Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 28.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Здравей Америка!  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано24.07.12 16:44







Тема Re: Здравей Америка!нови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор Duke. (непознат )
Публикувано31.07.12 21:09



Amerika pi4 se sastoia - sega varvi poslednata dalavera - vzimai zaemi, obiaviavai falit i begai - kato v BG prez 90'



Тема Да, [re: Duke.]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано18.09.12 22:19



Вчера говорих с едно аверче, което ги прасна през 2005 (аз по неговия опит общо взето се учех) и ми разправя, че можел да дойде януари месец да направи още един тур из Канадистан !! :))
Аз като заклет патрийот и Българин приветствах и одобрих идеята моментално !!





Тема Re: Здравей Америка! [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор dorka14 (пристрастен)
Публикувано18.09.12 22:32



Бахти изрода





Тема Re: Да, [re: King.]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано19.09.12 16:22



Вие как се връщате в Канада след фалит, не ми е ясно? Не ви ли търсят за fraud. Всички кеш адванси над 800 и нещо долара не се опрощават в Америка и след фалит. Всички luxury items над 650 долара се считат за fraudulent, тъй че и те не се опрощават. Изобщо на мен ми се струва много трудна работа това взимането на пари. Едно време ставаше лесно - теглиш хоум екуити под предлог, че жилищата хвърчат по 10-15% на година и от там е кеша, после пълниш стока и живееш 2 години на кредитни карти, а заплата взимаш кеш, правиш едно банкрупси и си обираш крушите. В днешно време, просто не си струва.



Тема Re: Да, [re: pesho.konia]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано19.09.12 19:17



Тук все още има пърсънал банкрупси братле, затова гледаме да изсмучем колкото се може повече !!!





Тема Re: Да, [re: pesho.konia]  
Автор Duke. (новак)
Публикувано19.09.12 19:46



i v Amerika stava i v Canada stava
pri edno uslovie - da ne te gepiat, advokata shte te nau4i kak se pravi
No!
tragvash po mnogo hlazgav pat
tezi koito bankruturat obiknovenno se vrashtat sa 2-3 godini v BG, shtoto razni agenti i colectori shte ti skassat nervite ako ostanesh
i otnovo!
gepiat te kogato si izkarash parite na svetlo, za tova nai-dobre e tova koeto Kinga pravi, bavno i postepenno gi iznasiash i gi potapish v BG, posle prosto si tragvash, nema sa kvo da se habish da obiaviavash falit, nema zakon deto da te vkarva v zatvora za neplashtane na dalgove.
shte te fanat za fantofkite, kakto kazvashe edni BG financev ministar



Тема Re: Да,нови [re: King.]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано20.09.12 14:24



Погледнах за Канада. При вас наистина е малко по-различно. По времето на Буш стана много по-трудно да се фалира и да се изчисти нацяло дълга в Америка. Но не мисля, че някога в Америка е било безпроблемно да теглиш 100 бона кеш адванс в рамките на една година примерно и после искаш да ти ги опростят. ФБР ще отвори кейс за измама.

Но както и да е. Едно време ги мислех тия работи най-сериозно. Сега кандидатствам за мениджърски позиции за по над 120 хиляди долара заплати на година, командировки по целия свят. Ако захапя, заплати и по 160 хиляди са реалност само след 5-6 години.



Тема П.С.нови [re: pesho.konia]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано20.09.12 14:47



Аз вече и не искам в БГ. Какво ще правя в някакво село в БГ? То там има само възрастни хора, които нямат такава цялостна и бистра представа за света като мен. И в София какво да кисна по барчетата и да дишам прахоляка? Аз си имам вече жена, така че не искам да се занимавам с други жени. На морето в сезон е хубаво, но аз така или иначе ще си ходя за по 2-3 седмици всяко лято.

Ако ще е да чета и да трупам знания, по-добре после да имам възможност да ги използвам тия знания, както западните отворени пазари позволяват. По компаниите хората имат нужда от някой, който може да им реши проблемите чрез знанията си. Готови са да платят много на такъв човек.



Тема Re: П.С.нови [re: pesho.konia]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано20.09.12 19:24



Абе дойде ти акъла като почна да праиш истински кинти. Българските калъфи дет се прават на далавераджий са най скъсаните гъзове, вервай ми. Знам ги насекъде. От Монтреал та през Торонто до Ванкувар

И чеп за зеле не става от тях..повечето време немат стинки и за едно еспресо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.