Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Неочакван секс..  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано18.07.12 20:25



Днес в 10:00 дойде една бройка, събуди ме и ме наеба по най-груб и безцеремонен начин !!! Ти, вика си отиваш в БГ и няма да те видя един месец, затова дойдох да се сбогуваме. 2 тека и направих, втория много трудно !!
Хубави путки са това Рускините, ей, и се ебат с ищак !!
Най-много се кефи на кура ми и винаги казва, че такива големи и уродливи членове сме имали само ние, БЪЛГАРИТЕ !!!

Гордейте се и вие, братя, ако имате с какво !!!



п.с. Скоро ще съм в Истанбул, където ще прекараме 2 нощи с едно аверче, баш на пъпа на центъра в 5 звезди, проверих курвите, то голяма скъпотия бе !!! 250-300 евро за час и то за Рускини !!! Аз рекох ще си направим един мега купон за 100-200$, явно обаче ще трябва да чакаме да се проберем в БГ, където цените са по нараодни все още !!!



Тема Re: Неочакван секс.. [re: King.]  
Автор opitalvsichko (непознат)
Публикувано18.07.12 23:09



Реализира ли се анално?

Травестити и шимейли от всички страни обединяшайте се!


Тема Re: Неочакван секс.. [re: King.]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано19.07.12 20:55



Турците били много напред икономически. Един приятел наскоро ходи и се възмути, че само България никаква роля не играела в световната икономика, докато в Турция се бачкало здраво и с хъс. Ето даже курволяк от Русия си вкарват да им лапат рязаните джучове. Евала!



Тема Re: Неочакван секс.. [re: King.]  
Автор MrN (The real)
Публикувано20.07.12 13:57



Прелъстен и изоставен, браво





Тема Пешо, [re: pesho.konia]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано21.07.12 09:42



Скоро отивам там и след това ще напиша подробен очерг как стоят нещата в южната ни съседка, досега само хубаво съм чувал за тях !!!





Тема Гугудо, [re: MrN]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано21.07.12 09:45



Ти няма ли да излизаш във ваканция и ти? :)))
Дай да си бием една срещичка някъде в БГ, искам да ти покажа нещо...





Тема Re: Гугудо, [re: King.]  
Автор MrN (The real)
Публикувано21.07.12 11:38



то за да ми покажеш нещо, трябва да го имаш ;) , само внимавай в Турция , че съседите обичат да "поздравяват" отзаде

,освен ако ти неотиваш там точно за "поздрава"



Тема абе верно [re: King.]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано24.07.12 11:18



рускините ли са дъ бест? Много им се носи славата. И май са и лесни и налитат мноо. Чудя се нали си имат парЕ, за кво тогава се продават, а не го правят просто за кеф с избрани пичове

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Пешо, [re: King.]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано25.07.12 17:22



Чакам да пишеш, Кинге! И аз не съм ходил, но се каня да отида някой път. Ще ходим с жената след 2 седмици в Канада, но решихме да отидем до Отава тоя път да видим как ви е столицата.



Тема ave King [re: King.]  
Автор Duke. (непознат )
Публикувано31.07.12 21:06



za onaia debelogaza pradla Iza li govorish




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.