Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: :)))))))нови [re: King.]  
Автор MrN (The real)
Публикувано01.04.11 21:43



Е, как къде бе Кинге, в South Africa , даже снимка в другия клуб пуснах





Тема Re: Дънкин Донътснови [re: Tepминaтop]  
Автор MrN (The real)
Публикувано01.04.11 21:46



ми като доидеш ще те уредим, специално има много от Мозамбик, те са доста по-различни от тукашните черни, идваш и те уреждам, че и са евтини на всичкото отгоре





Тема Re: Брееее,нови [re: Tepминaтop]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано01.04.11 22:50



Зависи от бюджета ти, в крайна сметка можеш да си пушиш и нещо от 100-150$ кутията и то за 25 парчета, Доминикански пури, много, много прилични даже!
Давидофф пури е повече за престиж, макар, че не съм ги пушил никога, то все тютюн, не вярвам да има чак такава фрапираща разлика.
Та отговорът е, ако искаш да се направиш на голям баровец на някое парти, вземаш Давидофф и се изгъзарваш, ако пък си редовен пушач и обичаш да се наслаждаваш на аромата на пурата, в компанията на добре отлежало уиски за незабравими мигове, то тогава си вземи нещо по евтино и практично, абе като вссяко нещо в живота общо взето.
Сега, ако бях милионер със сигурност щях да пуша Давидофф хенд мейд, понеже така или иначе пари на оня свят не могат да се занесат...





Тема :(((нови [re: MrN]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано01.04.11 22:54



Едно моряче ми каза, че било голяма тиня там, черните много се правили на важни нещо? има ли такава работа?



Тема Re: Брееее,нови [re: Tepминaтop]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано02.04.11 07:17



Трябва да ги пробвам значи, сега като ходя на почивка някъде ще си купа една малка кутия от 5 пури, ама по принцип за такива цени става дума навсякъде, м-у 400 и 500$, в Америка много ясно, че е по евтино.
Най-добрите дюти фрита са в САЩ и по Карибите, а най-евтино съм чувал че е в Дубай на дюти фрито, имаме иранци, които редовно летят оттам и сравняваме цените, оказа се че наистина е евтино там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.