Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 22.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Евровизия...  
Автор CлънчacaлМодератор (FDI )
Публикувано24.02.08 07:54



Какво ще кажете за песента, която ще представлява България на Евровизия 2008?
Deep Zone & Balthazar - "DJ, Take me away"



Не знам какви бяха другите наши кандидати, но тази определено ще е закотвена на дъното в евро-класацията...

Aut Inveniam Viam Aut Fascium

Редактирано от Cлънчacaл на 24.02.08 07:55.



Тема Re: Евровизия... [re: Cлънчacaл]  
Автор u-bre ()
Публикувано24.02.08 09:11



Абе ти как си представяш българската музика че трябва да бъде? Сериозно питам.



Тема Re: Евровизията [re: Cлънчacaл]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Ачмонек)
Публикувано24.02.08 09:20



не засягаше ли основно естрадата?

това, докато слушах първите 20 секунди...

По принцип Deep Zone Project правят много яки парчета, но тая дрисня от 3 минути (щото такова било изискването) няма да сколаса си мисля.. слабичко се представяме най-често...



Тема Re: Евровизия...нови [re: u-bre]  
Автор CлънчacaлМодератор (FDI )
Публикувано24.02.08 09:24



не трябва да е такъв стил, нещо по-българско трябва да е... Като това миналата година, например. Все пак представят България. Що не изберат някоя група, дето изпълнява некое дет метъл парче?


Ти к'во мислиш?

- - -
Aut Inveniam Viam Aut Fascium

Тема Re: Евровизия...нови [re: Cлънчacaл]  
Автор passion flower ()
Публикувано24.02.08 11:46



е по-тая логика евровизията трябва да е фолк конкурс...ма той не е

кво сръбско имаше в оная лесбийка дето спечели миналата година?

какво уркраинско имаше в оня травестит верочка?:)))

А тая песен е наистина страшно смотана, нашта, тазгодишната





Тема Re: Евровизия... [re: Cлънчacaл]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано24.02.08 13:45



Ами и финландците с какво спечелиха по-миналата година?!С една имитация на Кис- да ме простят ама не им познавам творчеството изотвътре, не на Кис, на фините



Голяма работа какво е парчето за Евровизия.Нито е толкова важен този конкурс, нито е супер сериозен.Това трябва да си сцена за изява на млади таланти- нещо като м/ународен Мюзик айдъл и да си пеят децата
Тазгодишното парче си е доста свежо!Е, не е така изразно като миналогодишното, ама..по-важно е кой ще стане президент на ЮСА, отколкото кой ще спечели конкурса на Евровизия.

Ако си зажъднял за фолк, заповядай гост на Международния фолклорен фестивал в Бургас, ако трябва и официално посрещане ще ти направим

На чешмата видях едно дете да пие от шепите си - и захвърлих чашата си.

Тема Re: Евровизия...нови [re: Cлънчacaл]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано24.02.08 18:26



Мисля, че тази песен няма големи шансове, въпреки, че с нещо ми харесва. Просто защото е тип-клуб саунд, а не естрадна песен. В повечето случаи наградата на Евровизия печелят естрадни песни или такива подобни с повече вокал. Поживём, увидим.





Тема Re: Евровизия...нови [re: Фиш]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано24.02.08 21:49



извинявай,но точно това им е музиката на финците : хард ,депресив рок и дед метал
момчетата от Лорди никого не имитират,просто музиката им е по комерсиална

просто не знаеШ какъв красив рок се създава в Скандинавия: Апокаптика,Апуланта,Хим,Мю,Опет,Сентенсет,Аморфис,Пейн оф салвейШън и мноооооооооооооого други..

тазгодиШната им песен оЩе е на регионално избиране

принципно Евровизия е някаква Шега : Верка Сердучка,Лорди,Литвенците от мин.година и тазгодиШната ирландска песен с мисирката....вече отдавна е извън категорията на стойностни музикални конкурси

а България винаги праЩа бози.миналата година песента на Каризма имаШе всичко необходимо за да бъде на конкурса,но просто не я избраха..през 2006 не избраха фолкл. песен на Лот Лориен Теодосии Спасов ,само за да се представи марияна Попова 8ниЩо против момичето ,но си бе чист поп)

но има и много хубави песни,сътворени и представяЩи точно националния фолклор на региона.пример за това са : Босненската Лейла на Хари мата Хари за 2006,миналогодиШната победителка,песента на Андора за 2005 и тази на Албания за 2006...

но едно е ясно: Евровизия е много важен контест с оглед презентирането на страната победителка

Редактирано от Gerylin на 24.02.08 21:53.



Тема Re: Евровизия...нови [re: Cлънчacaл]  
Автор Fas~ (за гъби)
Публикувано24.02.08 22:01



ъ-ъ...

намам нищо против хип-хопа, но тази песен е шит



Тема Re: Евровизия...нови [re: Gerylin]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано24.02.08 22:07



Гери, ти май от емоция не четеш.

Точно Лорди(блг ти че ми припомни как се казват) дадох за пример,че спечелиха, не с фолклорни мотиви, а с необичайна за такъв конкурс музика.Ще ме прощаваш, но когато Кисс правеха такава музика, ти май дори не си била родена.Не ме подценявай какво знам и какво не знам.Доста съм информирана- особено когато трябва да спонсорирам билет за концерт или CD на някои от изброените от теб групи.

Беше хубаво да отбележеш и тази част на мнението ми, че Евровизия не е всичко.Поглеждам от любопитство, но чак да си водя записки, не
Самата ти си казала:принципно Евровизия е някаква Шега и си права!

На чешмата видях едно дете да пие от шепите си - и захвърлих чашата си.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.