Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 27.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: too stupid [re: BooBooBear]  
АвторXиxи (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 05:05



"ur ratting him out, huh?
hey, give him a at least one warning....for me!, I dont like to see people get in trouble. U can call me the Angel of All Slackers."


quite frankly I find u a tad boring



Тема Re: Halloween Costumes [re: Cлънчacaл]  
АвторXиxи (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 05:27



Не ща! Ще се порадвам още малко.
Ти май наистина си слънчасал - бъди благодарен, че някой ти върши работата.
Имаше нужда от един урок.



Тема Re: Halloween Costumes [re: Xиxи]  
Автор CлънчacaлМодератор (FDI )
Публикувано13.10.07 05:31



Кой каква работа ми е свършил, ор каквъ урок съм имал нужда и какъв урок съм получил?



Тема Re: Halloween Costumes [re: Cлънчacaл]  
АвторXиxи (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 05:41



не ти имаше нужда от урок! а двете "умници", дето наскачаха новата, утре ще подхвана и третата, но сега не ща да си развалям стомаха по това време.





Тема Re: Halloween Costumes [re: Xиxи]  
Автор CлънчacaлМодератор (FDI )
Публикувано13.10.07 05:55



оставям го без коментар - не казвам, че не си права





Тема Петте дами тук,... [re: BooBooBear]  
Автор CлънчacaлМодератор (FDI )
Публикувано13.10.07 08:13



...молим за повече спокойствие и взаимна любов!





Тема цветенцее [re: passion flower]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (шемет)
Публикувано13.10.07 12:03



ще я карам подред и се надявам този път точно да ми следиш мисълта.

1. Много хора мислят, че имат чувство за хумор. Малко обаче разбират, че това е умение да се шегуваш, а също така да приемаш шегите на околните. Задължително и двете неща! Кел файда, че ръсиш вицове по повод и без повод, когато не можеш да бъде самоироничен. Подигравам се на недостатъците си, шегувам се с другите и нося на майтап. Дотук!

2. Да, вярвам си.

3. Ценя хората, които имат собствено мнение. Трябва да си доволна.

4. Моля.. за спестяването. В предното мнение доста неща казах с малко думи. Не знам какво щеше да правиш, ако не ти ги бях спестил. Вероятно щеше да прекрачиш онази граница на благоприличие.

5. Повярвай ми, няма никакво значение сексуалната ти ориентация. Поне за мен. Но щом хората могат да се делят на умни и глупави, красиви и грозни, сухари и... как ли е антиподът на сухар?

Cool, хайде така да го наречем. То, тогава защо да не делим някого на гей и straight? Не виждам причина да не го правя. И това не е до манталитет. Предвид цялата онази фалшивост в отношенията между хората, съвсем не се учудвам, ако на някого привидно не му пука, че някой е гей или лесбийка...

Всъщност, научил съм се да виждам у хората само добрите черти. Защото те ни карат да прогресираме. Ноо, май пак се отвлякох. Философските размисли тук определено не се толерират особено



Тема Re: Петте дами тук,... [re: Cлънчacaл]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано13.10.07 16:40



Коя е петата и дама ли е наистина или просто една дръглива copy cat?



===============
Sheer obstinacy is far more durable than courage, though it's not as pretty.

Тема Re: Петте дами тук,... [re: BooBooBear]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано13.10.07 17:15



A penny for her interpretation on the morals of her "lesson".



===============
Sheer obstinacy is far more durable than courage, though it's not as pretty.

Тема Re: Петте дами тук,... [re: no_bs]  
Автор BooBooBear (curious)
Публикувано13.10.07 17:21



let me up the ante--I'd give a nice, crisp dollar bill to anybody that can give me an explanation of the lesson.






Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.