Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 15.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема spamнови  
Авторpesho K. (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 03:45



Абе що не направите тоя клуб да е само за регистрирани и да махнете тъпите модератори? Според мен трябва човек да е доста под средната интелигентност да се навие да трие спам всеки ден ей тъй за без нищо само, за да си убива времето.



Тема Re: spamнови [re: pesho K.]  
Автор GeorgetoМодератор (problem?)
Публикувано23.09.07 04:14



то иска точно едно натискане с мишката бе, пеше





Тема Re: spamнови [re: Georgeto]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (шемет)
Публикувано23.09.07 04:22



ако трябва да бъдем астрално педантични - две натискания





Тема Re: spamнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор GeorgetoМодератор (problem?)
Публикувано23.09.07 04:25



Да, ама веднъж натиснеш ли 'х'-чето, после и Cancel да натиснеш, постинга е заминал...


Освен това второто може да е ентър или спейс... абе лесна работа си е!



Тема А не мой тъйнови [re: pesho K.]  
Авторбaлъk (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 04:43



Пешо, какви са тия садистични предложения. Модераторите може да са последните лузери, но и те все пак са хора - не може така с лека ръка да им отнемаш последната останала радост в живота



Е гледай сега къф оргазъм ще получат като ми изтрият постинга (щото друг истински скоро явно нема да имат)



Тема Re: А не мой тъйнови [re: бaлъk]  
Автор GeorgetoМодератор (problem?)
Публикувано23.09.07 04:57



чикагски селяк





Тема и между другото, пешонови [re: pesho K.]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (шемет)
Публикувано23.09.07 08:47



Спомените ми от първите дни модериране в БвА са много пресни - клубчето беше в прекия и преносния смисъл осрано от няколко "даровити" представители, сред които индивидът "потен негър"

За протокола - спамиха регистрирани.

Така че, регистрацията за мен не спасява особено. Освен това модераторите за момента не пречат. Рано или късно единия може да се оттегли, така че упреците и съмненията да легнат само върху един човек

За последното - има неща, които трябва да се правят от добра воля. Сигурно съм луд, защото всеки месец минавам с торбата и правя оборка на градинката пред кооперацията. 2 декара между другото За моя радост това се вижда и боклука намалява с геометрична прогресия. Потният негър ще каже какво е това



Тема евалла, тъпакнови [re: бaлъk]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (шемет)
Публикувано23.09.07 08:54



Напънът ти да бъдеш оригинален излезна горе-долу ор'гинален

2.5 по десетобалната система

Така е, докато трия постинги си пипам члена и двете неща в съчетание ми доставят огромно удоволствие. Най-интересното идва, когато ме видят в това неловко положение и ме замъкнат в спалнята.. а защо не направо и на креслото пред монитора



Тема Re: и между другото, пешо [re: Cтaниcлaв!]  
Авторspam (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 16:17



да, даже имаше нужда от доосиране, за да се даде насока за по4истване. Някои от спама бе така да се каже помощен и с добри намерения.





Тема Re: spamнови [re: pesho K.]  
Авторcпaм (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 16:32



Пешо, клубът си е екстра така, преди доста ви изтърпяха, като мислеха 4е ще ви писне някой ден, ама нали луд умора нема, та сега ще 4истат хората.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.