Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:59 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Върнах се от БГ  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано10.07.12 21:31



Впечатленията ми са, че имигрантите на професионални работи в чужбина са сред най-успелите от финансова гледна точка. Изключвам разни опасни бизнесмени и така нататък. Но българите, които бачкат в чужбина на професионални работи през последните 15-ина години имат много повече пари от тези, които са останали в БГ да работят тези работи или от тези, които са направили собствени бизнеси или от тези, които са се издигнали до ръководни постове. Това ми бяха впечатленията.



Тема Че кога ходи бе??? [re: pesho.konia]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано11.07.12 09:08



Е, и тези като мене също са направили пари през последните 10 години ...





Тема Re: Че кога ходи бе??? [re: King.]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано11.07.12 21:12



Имаш пари, Кинге, но аз примерно визирах семейство доктори, които са ми близки и са от '93 година извън БГ. Притежават наистина много нещо. Само от един от техните многобройни апартаменти, които са тяхна собственост (не на банката), взимат наем $1,600 на месец. Това е горе-долу колкото целия наем на 1,000 декара земя, ако примерно предполжим към 30 лева на декар, което е меко казано оптимистично.



Тема П.С. [re: pesho.konia]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано11.07.12 23:37



Майната им на парите така или иначе. Стига човек да не е мързелив царвул, парите не са от голямо значение.



Тема Re: П.С. [re: pesho.konia]  
Автор POTNlAMANGAL (новак)
Публикувано12.07.12 05:46



Az sashto sam selqnin i tuk v americata ba4kam qko ve4e deseta godina i mai se priblijavam zashtrashitelno kam miliona



Тема Re: Върнах се от БГ [re: pesho.konia]  
Автор MrN (The real)
Публикувано12.07.12 12:07



да беше си останал в БГ ,

Ей го сега скоро и Кинга се връща-щял да става земеделец , тъкмо ще си правите компания с него там той ще е президента ( главния фермаджия ) а ти ще му оправяш сметките, че той покрай тия пици на доста тарикатлък се е научил, току виж объркал некоя сметка и "забравил" да си плати ДДс-то ( с други думи- да си плати на когото трябва )



Тема Re: Върнах се от БГ [re: pesho.konia]  
Автор Mechokyt (педератор)
Публикувано12.07.12 21:30



И кво като си се върнал. Свеж си още и не си замсукал парцала , след две седмици ще се скапеш и ще запееш друга песен..



Тема Re: Върнах се от БГ [re: Mechokyt]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано12.07.12 22:20



Търся си друга работа в момента. Аз правя само 8 бона зелено на месец. Хора с моята квалификация правят по 10 и нагоре.



Тема Re: Върнах се от БГ [re: pesho.konia]  
Автор Mechokyt (педератор)
Публикувано13.07.12 03:44



Аз правя десетка, колеги правят 13 - става въпрос за инженери с докторат и/или 20 годишен стаж, моя е по-малък. Това са заплатите в ИТ-то, всъщност това което ме интересува че работата ми е интересна (рисърч) и е стабилна. стига ми да си изхранвам семейството.

Всъщност ако искаш сериозни пари ти трябва добра идея и инициатива + къртовски труд (стартъп). Аз предпочитам да си гледам семейството в момента

Редактирано от Mechokyt на 13.07.12 03:59.



Тема Re: Че кога ходи бе??? [re: pesho.konia]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано13.07.12 10:30



Да, ако е така тези ме удрят в земята, но къде са тези наеми по 1600$ на месец???






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.