Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Дънкин Донътснови  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано31.03.11 15:57



Има ли нещо по-противно от Дънкин Донътс? Нагъвам тук некви понички за закуска и ми се паднаха особено отвратителни днес и както и без това ми е гадно тая седмица, тия понички просто преминаха всякакви граници.

Тъпо ми е също, че наговорих такива неща против моята приятелка.





Тема Re: Дънкин Донътснови [re: pesho.konia]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано31.03.11 18:07



Тая седмица ми беше дошъл моя пириъд - затова доста глупости наприказвах.





Тема :)нови [re: pesho.konia]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано31.03.11 19:34



Брато, не се тормози, миналото си е минало, не можеш да го оставиш да те зимъчва, просто гледай напред и не се връщай на нищо, което вече е минало, това е !!!
Аз вчера за малко да се сбия на работа с двама негри, е минах само с псувни и казах на единия, че ще му отрежа "грозната черна глава" при което млъкнаха.
Малко остана да изляза от колата и да ги запукам с юмруци, много малко, което ме притеснява, едно такова събитие би ми ебало мамата тотално, а точно сега нямам никаква нужда от това..
Необяснимо за мен си остава калко бързо откачам в тази страна и то за глупости, в БГ не беше така, тука има нещо, някакво проклятие, или може би това, че хората са адски прости и нетолерантни, което ме вбесява, както и да е добрре, че нищо не стана..



Тема Re: :)нови [re: King.]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано31.03.11 19:51



Наистина, не трябва човек да се дразни за глупости. И аз понякога превъртам за съжаление. Не е случайно това, че точно негри са те ядосали според мен. Те са си трудно поносими по принцип.



Тема Re: :)нови [re: King.]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано31.03.11 19:53



Много ясно, че или жена или негър ще те ядоса - това са най-проблематичните хора.



Тема Така е...нови [re: pesho.konia]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано31.03.11 19:58



Много правилно, макар че имам и добри познати негри, абе тези са като животни да им еба майката, трябва да те опознаят и тогава се държат добре с тебе, инак отначало винаги са враждебни...



Тема Ебахси ужаса !!!нови [re: Tepминaтop]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано31.03.11 20:38



Аз затова никога нема да бачкам у офисо !!! Веднъж преди години работих за 9 месеца във Франция в една компания, но беше кофти, просто не е за мен!
Съседът ми е от Гана, женен за бяла дебела местна (и месна)! :)
Отначало не се разбирахме, даже малко остана да го набия (това беше преди 3 години, после ме нямаше 1 година и т.н.), но една вечер пиехме навън, бях купил 2 агнешки плешки и няколко каси бира и го видяхме да се прибира. извикахме го и го напихме (3 бири и са мъртви черньоците) и се сприятелихме после. Оказа се , че навремето бил спринтьор после учил за мед сестра и така се запознал с чудовището, което надничаше от прозорецаа всеки полвин час да види какво става...
Оттогава сме приятели и даже сега като се местят през лятото (купили къща) ще ми е малко тъжно за него - беше много непринудено прост индивид, а такива аз ги обичам :)



Тема как Дзийзъс бе! немогаааа :)) [re: Tepминaтop]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано01.04.11 00:44



наистина немога да спра да се хиля. как Дзийзъс му викаш бе



и той нещо не вика ли на религиозна тематика че те тия са по-религиозни по принцип, особено ако е от мафиозите с черните палта, шапки и брадите

пък иначе ако трябва да си говорим гадории за ядене, мен от Дънкина не ме боли корем после но 2 пъти ходих в МакДоналдс и все ме боли корем после от сандвичите. повече се бях зарекъл да не ходя ама едни приятели ме завлекоха та установих че ако ядеш само едни малки картофки не ме боли корем, но пък и не се наяждаш - те като царевични пръчици, все едно Зрънчо - апнеш нещо - гътнеш нищо



Тема Re: Ебахси ужаса !!!нови [re: King.]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано01.04.11 01:38



Черните много обичат дебели бели жени. Не знам какво толкова намират в тях.



Тема Re: как Дзийзъс бе! немогаааа :))нови [re: Ognen_Demon]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано01.04.11 01:43



По-религиозен от Терминатора едва ли е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.