Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 28.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Нормалните хора отдавна емигрирахте от Българиянови  
Автор Filer099 (Арогантен )
Публикувано06.05.12 07:34



Нормалните хора отдавна емигрирахте от това бунище на души наречено България. Тук останаха само най-големите престъпници, техните курви и стадото дегенерати.



Тема Куриозното е,нови [re: Filer099]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано06.05.12 07:39



... че аз се чувствам много по добре в тяхната компания отколкото тука !! :)))



п.с. Най-голямата мутра в нашия регион ми работи земята и е супер коректен, уважава ни цялото семейство и прави подаръци редовно, нямам какво да кажа просто, като си в елита е различно !!!



Тема Re: Куриозното е,нови [re: King.]  
Автор Filer099 (Арогантен )
Публикувано06.05.12 07:42



Аз съм обикновен работник и охранител в България, но в момента съм намерил начин да разполагам с хиляди левове на ден. А както добре знаеш, че когато имаш пари виждаш всичко!И това което виждам вече го написах в главния постинг, но виждам и че в България страшно много се лъже. Особено много лъжат жените за това което търсят...Как е положението в САЩ - там има ли свестни жени които не ти гледат джоба и са способни на любов?





Тема :)))нови [re: Filer099]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано06.05.12 08:51



Любов в САЩ?
Това беше вица на деня, колега!!
И аз съм бил охранител в периода от 1999 до 2002, работил съм за Сот VTI в Студ град София.
Да уточня, аз живея в Канада, но нещата са доста сходни а и ходя в САЩ няколко пъти в годината на ваканция и да се видя със сестра ми.
Странно че говориш така за жените в БГ, защото ние тука имигрантите винаги обмисляме варианта да си вземем жена от БГ, уж че са по читави, но явно западното влияние си е казало думата и там за съжаление..



Тема Re::)))нови [re: King.]  
Автор FilerO99 (Арогантен )
Публикувано06.05.12 09:03



Yжас!ще продължавам да търся жена от българия.



Тема Re::))) [re: FilerO99]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано06.05.12 09:17



Мисля, че това е по добрият вариант, тук кучките са адски деструктивни и винаги са с едно на ум че могат да ти извикат ченгета и за най малкото нещо. Тази нагласа не вярвам да я има в БГ все още затова и шанса да се намери свястна жена там е по голям според мен. Това не значи, че тук няма свестни жени, напротив. Само че трябва да си израстнал в системата за да можеш да си я намериш: училище, колеж, университет, там виждаш най добре кой какъв е и с кой си струва да се събереш. Ние идваме емигранти, на гол тумбак чифте пищови и започваме да ги търсим по баровете и клубовете, естествено, че там само боклуци ще намерим, просто нямаме среда повечето от нас, затова и няма как да срещнем нещо свястно. За тези, които са успяли да се оправят в престижна компания не знам как е, но предполагам още по зле, там па са кучките-кариеристки, които могат да ти направят много по голяма беля от неуките курви например, защото знаят как да си използват мозъка и познават системата много по добре.
Аз съм се отказал да си търся жена в Канада, макар че стратегически погледнато е идеално като вариант, в крайна сметка всичката ми собственост е в БГ и да се женя в БГ крие потенциални опасности и неприятни моменти като подписване на предбрачни договори и т.н.
Засега карам така, но взех да одъртявам и започвам да се притеснявам, в даден момент със сигурност ще има отчаян ход, просто в момента съм зает с други, по важни неща.



Тема :) [re: Filer099]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано06.05.12 09:21



Не си мисли, че Америка е пълна с чисти души и ангелчета, тук е още по зле от БГ но на по високо ниво, така че дребния човек не го усеща пряко, инак пак си му вадят душицата с памук, евреите са открили начини !!
Америка е страната на лицемерието, то е култура, част от живота и напълно нормално за всички. Това , общо взето е най-големия шок с който се сблъсква човек като дойде от БГ..



Тема Re: :) [re: King.]  
Автор bg_boy (oIo)
Публикувано06.05.12 09:36



Кинге,сестра ти свястна ли е?



Тема Re: :) [re: bg_boy]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано06.05.12 09:45



Женена от 9 години.
Ти па отде се взе да та еба във мушкатото препикано да та еба? :))
Откога не беше идвал тъдява !!!!





Тема Имай това предвид [re: FilerO99]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано06.05.12 19:51



...кинга е фалцетка и го поема орално и анално от детските си години когато баща му го е онождал всекидневно. недей да го слушаш много




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.