Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:51 25.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Тема Имам въпроснови  
Автор uuuono ()
Публикувано11.01.10 11:33



Много искам да съм заедно с един човек и бих направил всичко. Семейството на въпросния човек е пуснало през 2009г. молба, за да участва в лоатарията за зелена карта в САЩ. Аз се разрових в нета и видях, че за България ще се отпуснат около 3 000 - 5 000 зелени карти, което е много за нашата страна и шанса за спечелването е голям. Ако семейството замине ще ми разясните ли аз какво мога да направя, за да съм заедно с въпросния човек. Беше ми обяснено, че има студенски бригади, но доколото знам те са за ограничен срок от време.

Знам, че може и да се явеиш на тойфелт и ако покриеш около 80% да те пуснат да учиш в университет. И някой ако може да ми каже как мога да получа право да отида в САЩ законно, но в същото време да не си седя, а поне да уча или работя. Предполага, че това става със зелена карта, но тя как може да се получи освен с онази лотария? Преди имаше нещо такова да отидеш в САЩ и след незнам си колко години ти даваха зелена карта. Не ми е много ясно някой, ако може да ми каже и обясни за разни вратички.

Искам да сме заедно, а не да се виждаме през 6 месеца. Темата е много сериозна, моля давайте и такива мнения! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Редактирано от uuuono на 11.01.10 11:37.



Тема Re: Имам въпроснови [re: uuuono]  
Автор Kolaps ()
Публикувано25.01.10 22:21



пратих ти бележка



Тема Re: Имам въпроснови [re: Kolaps]  
Автор Loppy ()
Публикувано26.01.10 10:50



Не съм получил бележка

Редактирано от Loppy на 26.01.10 10:51.



Тема Re: Имам въпрос [re: Loppy]  
Автор Kolaps ()
Публикувано26.01.10 20:35



на uuuono :-)



Тема Re: Имам въпроснови [re: uuuono]  
Автор Malvina*** (член)
Публикувано12.02.10 01:27



А пари да си плащаш университета, квартирата и храната имаш ли?:)))))





Тема Re: Имам въпроснови [re: Malvina***]  
Автор Zaikoff (непознат )
Публикувано28.03.10 02:31



Еми брак с човека е добър вариант, ако не те устройва това остава следването в САЩ, но за него се изисква ТОИФЕЛ, САТ... Или в краен случай нелегален там, но законно няма да получиш гражданство ако си бил нелегален на тяхната територия освен пак брак с Американец. Няма да те търсят ако си нелегален имиграционните споко.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.