Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:31 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Kwo става тука, бря?нови  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано27.06.06 07:34



Аха, разбрах кво става. Анонимните не могат да пускат теми. Басирам се, че предателския гъз Герги има пръст в тая работа!!!


Както и да е, във Варна има страшно много мюсюлмани, обаче не за това ставаше дума. Аз докато се мотах из клубовете попаднах на един, дето си търси "Астроид" или "Астероид" не разбарх точно, но че е екстратерестриън-заклевам се на червеното знаме.
Искате ли да се посмеете? А хубуу, чпрочетете това:

Бях писал преди време,но нещо някои смешници ми се направиха на интересни и не ми отговориха.

Кажете моля някой анабол или астероид с който ще стана още по як.
Аз и сега съм си добре 187см висок и тежа 70кила и съм така да не се хваля,но доста внушителен.
Когато ходя в БИАД си слагам прилепнала блузка и бял панталон и почти няма някой който да не се загледа,но искам за лятото да направя големи бицепси и ако може релеф с плочки.

Кажете някой препарат с който това ще стане.
Този месец не съм си ъпгрейдвал Голфа и имам около 90 лева в излишък така, че съм готов и на нещо скъпо,но да е качествено.

Мерси


Ако искате още хумор и още извънземни, цъкайте тука -

Ignore et Impera!!!

Редактирано от Tepминaтop на 27.06.06 07:44.



Тема Re: Kwo става тука, бря?нови [re: Tepминaтop]  
Автор Шишapkи (от България)
Публикувано27.06.06 07:55



Това е Генади /Гената/ бе тъпчо... Всичко го знаят - от Локо Сф е, облича се с дрехи Енерджи и кара Голф с много яко тунинг... Врътни се из футболните клубове, да те таковам и стероида..

"Щем доказа необратимо, защо ние сме първите и най-старите жители в Европа." Г.С.Раковски


Тема Re: Kwo става тука, бря?нови [re: Шишapkи]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано27.06.06 08:05



Aaa, ti tuka li si? Я кажи що прецака клуба, а?


И кой е тоя Генади? Аз последните две години преди да дойда тук тренирах в
залата на Локото, ама за никъв Генади не съм чувал. Аре лягам да спа, че едвам гледам, ама утре ше се разправяме с тебе.

Ignore et Impera!!!

Тема А ето кой е Генади:нови [re: Tepминaтop]  
Автор Шишapkи (от България)
Публикувано27.06.06 08:19



Малко думи и за мен
Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано 21.05.06 21:38

Както сте забелязали пекна слънце и всичко хубаво се разпичи. Та поради тази причина излезох и аз навънка из моя китен квартал на 15 минути от центъра да пооплакна и аз око. Жена ми отиде при майка й на село и сега мога да похуртувам и аз по комшийки.
И както става в детските приказки точно пред входа са се събрали мойте ортаци и ми викат - Баце, идвай с нас да пием. На такава оферта баща ми ме е учил да не отказвам и взехме 4 литра Бай Гроздан и 2 литра Лимонада и се почнаха разговорите. В един момент всички много се направиха и Ванката от Волуяк ми каза
- Баценка, чудим се как можа да пробиеш толкова бързо в тоя живот? Да си купиш хубава западна кола, да поддържаш ниво с дрехи Енерджи, да ходиш в Червило.
И понеже аз бях погълнал над половин кило ракия реших, че сега е момента аз на тия хора да им обясня как стои животът извън техните представи. Защото виждате ли - те са ми приятели, но са прости хора - нямат моите възможности, талант и интелигенция и не могат да разберат, че има хора които са от висшето общество.
И аз реших да им разкрия своята така дълго пазена тайна.
- Вижте момчета, аз забогатях защото съм изключително умен и пробивен човек. Отначало като навлезах в играта, нямах нищо освен плетени обувки, бермуди и шапка идиотка, а вижте ме сега - петнайсет момичета работят за мен, имам две сергии на пазара в Надежа, получавам рента на три мазета в Обеля. Портфолиото ми от недвижими имоти и личния ми гараж са мечта за всеки арабски шейх.
Не мога да ви опиша погледите на моите авери, които почувстаха че идва съдбовен момент в живота им когато ще научат една от съкралните истини за живота. Знанието как да се спечелят достатъчно пари за Голф 3 с тунинг в Обеля е равнозначно на тайната за светия граал. И в един момент аз видях в моите съкооператори едни същи темплиери на които мога да поверя тайната на ордена си.
Бай Рангел с цялата сериозност на човек изпил 1 литър Бай Грозданъ ме попита
- Гена, е как точно започна бе бацка?
И тук животът ми мина пред очита като на лента от игрален филм. С бучка в гърлото започнах да разказвам историята на живота си.
- Вие всички знаете Веска дето живееше в 204 блок. Някъде около 8 клас момичето за първи път ми духаше и аз почувствах, че съдбата ни е срещнала не случайно. Казах и така и така Веске ние сме родени един за друг тя се съгласи и само след седмица вече бяхме лудо влюбени един в друг. Всичко с Веска си вървеше нормално докато един приятел Пешо Дебелия не ми каза - Баце много съм на зор, ше ти дам 20 кинта ако ми дадеш да оправя Весето. В този момент нещо в моя мозък прищрака.
- И го преби с бутилка в главата - предположи Бай Рангел и посегна да покаже с бутилка от ракия но се катурна от беседката.
- Не - рекох аз. В този момент сякаш Господ ми каза - Баце, бизнеса е твоята насока, искам да станеш успял човек. И аз му казах на Пешо Дебелия - Така и така, веска ше ти я дам за 40 лева, ако си сериозен и идваш два пъти седмицата ще ги направим 38 лева, ако препоръчаш някой да дойде при нея ще ти правя отстъпка 5 лева за всеки клиент на сеанс.
Дебелия остана като гръмнат и аз също. Продължих разказа си.
- Разберете ме - до този момент никога не ми се беше случвало да говоря такива неща, но като че ли божието слово говореше през моите уста. Изведнъж в мозъка ми изплуваха образи - на Голф 3 с тунинг, на скъпи дрехи от Енерджи, на готини пички с опашчици и очила бъбреци, на десетки бомбони и начертани конфети. След 10 минути вече бях склонил Веска към проституция. Не беше много трудно, защото се обадих на майка й и предложих процент жената веднага се съгласи. Веска получаваше по 10 лева, майка и 3, аз останалото.
След 1 седмица Веска не издържаше на темпото, с което идваха клиентите, а аз вече имах чисто нов телевизор на който следях мачовете от немското първенство и солиден бюджет от 100 лева на седмица за залагане на еврофутбол. Бях вече влезнал в елита на обществото, но тепърва предстоеше тежкия ми житейски изпит - събиране на крупна сума за тунингована спортна кола.
В този момент на помощ ми дойде съдбата. Запознах се с Бат Ламби по прякор Пимпера. Ламби държеше всички момичета в Надежда и всяка една му плащаше процент, който той събираше всеки ден точно в 11 часа и 23 минути. Държеше всичките му момичета да са точни иначе таксуваше закъсненията с десет лева на минута. В организацията на Бат Ламби нямаше пет шест - плащаше на всички таксита по стоянките в обеля да возят само при негови момичета - контролираше дистрибуционните канали, поставяше бариери за свободно влизане на пазара и се опитваше да направи вертикална интеграция на дейността си - от таксиджии до куки всички бачкаха за него. Един ден разбрал, че има конкуренция в мое лице и прати своите хора да ме заведят при него. Момчетата бяха много представителни - в черни костюми с хубав джип с широк багажник, само това мога да кажа за интериора на колата, защото бях с превръзка на очите. Бат Ламби беше голяма работа - това си личеше от самата му оссанка. Пимпера като ме видя осъзна потенциала ми. Забеляза нокътя на малкия ми пръст, винената ми ленена ризка, официалния ми анцунг и лачените обувки и веднага ми предложи позиция в неговата организация. Аз отговарях за две от преките на Ломско Шосе, където бяха момичетата на Бат Ламби.
Всичко вървеше по мед и масло и аз бързичко събрах парите за своята скъпа лимузина и вече бях играч на друго ниво. Всички момичета с които аз си имах работа ме познаваха и знаеха че съм страшно точен тип. Затова аз вербувах 4-5 от тях и отворих своя фирма, чийто офис разположих на пътя Обеля - Волуяк след обстойно проучване на ситуацията и потока от клиенти. След 1 месец Пимпера разбра и ми прати неговите момчета, но те вече не знаеха че аз бях наел за защита циганския клан от Обеля 2 и двата джипа на мутрите на Пимпера бяха посрещнати като турците на Шипка - с камъни и дървье.
В момента за мен работят 15 момичета, които контролирам самостоятелно, защото Генади работи сам.
Това е за мен.

***********************************************************

Баща ми е собственика на Локо София
Гeнaди (Нерегистриран)
Публикувано 02.06.06 01:53

С тая реплика излизам на жените. Разправям им - "Душни ме да видиш че съм с Малиция". Заговарям ги - "Ако искаш ще те запозная с Марчо Дафчев" много ми се лепят. И те като ме видят един готин направен в Енерджи няма как да не повярват, че не съм Генади Гигов.
Сценката е следната - БИАД 1 през нощта аз влизам с охраната. Целия съм в кърпени джинси оцапани във вар, бяла риза с орнамент, прическа венче и диадема. Обувчиците ми шпицарки лъщятат от цветомузиката в БИАД, щото са ултра лачени. Аз съм най-големия гъзар в дискотеката това ми става ясно като видя другите шушляци. Аз съм с охраната и съм наперен.
БИАД е и аз си правя ключове, ако не знаете кфо е ключ питайте някой, който е бил абитуриент в последната година и половина. Набелязвам пичката и ставам като Терминатор последно поколение Т 4000
Възраст - около 15
Тяло - свежа е. ръстат и цици!
Ниво на трудност - 2
Инсърт Койн?

ЙЕС

ОКЕЙ

Вече съм на мисия, момичето е пред мен -
- Бейби, как си тази вечер?
Тя ме преглежда - вижда ми лачените обувки, гледа ме че съм готин с големи очила и енерджи дрехи и решава, че аз съм принца на живота и на секундата.
-Здравей, миличък много си палав.
Виждам свирката в погледа й.
- Викат ми Малкия Гигов, сещаш ли се? - отправям и аз своя сексапил.
- Много си сладък - казва ми тя и ме щипе по задника
В тоя момент главата ми изключи и цялата кръв която движеше мозъка се пренесе в кура и съответно той пое командването над сетивата.
- Да идем в Буда Бар имам маса - казах аз, но всъщност говореше Малкия Гигов на Малкия Гигов, ако схващате за какво ви говоря. Тя каза:
- Виднага
И разбутахме хората в дискотеката и отидохме до моя голф, който тя така много хареса.
Като влезнохме и тя реши да ми врътне една сфирка на паркинга пред БИАД до ония клуба целия в стъкло.
За съжаление си удари главата във волана на Голфа на една дупка на Гурко и от болка ми захапа Малкия Гигов на Малкия Гигов толкова силно, че при вика, който наддадох се включиха алармите на колите в перимтър от 100 метра.
За момент ми се поиска светът да е свършил миг преди тая да ми захапе кура толкова брутално.
След 10 метра спрях Голфа изхвърлих шаврантията и отидох в Буда Бар, където спрях Голфа на главния вход на тротоара и започнах да си лафя на входа на заведението с приятели. По две причини. Първо защото съм голям гъзар и държа да ме видят всички, че стоя пред Буда Бар. И второ, защото съм голям гъзар, обаче сега точно ми трябват тия пет точки за тунджа на голфарата, щото автобусите до Обеля вече не минават, а Метрото е до десет вечерта.
Искам да ви кажа, че аз съм син на Гигов и ако си мислите, че ви лъжа питайте синовете на собствениците на грандовете, те са палячовци, но ме познават - ГЕНАДИ ГИГОВ.

**************************************************************

"Щем доказа необратимо, защо ние сме първите и най-старите жители в Европа." Г.С.Раковски


Тема Re: А ето кой е Генади:нови [re: Шишapkи]  
АвторGONE (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 08:38



mm da i az si pomislih che e genadi ama towa dalgoto ne biah go chel - mnogo zabawno :)



Тема Re: Kwo става тука, бря?нови [re: Tepминaтop]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано27.06.06 14:44



Asteroid nemam, ama ako nekoi se interesuva prodavam edno Kometa.Ne e izprobvana dali pravi bitzepsi i plochki, no kolko mu e da se opita!





Тема Re: А ето кой е Генади:нови [re: Шишapkи]  
Автор BarovetzUSA (tarikat)
Публикувано27.06.06 16:00



хахахаха....Георге, тоя е велик.....



Trespassers will be shot.....survivors will be shot again!

Тема Re: А ето кой е Генади:нови [re: Шишapkи]  
Автор morska_shir (необятна)
Публикувано27.06.06 18:14



Spored men, njakoj majtap si pravi. Njakoj bezraboten shte da e sled kato e imal vreme da suchini i napishe vsichko tova. Abe, zashto bulgarina vse si misli , che shte vpechatli njakogo s cinizma si?



Тема Re: А ето кой е Генади:нови [re: morska_shir]  
Автор baron_portokal ()
Публикувано27.06.06 20:18



Най-обичам някоя куха лейка като теб като извади някое българо-обобщаващо и живото-избистрящо заключение. За разлика от теб, никой друг не мисли, че човека се майтапи. Айде поздрав с една мисъл на Сенека "по-добре да мълчиш и да те мислят за глупак, отколкото да проговориш и да разсееш всякакви съмнения"

Редактирано от baron_portokal на 27.06.06 20:19.



Тема Re: Kwo става тука, бря?нови [re: Tepминaтop]  
Авторнapkoмaн (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 22:02



ха-ха. астероид. и чертае комфети вместо амфети. тоя май наистина не знае за какво става дума или (за съжаление) пак успя да върже хората






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.