какво си ми показала?!

Някакъв истерик се записал на камера да се пеняви и да кряка как еди кой си имал нахалството да мисли нещо. Дрънка тъпотии от-до. Кемтрилите били измислица, 9/11 също. Казва "защо не кажете какв е тазата ви"-че това е направено милион пъти. Пита-"защо не дадете факти"-ми дадени са,специално за 9/11 има учени, специалисти от боинг, пожарникари, инженери, има заснето видео как стават експлозии в долните етажи....Всичко си е там, той не адресира фактите, той просто прави хистерична криза на камера. Очаква се да се трогна ли? Трябва да си супер тъп за да забележиш, че той не казва абсолютно нищо, а просто изразява емоция и възмущение и псува дъ конспиръси тиъристс. Тоя налъм е обида за интелекта.



Тема Re: За джейми:))) [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано20.01.13 16:49



Na men lekarite sa mi pomagali, spasiavali sa me. Mi da zabranim kolite, elektrichestvoto, naprimer shtoto hora zagivat ot tiah. Da zabranim i ogunia sthoto pravi pozari. Naistina li ne shvashtash malkite nuansi, koito praviat ogromni razliki?



Тема Re: За джейми:))) [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано20.01.13 17:50




Viarno e isterik! Niama nikakvo raqzbirane otnosno psihologiata na konspiralnicite. Ne mu e iasno, che tochno tezi hora davat material za rabotam na uchenite i doprinasiat za progresa na naukata!
Nalum, koito stoi na putia na progresa i iska da ni durzi v neprogleden mrak, otnosno psihologiata na kospiralnicite!

Редактирано от jaime14 на 20.01.13 18:08.



Тема Re: За джейми:))) [re: Biohaz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано20.01.13 18:00




Ne propuskai i tova hubavo video za Sveti Alex!



Тема Re: За джейми:))) [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано20.01.13 19:07



Може на тебе да а ти помогнали, обаче на други 200 000 годишно виждат сметката само за САЩ.Това че на теб са помогнали няма да съживи мъртвите. На мен пък са ми навредили. И не са само лекари виновни, цялата система епрогнила.Много от тези смърти са от лекарска грешка, но много не са.Те са от странични ефекти на лекарства/ваксини/процедури.

Именно-както няма да забраниш огъня, така не пипай оръжията на хората, които добре знаят защо ги имат и причините са изрично записани в конституцията-иди се информирай каква е обосновката хората да имат оръжие според твоята конституция.

Ти май не схващаш





Тема Re: За джейми:))) [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано20.01.13 19:10



Тоя истерик не каза едно смислено нещо. Само пуска пяна и псува.

Еми сори, ама аз мога да псувам осморно по-ефективно от него и не ме трогва ни на йота. А човек който още не е успял да си наклони тиквата на 45 градуса и да види кемтреилите е просто малоумна тиква, и съвсем не ме вълнува какво още има да каже. Същото важи за някой който не се е усетил за 9/11. А тоя кукундел ги съчетава в едно. Нали не очаква да си разплета чорапите? Бай дъ уей, тоя съм сигурна, че е платено мекере, като нашия биохазарт.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.