Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 05.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Терминаторю, печеш ли маффинс?нови [re: Zoya.otPleven]  
Автор izz (член)
Публикувано30.08.11 21:22



В щатите е по-зле положението от другаде. Гледам да се храня с естествена храна, не полуфабрикати и осбено пък да не ям нещо с глутамат и аспратам, оцветители и марагрин. Не е невъзможно да се яде що-годе нормално, но трябва да се избягват предварително готвените неща, миксовете и всичко, което не е съществувало като продукт преди 100 години.



Тема Re: Терминаторю, печеш ли маффинс?нови [re: SoCal]  
Автор izz (член)
Публикувано30.08.11 21:24



талантлив е нашия темус, то се знае
питай го и дали се причастява и изповядва
преди като му казах, че по канона на правславната църква отдавна е отлъчен, той ми се ядосваше



Тема Re: Е, богат..нови [re: pesho.konia]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано30.08.11 21:56



Не става бате, сега оттам ида, строи се, разширява се, магистрали едно друго, просто още един голям и мръсен град, в каквито вече живеем тука.
Назад към природата !!! Това е моето послание !!!



Тема Re: С кое си добре,нови [re: Kirosviniata]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано30.08.11 21:59



Лайнар, аз моргич не плащам, ясно ли е? Каквото имам е мое, платено и с нотариален акт, на който пише само моето име.
Ебахта у кухата фуражна тиква разбииш ли! Нали за това беше фалита, да дръпна с 200 к напред...
Интересно какво ли е фалита в малоумната ти ромска тиква, как ли си го представяш? :))))



Тема Обратнонови [re: King.]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано30.08.11 22:40



на село - това е твоята реалност





Тема Така си дръпнал,нови [re: King.]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано30.08.11 22:43



че $2000 сега ти се струват много пари, не можеш да вземеш и $1 на кредит, да си довършиш колибата в ямболското село - само едното бачкане като шофьор ти остава (и заниманията с 45+ руски повлекани)



Туй живот ли е - че и за завиждане? Че ти си мечтаеш за СЕЛО бре, където принадлежиш и най-вероятно си израсъл



Тема :)))нови [re: Kirosviniata]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано30.08.11 22:51



Кредитите са за шушумиги като тебе, аз всичко плащам КЕШ, разбра ли хюмненце говняно?



Тема Ами да,нови [re: Kirosviniata]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано30.08.11 22:54



Нещо против ли имаш? От селото по хубаво няма, чист въздух, хубава храна спокойствие, градо ми е на 15 минути с кола?
Защо да живея в миризлива тясна панелка, да ям лайна и да дишам отровите на колите и заводите?
Много имаш да растеш хюмненце, младо и тъпичко си още, но един ден дай боже ще дойдеш на моята и ти !!!



Тема Аха,нови [re: King.]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано30.08.11 22:57



затуй си у фалит - от много КЕШ дето си платил НАЛИ


Аз пък рядко плащам кеш - имам кешбек по СС-та и ми излиза по-евтино, а и не могат да ме оберат. Ако слушкаш - след 3 години моооже би ще имаш статус на нормален човек и след още 10-ина ще се чувстваш както аз в момента. Макар че като гледам какъв прост селтак си - по-вероятно е да затънеш още повече ...



Тема Нищо против нямам.нови [re: King.]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано30.08.11 22:59



трябва да има селяни на тоя свят - да копат и садят, да отглеждат зеленчуци


Още по-добре когато са скудоумни и ограничени като тебе - и смятат че света свършва в покрайнините на селото ...
На твойта няма да дойда, срещу теб да тичам - няма да ме стигнеш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.