Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:20 28.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Колкото повече ваксини има едно дете, толкова по  
Автор izz ()
Публикувано26.12.12 01:27



толкова по-голям риск има да бъде хоспитализирано и да умре.



Пълна статия:
A new study, published in Human and Experimental Toxicology, a peer-reviewed journal indexed by the National Library of Medicine, analyzed more than 38,000 reports of infant hospitalizations and deaths following vaccinations.[1] Researchers found statistically significant correlations between the number of vaccine doses administered to infants and infant hospitalization and mortality rates: babies who receive the most vaccines tend to have higher (worse) hospitalization and death rates.


Learn more: http://www.naturalnews.com/038457_vaccine_injuries_infant_deaths_scientific_study.html#ixzz2G6pkqJ8J



Тема Re: Колкото повече ваксини има едно дете, толкова по [re: izz]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано26.12.12 08:11



Изе, наистина не разбирам каква е тая огромна ненавист дето таиш срещу традиционната медицина у тебе? Да не си обладана от някой зъл демон или пък просто си търсиш фенове за сайта? Като гледам доста кукуригувци се събраха тука вече, та май второто ще да е?

Сега просто им дай линк къде да търсят компетентните ти съвети. Само не ми казвай, че немаш блог щото нема да ти повервам.

Fuck the Mods!!!

Тема Re: Колкото повече ваксини има едно дете, толкова по [re: izz]  
Автор Biohaz ()
Публикувано26.12.12 10:04



Ваксините са много опасно нещо и трябва да бъдат внимателно прилагани!



Но въпреки това след прочита на тази статия от линка ти не мога да не се сетя за един любим откъс от една статия публикувана преди години в списание «The Journal of Irreproducible Results»:

"Всяка изядена краставица е стъпка към смъртта! Удивително е как досега разумните хора не са прозрели смъртоносността на този растителен продукт и дори го използват за сравнение в положителен смисъл - "свеж като краставичка". Въпреки вредността си производството на кисели краставички процъфтява. От консумацията на краставици произлизат всички главни телесни недъзи и въобще всички човешки нещастия:

1. Практически всички хора, страдащи от хронични заболявания, са яли краставици. Ефектът явно е кумулативен.

2. 98% от всички хора, умрели от рак, през живота си са яли краставици.

3. 100% от всички загинали войници са яли краставици.

4. 99.7% от всички жертви на автомобилни и самолетни катастрофи са употребявали краставици в храната си през последните 2 седмици преди фаталния инцидент.

5. 93.1% от всички малолетни престъпници са израсли в семейства, където често са се употребявали краставици.

Съществуват и данни, свидетелстващи, че действието на краставиците се проявява доста дълго: сред хората, родили се през 1868г. и впоследствие хранили се с краставици, смъртността е 100%.

При всички лица, родени в периода 1900-1908г. се наблюдават сбръчкана и съсухрена кожа, загуба на почти всички зъби и слепота(освен ако болестите, предизвикани от честата употреба на краставици, не са ги вкарали отдавна в гроба).

Още по-убедителни резултати са получени от известен колектив от учени-медици: морските свинчета, които принудително са хранени с по 10кг краставици всеки ден в течение на един месец, са загубили напълно апетита си!

Единственият начин да се неутрализира вредното действие на краставиците е да промените начина си на хранене. Яжте, например, супа от блатни орхидеи. От нея, доколкото ни е известно, все още никой не е умрял."




––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: Колкото повече ваксини има едно дете, толкова по [re: Tepминaтop]  
Автор izz ()
Публикувано26.12.12 15:06



Честито Рождество, Термус!



Това, което наричаш "традиционна медицина" е фасада на една индустрия-фармацевтчната, която няма за цел да подобрява здравето и да спасява живота на никого. За това има толкова много данни, толкова неопровержими при това, че трябва да си забил главата в три торби една-в друга, за да не го виждаш.

Аз не мразя "официалната медицина", а просто не смятам, да се оставя да бъда дойна крава на индустрията. И също смятам, че е престъпление да бъдат увреждани бебета и деца, за печалбата и скритите цели на група психопати.

И понеже повечето хора не са психопати, те не могат да повярват, че има една шайка на върха на медицинския бизнес, които с кеф и лекота биха навредили на хора, затова е важно да се дава информация на тия хора, за да се убедят по логичен път, че има същества различни от тях, за които това не е проблем и да имат възможност да се предпазят и най-вече да предпазят децата си.

Ето ти например, като човек порядъчен, с вродено чувство за морал, не можеш да си представиш, че шефа на Глаксо ще е ОК с това да укрие данни за странични ефекти на лекарства и ще изтрепе с това сумати хора. Но, ето, Глаксо ги признаха за виновни и ги осъдиха на солени глоби за точно такъв случай. А според мен трябваше да ги съдят за убийство и да има наказани по законите на сащ за предумишлено убийство, масово. И това е само един, който е станал известен. Другите не знаеш за тях.

Това, което цитирам в темата, за смъртността при ваксинирани деца е НАУЧНО откритите, принадлежащо на ОФИЦИАЛНАТА МЕДИЦИНА.Не съм го писала аз, не съм го измислила, просто споделям с теб факт от учени и лекари, открит след анализиране на десетки хиляди случаи. Това по твоите критерии, трябва да е валидно откритие, не е ли така? Защо тогава не се замислиш над него и добре да проучиш сам въпроса, колко са ОК ваксините?

Нямам сайт, които се занимава с такива въпроси, или мислиш, че нечъръл нюз е мой?Къде видя да давам линкове км сайт, който би могъл да е мой? Не, нямам блог.Имам професионален сайт, който обаче няма връзка с тия неща а е бизнес ориентиран в друга област и не бих го пуснала в дира.

Редактирано от izz на 26.12.12 18:43.



Тема Re: Колкото повече ваксини има едно дете, толкова по [re: Biohaz]  
Автор izz ()
Публикувано26.12.12 15:07



Абе дебиле,какво спамиш темата бе несмаслен олигогфрен, мухлясъл!


Мислех си..ако някой те измлати по хуката тиква с един ковашки чук и ти се разпилее мозка по паважа, със сигурност ще открием позитивна корелация между двете събития, обаче пък няма нАучни доказателства, че второто е причиено от първото, то е просто корелация, не и следствие. Аз мисля, че може да ти се е разпилял мозъка, просто защото си се напънал да мислиш много силно и ти се е самовзривила кухата кратуна, нали така?




ОЛИГОФРЕН НЕДОКЛАТЕН!!!


Ох как ще плашащ за зловедните си активности, бедна ти е фанатзията, нещастно мекере. Карма ис а бич.

Редактирано от izz на 26.12.12 18:47.



Тема Re: Колкото повече ваксини има едно дете, толкова по [re: Biohaz]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано26.12.12 20:42



ХАХА. Много добро!





Тема Re: Колкото повече ваксини има едно дете, толкова по [re: izz]  
Автор !Roxana! (пристрастен)
Публикувано26.12.12 20:50



Аз имам същото мнение за официалната конвенционална медицина.


И фиаnсеeто има същото мнение, и като си говориме помежду си, ги наричаме килърите. Не им пука да убиват, само и само!


За мен и за него, това е недопустимо!


В някакъв смисъл съм ужасно щастлива, че не съм в тоя брамш и не се налага да правя избор между професията си и убежденията си! не бих се поколебала да се раздалеча от килърите!


Аз не мога и не искам да убивам, еле па съзнателно и разбирайки какво причинявам на невинни хора!


В моята ситуация, мога поне да предупреждавам - науката не е понятие, еквивалентно на менгеле сайънс - науката да убиваш!


Реалната наука е нещо друго, и няма нищо общо с убиване и то масов геноцид!



Това са психопати, впрегнали цяла индустрия за печалби, власт и политическо влияние.....това е медицинската мафия!



Аз поне го видях в моя реален живот и поне за мен няма място за съмнение!



Който иска, да си даде детето да бъде използвано за опитна мишка! аз не бих допуснала съзнателно това!





Редактирано от !Roxana! на 26.12.12 20:50.



Тема Re: Колкото повече ваксини има едно дете, толкова по [re: izz]  
Автор Biohaz ()
Публикувано26.12.12 21:56



Леле-мале...мозъци...чукове...май в главата ти е малко теро-реро-о-у...



Реално искам да отбележа че не ми пука въобще по тези теми щото нямам здравословни проблеми и даже съм си много добре тук в Америка със или без имунизации и т.н. Спора ми с теб е чисто задочен/принципен и понеже нямам конфликт на интерес по всички тия теми аз просото нямам какво да губя така че на мен ми не изобщо пука за разлика от теб.

По въпроса за имунизациите ТИ си имаш пълно право да правиш и да твърдиш каквото си искаш......не те знам що се хвана да спориш така яко с мен. I don't give a fuck...

Anyway, искам да кажа на всички тук и специално на теб Много наздраве и Весели Празници и искрено ти желая и всичко най-добро....

––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: Колкото повече ваксини има едно дете, толкова по [re: !Roxana!]  
Автор izz ()
Публикувано26.12.12 22:10



Te много лекари се раздалечават от килърите:). Точно вчера говорих с една роднина, от най-добрите кардиолози в България, бивш директор на болница...ами изкълчила си нещо коляното, но понеже знае що за стока са колегите и и не отива на лекар, понеже не познава лично ортопед

И вика-" а, ще ходя, аз само да ме лъжат от какви операции и инжекции имам нужда, как не!" И сама си наместила крака. Смятай за какво става дума. Те си се знаят един-друг идеално и си действат според това.

Тази същата жена каза на внучка си да не се ваксинира за папилома вирус, и не дава да ваксинират внука и. И тя не е единствен случай. Особено наапоследък за колко случаи на лекари, които са против тия методи на лечение налагани от измамническия фама бизнес има...Един приятел напирал да ходи да се ваксинира и лекаря му казал, че е а негова оговорност. Той глупака се ваксинирал, не схванал какво му се казва. Сумати педиатри не слагат ваксини на бебетата ако родителте ги помолят. Който има акъл и е внимавал в училище и не е спрял да мисли в момента на издаване на медицинска диплома, рано или късно стига до това и се разграничава от килърите.



Тема Re: Колкото повече ваксини има едно дете, толкова по [re: Biohaz]  
Автор izz ()
Публикувано26.12.12 22:14



За проЗ капут като тебе, трябват нагледни примери, защото иначе не схващаш. Ти и с тях не схващаш, де, но човек трябва да опитва.

О, имаш ВСИЧКО да губиш, но понеже, както споменах си проз капут, не си даваш сметка. Както и да е, то не ти се губи.

То всеки е здрав, преди да се разболее/да го разболеят. Хакай ваксини и ще стигнеш до момента на истината. Учените са ти казали ясно какво става с всяка следваща ваксина, но ти ако искаш да опровергаеш 38 000 случая, деразай.

Аз ли се хванах с теб или ти капуте цвъкаш в моята тема? Не е истина какво си малоумно, даже не знаеш сам какво правиш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.