Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 08.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Учене на медицинанови [re: World Champ]  
Автор izz (член)
Публикувано03.09.11 01:25



Проверих, наистина е так както казваш. Тогава остават Ирландия и Британия. Там обаче не е евтино, макар да е по-евтино от Америка.



Тема Re: Учене на медицинанови [re: izz]  
Автор SoCal (новак)
Публикувано03.09.11 02:07



Вече? Нещата не са наред откак сме в казана. Не знам къде си, но където и да си - и ти си в казана. Може би ако си в Шангри Ла или Шамбала, тогава си ОК.



Тема Ау !!!нови [re: izz]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано03.09.11 07:51



Изе, ... не искам такива мисли в умната ти акушерска главица !!! Дай малко по оптимистично !!! Стига с тези маниаклано-депресивни абстракции !!! :))



Тема Re: Ау !!!нови [re: King.]  
Автор izz (член)
Публикувано03.09.11 11:06



Kак ме направи акушерка бе?



Тема Re: Учене на медицинанови [re: SoCal]  
Автор izz (член)
Публикувано03.09.11 16:39



В страната, в която съм водата не се флуорира, храната не е ГМО, няма присъда от 75 години за занемане на полицай с камера в собствената ти къща и не стрелят с тейзъри по деца. Също няма FEMA лагери и строени стотици хиляди ковчези покрай влаковите линии. Не че е идеална, супер далеч е от това. Но просто тази прекрасна страна -САЩ се превърна в нещо от 1984-та на Оруел, пред смаяния ни поглед, само за дестина години, и особено в последните 2-3. Нещо, много рисково за световното положение.



Тема :)))нови [re: izz]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано03.09.11 18:07



Ами знам че нещо по болниците беше.. :)))


п.с. Изе, в коя държава си в момента, прати ми лична бележка ако не искаш да се разчува..?



Тема Re: :)))нови [re: King.]  
Автор izz (член)
Публикувано03.09.11 18:33



тайна






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.