Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:44 21.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Ебати евтинията е в Чикагонови  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано16.01.11 03:06



Да взема да се преместя в Чикаго ли. В Бостън такова жилище би струвало около 3 пъти повече:





Тема Re: Ебати евтинията е в Чикагонови [re: pesho.konia]  
Автор noTeHHEgaP (член)
Публикувано16.01.11 06:44



верно ебати за тая цена трябва да се изнеса на петдесе мили навътре в пустинята в някоя дива събърбия, и то ше е една крива барака а тука кондо с лейк вю... ма много вятър в чикаго май





Тема Re: Ебати евтинията е в Чикагонови [re: noTeHHEgaP]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано16.01.11 09:38



Да, наистина климата е доста по-гаден даже от бостънския, но поне е фрашкано с имигранти от източна европа. Аз като ходих миналата година на гости на една мацка, тя ме води на сума български ресторанти. Чалгичка от всякъде. Много ми хареса. Запознах се с доста БГ трокаджии и бейбиситърки. Може да са били приятели на Киката. Знам, че той имаше доста приятели БГ трокаджии.

Но наистина цените са много добри.



Тема Re: Ебати евтинията е в Чикагонови [re: pesho.konia]  
Автор Richard_Kimble (fugitive)
Публикувано16.01.11 09:47



Тва е малко далечко от трите "М" Механата-Малинчо-Миража

Големо оживление тука бе!!!



Тема Re:нови [re: pesho.konia]  
Автор himbеer (седмия елен)
Публикувано16.01.11 11:43



Не знам какви и колко скъпи са жилищата в Бостън, но гледката от балкона на това жилище е страхотна





Тема Премести сенови [re: pesho.konia]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано16.01.11 12:28



у Флоридата, при пенционерите и куркодилите - че е най-евтино.



Тема Ехее,нови [re: himbеer]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано16.01.11 17:03



И ти ли си в Бостън, дай да се съберем да направим един купон тогава!!! :)))





Тема Да се премести...нови [re: jamie]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано16.01.11 17:13



В червата на майка ти, то и без това има място за цяла далия мангали вътре барабар с конете и талигите, да еба и свинята разплута да еба, напоследък само в ануса се ебе, също като сина си, Джими, малкото трвеститче, къде лапа черни пишки за по 5$ и един риткник в задника.





Тема Я виж ти,нови [re: King.]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано16.01.11 17:25



интересни неща си преживял в "таз пуста чужбина"


И харесаха ли ти негрите, а Конг?

Редактирано от jamie на 16.01.11 17:25.



Тема Питай майка си,нови [re: jamie]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано16.01.11 17:34



тя работеше в гетото, защото само мангали можеха да се прежалят да и го вкарат у краставата минджа, аз не съм по тази част, само веднъж и дадох да ми направи дийп трот, но бях с 2 презерватива и найлонова торба на ташаците.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.