Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:04 29.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Гадол, как се очертават плановете за лятото?  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано03.03.12 17:33



малко черен хумор, за какво е този апп:





Тема Re: Гадол, как се очертават плановете за лятото?нови [re: Deern]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано03.03.12 22:12



Разсмя ме! Това не го бях видял... Реклама на една тукашна "кабеларка".. Хот и Йес са 2/те най-популярни тука. Аз съм на "Йес" и съм инсталирал една чиния допълнително на покрива та хващам безброй канали фрии...

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Гадол, как се очертават плановете за лятото?нови [re: ZainGadol]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано03.03.12 23:25



Наистина ли не си видял? Това върви от месец (доколкото знам). Все пак на всички е ясно как евреите излизат от напечена ситуация - с (черен) хумор



Аз видях през рамо/на видео някои от вашите вестници, и всичко се въртеше около Иран, а днес пак чета че Обама се е изказвал доста смело относно.



Тема Re: Гадол, как се очертават плановете за лятото?нови [re: Tepминaтop]  
Автор MrN (The real)
Публикувано04.03.12 14:09



Термус, ти пак си сложил розовите очила - как можа в толкова малко думи да направиш толкова много грешки

- цели 4 грешки

1) което е смехотворно не е смехотворно, напълно сериозно си е

2) Мислят си че ако започнат война с Иран, което е смехотворно, ние от тук ше започнеме да хвърляме пари и те ше си натъпчат продънените джобове за десет години напред. - Войната ще започне , и ДА, вие ще плащате

3) Ще остане силно изненедан обаче - повечето нормални хора тук са против започване на конфликт с Иран - И кой ви пита вас, "Нормалните" хора?

4) Всъщност сега си мисля, че истинската заплаха за Израел ще дойде от Египет. - Египтяните няма да посмеят да нападнат Израел



Тема Re: Гадол, как се очертават плановете за лятото?нови [re: Tepминaтop]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано04.03.12 16:15



Вярно ли е че Нетаняху се мотае из Белия дом и Обама се е впрегнал за иранската атомна програма и би им посегнал военно?

За това какво може Израел въобще не става дума. Тук главния герой за сега е САЩ с Израел в сянка. Да видим дали така че остане или ще бъде обратно-както обикновено. (което по никакъв начин не променя потока на средства, за който така си се заинатил)

Редактирано от Deern на 04.03.12 16:16.



Тема Re: Гадол, как се очертават плановете за лятото?нови [re: Tepминaтop]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано04.03.12 17:07



От инфото, което ми е попадало досега, останах с впечатление че се говорят много високопарни приказки, сосбено като видях една част от израелската преса.
(Високопарните приказки обхващат и Обама)

На фона на всичко това изпъкна мнението на един немски евреин, който се тръшна и каза " Каква война!? Няма да има война?!Ще има, ама другия път!" Той не е политик, но мнението ми е че е със всичкия си.

Но като прочетох какви ги плещи Обама, наистина се ококорих. Мисля че при него няма точно тая логика, която ти се опитваш да насадиш тук. (т.е. даде ясно да се разбере че би ескалирал)



Тема Re: Гадол, как се очертават плановете за лятото?нови [re: Tepминaтop]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано04.03.12 17:30



Това не ми се струва достатъчно оправдано. Аз вярвам че американците и израелците биха предприели действия да възпрепятстват атомната програма на Иран, но не съм убедена че биха спрели до там, ако иранците започнат да възпрепятстват, което със сигурност ще направят.

Тук искам някой от израелтяните да хвърли поглед за проверка:

Израелския министър на отбраната - смята че това е екстремистка идеология на иранците и Израел непременно трябва да "нападне".

Израелския президент - смята че трябва да се принуди Иран да спре атомната програма/ да бъде принудена от други държавИ

Израелския генераленщаб шеф - задължително трябва да се предприемат действия за спиране на Иран, трябва да се започне дипломатично, преди да се поведе война.


Шеф на израелските тайни служби - към Израел са насочени незнамколко ракети, което е явна опасност.

Заместник министъпрезидент, бивс генералщабшеф - Израел може да нападне абсолютно всичко в Иран, строено от хора. Проекта на Иран трябва да се спре.


Това във всеки случай е една провокация на Израел към западния свят. Но не разбирам това, което ми пишеш за Обама, ако го прави за това, което ти изтъкна като причина, то значи е пълен идиот.

Редактирано от Deern на 04.03.12 17:39.



Тема Ококори ли се ?нови [re: Deern]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано04.03.12 17:38



Вчера и а се ококорих ама по друг повод...





Тема Има ли някой с бг новини?нови [re: Tepминaтop]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано04.03.12 17:50



Мисля че изолирано от избори в САЩ, военните действия срещу Иран, като последна степен на ескалацията, са напълно в духа на щатите.


п.п. Сега гледам че Израелския външен министър А.Либерман е билв петък в София и е имал разговори с колегата си Н. Младенов. (в контекста на конфликта Израел/Иран)

Редактирано от Deern на 04.03.12 17:52.



Тема Re: Гадол, как се очертават плановете за лятото?нови [re: Tepминaтop]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано04.03.12 17:59



Терористите в Хомс издават багажа, обкръжени са и са избивани като кучета от Сирийското правителство, скоро всичко ще се върне към нормалния начин на живот, да не говорим, че в Дамаск и Алеп не е имало никакви вълнения досега !!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.