Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:19 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не е иза,нови [re: King.]  
Автор izz ()
Публикувано30.12.12 17:19



Тва трябва да питаш рускините, аз не знам и не искам да знам.





Тема Re: Busted!!!нови [re: izz]  
Автор Biohaz ()
Публикувано30.12.12 18:16



Izз ти май живееш с мисълта че помагаш с нещо на човечеството...



––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: Busted!!!нови [re: Biohaz]  
Автор izz ()
Публикувано31.12.12 12:23



Изобщо нямам да те питам какъв логически скок направи от моя пост към тоя си извод.

На тебе и без това писанията ти са във формата "словесна салата".

За теб обаче е важно друго-да не вредиш на човечеството, а ти точно това правиш, или поне правиш жалки опити да го правиш, срешу заплащане. Карма ис а бич, стил.



Тема Re: Busted!!!нови [re: izz]  
Автор Biohaz ()
Публикувано31.12.12 16:09



Повтарянето на тази мантра с Кармата няма да ти помогне с нищо муцка.



Още от древна Индия е известно кармата работи основно при бедните и низшите духом, когато човек се "издигне" достатъчно "на високо" кармичните закони спират да работят....

Имам чувството че изгаряш от желание да ми се случи "нещо хубаво" и за това само ми навираш тази Карма в носа пък дори не си даваш сметка че с неизречените ти лоши мисли към мен вредиш единствено на себе си...

Весела 2013!

––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!

Редактирано от Biohaz на 31.12.12 16:24.



Тема Re: Busted!!!нови [re: Biohaz]  
Автор !Roxana! (пристрастен)
Публикувано31.12.12 17:58



Оу да бе, и ти се имаш за висшите духом, за които не важи кармата, а другите са низши, и за тех важи още повеке?


да ти имам лайняното съзнание, гомно меризливо!





Редактирано от !Roxana! на 31.12.12 17:59.



Тема Re: Busted!!!нови [re: Biohaz]  
Автор izz ()
Публикувано01.01.13 12:50



кармата работи основно при бедните и низшите духом (каквото и да значи това)? ю ар ъп ту а ръф ауейкъннг, дарлинг

По тая аксиома, която роди, ще можеш да определиш себе си, към кои принадлежиш.

хепи 2013...енд ремемба-карма ис а бич!

Редактирано от izz на 01.01.13 17:38.



Тема Re: Busted!!!нови [re: !Roxana!]  
Автор izz ()
Публикувано01.01.13 12:51



трола е гений, а?



Тема Re: Busted!!!нови [re: izz]  
Автор !Roxana! (пристрастен)
Публикувано01.01.13 13:37



Боужей, боужей, ма поне се забавлевам да гледам самохипнозата на нисшите духом и как драпат по кармичната стълбица, не е истина!




Редактирано от !Roxana! на 01.01.13 13:37.



Тема Re: Busted!!!нови [re: !Roxana!]  
Автор izz ()
Публикувано01.01.13 17:36



като на панаир е, или по-точно фрийк шоу



Тема Re: Busted!!!нови [re: Tepминaтop]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано02.01.13 20:00



Терминаторе,

След като помислих по въпроса, осъзнах че светлината наистина е материя. Фактът, че гравитацията има притегателна сила, обаче не е материя. Т.е. аз вярвам, че във вселената има материя и не-материя. Към не-материята спадат всички физични закони и правила, които определят състоянията и взаимодействията на материята.

Колкото до това дали Айнщайн е религиозен.



The word god is for me nothing more than the expression and product of human weaknesses, the Bible a collection of honourable, but still primitive legends which are nevertheless pretty childish. No interpretation no matter how subtle can (for me) change this.

It was, of course, a lie what you read about my religious convictions, a lie which is being systematically repeated. I do not believe in a personal God and I have never denied this but have expressed it clearly. If something is in me which can be called religious then it is the unbounded admiration for the structure of the world so far as our science can reveal it.

I have repeatedly said that in my opinion the idea of a personal God is a childlike one.

It seems to me that the idea of a personal God is an anthropological concept which I cannot take seriously.

----------------

Не е възможно да се докаже, че Иисус Христос не е божи син, както не е възможно да се докаже, че Исак Нютън не е извънземно дошло на земята да се позабавлява и да обясни на хората за гравитацията и да им даде тласък във физиката. Тези две неверни хипотези имат прилизително еднаква стойност и са еднакво вероятни и еднакво доказуеми. Несериозно е да искаш от някой разумен човек да ти доказва, че Нютън не е бил извънземно, за да те разубеди ако имаше подобно убеждение.

Иисус е просто един далеч по-успешен Кашпировски (надявам се помниш кой е това) живял в правилното време. Ако измервахме успехите на Кашпировски и Иисус в пари, Кашпировски би бил милионер, а Иисус милиардер. Това е всичко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.