Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 11.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема iPhoneнови  
Автор bonbongr (непознат)
Публикувано03.05.10 23:54



Zdravejte, njakoj moje li da mi kaje kade moga da si kupja iPhon v USA na dostapni zeni i bez dogovor. Tuk v Evropa sa prosto tolkova skapi, 4e ... a i trjabva da sklu4i dogovor za 2 godini vse s njakakvi smotani firmi, kadeto nakraja telefona ti izliza 1000 evro.



Тема Re: iPhoneнови [re: bonbongr]  
Автор Koфтият (старо куче)
Публикувано04.05.10 01:56



Можеш от мен.........отключен, Е 900.....с доставката. Пак си на далавера.



Тема Re: iPhoneнови [re: Koфтият]  
Автор bonbongr (непознат)
Публикувано06.05.10 13:51



Vij az popitah kade moga da si go kupja na mesto. Ako e za 900 E shte si go kupja v Italiaj za 400 E. Taj kato shte idvam kam shtatite moga i sama da si go kupja. Ta pak kam vaprosa, kade moga da si go kupja eftino.



Тема Re: iPhoneнови [re: bonbongr]  
Автор Koфтият (старо куче)
Публикувано07.05.10 05:16



Dear....не че много разбирам от Щатите ( и че много ги обичам).......но все пак, щом питаш.....Ще ти дам принципите, как работят нещата, ти като пристигнеш - ще се оправяш.

Телефони има под път и над път, през 20 метра. Всички от тях ще ти ги дават евтино с договор и скъпо без договор. Евтино ще значи от нула, до към $300, ако не се лъжа. Скъпо ще значи $300 до към $600. Какво ще значи от нула до 300 ? Това ще значи различни неща.........Примерно, аз мога да го взема за $0, но не ми трябва. Не е подходящ за мен. Защо мога да го взема така ? Защото съм съществуващ клиент в дадена компания от 20 години, тя си има поощрителни програми, по които се набират точки и пари и аз съм в момента точно за един iPhone. Ти обаче не си клиентка с минало и това за теб не се отнася.

Извод : В който град пристигнеш, първото нещо, което правиш е - изучаваш картата на града, намираш къде е китайската махала и заминаваш там. Каквото и ще да е , ако ще атомна бомба да падне в Белия Дом, китайците ще ти дадат телефона по евтино от всеки друг. Ако и тяхната цена не харесаш......тогава не знам кой може да ти помогне.



Тема Re: iPhoneнови [re: Koфтият]  
Автор bonbongr (непознат)
Публикувано08.05.10 10:38



Mersi Darling,
shte vidiem kakvo mojeme da napavime s ili bez kitajzi, a za lubovta ti kam USA togava sme dvama.



Тема iPhone Offнови [re: bonbongr]  
Автор Koфтият (старо куче)
Публикувано09.05.10 01:32



Видя ли как си дойдохме на думата ? ! Едно време, когато бумтяха при Клинтън, им свалях шапка и ги уважавах. След като се наакаха с този калцун Буш и го удариха на 'след мен и потоп'.......не искам нито да ги чуя, нито да ги видя.
Tогава един приятел ми казваше, че не иска да мине през Щатите дори и транзит, по въздуха. Аз му се смеех. Сега, след години, се оказа, че той е бил прав.

Но да оставиме на страни какво мисля аз и моят приятел. По думите на Доналд Трамп нещата не са по-различни. От него съм чувал да казва следното, в общи линии :
- Едно време за мен беше гордост да пътувам някъде, по Европа, на другаде по света, по бизнес.....че съм американец, че има с какво да се гордея.....Сега, като минавам на някой паспортен контрол, се свивам кат цигане пред витрина.......Срам ме е да си покажа паспорта (аз, Доналд Трамп).



Тема Re: iPhoneнови [re: Koфтият]  
Автор Mechokyt (Supreme Nerd)
Публикувано11.05.10 22:31



деветстотин юро ?? Какви са тези цени какви са тези данъци?? Тук го вземам за триста гущера с 32 Гигабайта памет без ниакви договори.





Тема А вярно ли енови [re: bonbongr]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано13.05.10 20:36



че iPhone, iPad и iPod се спират от продажба в САЩ, тъй като тайландския производител на HTC е осъдил Apple за нарушение на 5 патентни права?


И сега ще се разпищи и Гуугел.

Но ме интересува как е там в САЩ




by himbeer

Тема Re: А вярно ли енови [re: himbeer]  
Автор bonbongr (непознат)
Публикувано21.05.10 23:25



Zna4i, dori i da dojda ne mesto, njama da moga da si go kupja po-eftino. To ako e za 2 godishen dogovor i tuk e taka. Sega gledah v ebay nov bez dogovor varira m/u 550 i 700 evro. Ami shte trjabva da 4akam oshte. Jalko.



Тема Re: А вярно ли енови [re: bonbongr]  
Автор Koфтият (старо куче)
Публикувано22.05.10 00:17



Ти докато изчакаш и ще трябва наистина да си купуваш HTC защото от Стийв Джобс достатъчно хора реват вече. Освен ако не ти е само за фукане........

Редактирано от Koфтият на 22.05.10 02:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.