Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:03 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Терминаторю, печеш ли маффинс?нови  
Автор KOTKA (позната)
Публикувано21.08.11 22:16




В петък пехох мафини на Jiffy и бяха доста вкусни, но за съжаление имах само 1 опаковка. Другите са някакви американски курабии. Мислиш ли че и тях мога да опека във формата за мафини?



Тема Re: Терминаторю, печеш ли маффинс?нови [re: KOTKA]  
Автор izz (минаващ)
Публикувано22.08.11 00:12



Не съм терминатура, ама да те попитам:

ТИ С ВСИЧКИЯ ЛИ СИ СИ ДА ЯДЕШ ТИЯ ГОВНА?!?!




Не си ходил/а на училище да те научат да четеш какво пише на ингредънтс листа? Кой изобщо още яде хидрогнирани мазнини, и то не какви да е, а от ГМО соя и технически култури, като памука, където няма стандати като за хранителна култура и са напоени с какви ли не отровни химикали?! Или в зависимост от вида, може да е мас и худорегнирана мас, смесена с алуминиев фосфат, в случай, че не ти достигат малко отрови да развиеш качествен алцхаймер или рак.

Като ти се ядат мъфини, направи си с нормални съставки, мързеливо създание такова, че да не пукнеш преждевременно!

ето ти рецепта, която що годе-става, като смениш селф разинг брашното с нормално и му добавиш бакпулвер без алуминии в него:




айде гуд лък и умната!



Тема Евалла Изе !!!нови [re: izz]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано22.08.11 07:10



Без да знам всичко това вече 9 години никога дори не ми е идвало на ум да сложа в устата си някое от тези говненца !!! :))
Местните много ги кльопат сабале с пикочоподобната течност, която наричат кафе!! Аз пасувам...., започвам деня с едно хубаво сварено турско кафе на джезве, след която изяждам 4 филии с масло и сладко, акомпанирани с чаша горещо мляко, в БГ всичко това се заместваше доста сполучливо от един пахар шкембе чорба с много чесън и полвин самун ляп, сетне кат се уригна да имат умут хората какво съм закусвал аджеба !!! :)))





Тема Re: Терминаторю, печеш ли маффинс?нови [re: KOTKA]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано22.08.11 08:09



Обаче ти свалям шапка за това, къде си си запомнила паролата на този юзърнейм за цели 11 години, при само 2 постинга. И аз имах регистрация от тогава, но нито името помня, нито паролата.





Тема Re: Терминаторю, печеш ли маффинс?нови [re: Tepминaтop]  
Автор izz (минаващ)
Публикувано22.08.11 09:01



Някой има нужда да се събуди и това е писанчето, дето нагъва някакви биологични оръжия

. То си пише ясно на кутията.На да видиш:



Тема Re: Евалла Изе !!!нови [re: King.]  
Автор izz (минаващ)
Публикувано22.08.11 09:02



В Канада има и хубави мъфини, ако изобщо харесваш това нещо, аз е ги обичам. Ако купиш от някой органик стор, ще са съвсем ОК. Не и от Тим Хортънс де





Тема Пиша към всичкинови [re: KOTKA]  
Автор KOTKA (позната)
Публикувано22.08.11 09:20



Благодаря Изз, моите маффини бяха съвсем обикновени, само с царевично масло , без плодчета. Много луди жаби сте се събрали. Като те прочетох тъкмо си помислих, че ей сега ще кажеш и нещо за кафето и кликам надолу на Кинг и какво да видя?!?!!!!



Тцтцтц Терминатора пак ще живее повече от мен, остава да пие био- бира без консерванти.

п.с. Кофти

Лека седмица на всички.

Ух сега имам 2 нектарини, тъмночервени, блестящо гладки, без следи от мъх. Дали им има нещо?
И да не забравя- вижте статията в Уикипедия за "домат" на английски. Само американците могат да сложат подобна картинка.



Тема Ух ГМО царевицата вече ми действанови [re: KOTKA]  
Автор KOTKA (позната)
Публикувано22.08.11 09:24



Горе в постинга имам предвид "царевично БPАШНО" а не царевично масло.



Тема Re: Терминаторю, печеш ли маффинс?нови [re: Koфтият]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано22.08.11 18:19



Да бе, това си е уникално дееба, като се замисля колко промени ставаха в дирника...





Тема Re: Пиша към всичкинови [re: KOTKA]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано22.08.11 19:32



Коя от всички картинки да гледаме, тази къде има червей колорад в домата ?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.