Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Любимият Сандунови  
АвторMГ/akyaвитa (Нерегистриран)
Публикувано16.09.07 15:42
















Тема Re: Любимият Сандунови [re: MГ/akyaвитa]  
Автор GeorgetoМодератор (problem?)
Публикувано16.09.07 18:44



бах ти ужаса





Тема Re: Любимият Санду [re: MГ/akyaвитa]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (шемет)
Публикувано16.09.07 20:14



Баси животните



От пияния и лудия бягал



Тема Re: Любимият Санду [re: MГ/akyaвитa]  
Автор u-bre ()
Публикувано16.09.07 21:11




Мулцумеск фоарте мулт



Тема стансилав [re: Cтaниcлaв!]  
АвторMG/aquavita (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 16:14



станислав, ти от лудите или от пияните
си?да се надсмиват или подиграват на нечии муЗИкален избор е типична български социо белег. липсата на толерантност, паралелно с приоизвола в социалните отношения( изансилавания безнаказано, грабежи, убииства) и поддържането на мутрите от масите( едновремено с омразата върви респекта към тях), лиспата на култура- ако не ти харесва Санду- да ме псува ли значи твоя редник Георге?
вие сте всички българи, умряла нация. Баба Ванга се е объркала навремето.(казвайки че е наи старата най будна нация- да ви го сдъвча , защоро спрд мен на вас ако не вс е сдъвче всичко нищо не схащате!)
Въпрос към полковник Станиславв: Колко опери си посетил през жиовта си? Колко мюзикъла?Колко тетарлни посатнпвки си гледал? Колко документални филма си гледал? Колко социлани контакти поддържаш не само с цел обмяна на видео, а по-скоро идеийни и социално активни?
бъди все така умен и прилежен! нека героге псува , а ти барабнирай!





Тема Re:Plumb-In my arms- to all moms [re: u-bre]  
АвторMG/aquavita (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 16:33







Тема Станислав се казвам [re: MG/aquavita]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (шемет)
Публикувано17.09.07 21:04



Нито съм от пияните - не пия алкохол, нито съм от лудите - имам медицински документ, удостоверяващ психическото ми здраве. Надявам се, това че не пия не ме прави луд



Не се надсмивам над ничий избор. Всеки има право на лош вкус - няма да спра да го казвам. Не разбрах само какво общо има музикалната култура с всички онези криминални елементи, които така неграмотно изброи. Донякъде вярвам, че грешките са технически. Нали?

Георгето не ми е редник, а само съмодератор.

Ако ние всички сме българи, то тогава ти какво си?

Отговор на полковник Станислав: със сигурност съм посетил много повече опери, оперети, театрални постановки. Много повече от тези, които се прехласват по чалгата и дивите маанета. Дискавъри и Н.Джеографик ченъл са два от петте канала, които гледам. Социални контакти имам толкова, колкото са ми необходими - нито повече, нито по-малко. Но всъщност не мисля, че трябва да ти отделям толкова много внимание. Поне тонът ти да беше нормален. Да, ама не.

Георге, бий тъпана, батка



Тема Re: Станислав се казвам [re: Cтaниcлaв!]  
Автор GeorgetoМодератор (problem?)
Публикувано17.09.07 23:32



може да бия по тиквата на някой нерегистрирани юзъри





Тема Re: Станислав се казвам [re: Cтaниcлaв!]  
Авторallegro moderato (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 05:43



Ти и "иза" сте хубави хора и ви чета мненията. Само дето от музика не разбирате много.
Да обощавате че чалгията е лоша музика е равносилно да кажете че класическата музика например е нпременно хубава. Макар и като цяло да е така, има си достатъчно много изключения и в двата случая. Според мен въпросния Санду изобщо не е лош вкус. Просто е селско.

Айде, санатате, както казват на Санду роднините





Тема Re: [re: Cтaниcлaв!]  
АвторMG/aquavita (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 17:39



коя опера ти е любима?
имал ли си възможността да посетиш опери в щатите?(аз- само 3 пъти).
успя ли да гледаш сиркъс де солеъ докато беше в щатите?- или не ти е по вкуса? бях късметлич да ги видя веднъж в лас вегас, веднъж в масачусетс(в град уистър).
циганска музика изобщо ли не обичаш?- санду е циганин. за мен циганската музика е жива музика. имититраъки ч в днешна америка печелят доста псевдо музиканти- нарича се цигански пънк. не могат да стигнат циганската гъдулка в бързината на темпото! но за разлиак от циганите - печелят. обаче музиката им е мъртво копие.
да, изброените от мен престъпни активности са технически недооформени, поради липса на време. пиша колкото да се разбира горе долу.
(липса на време )
би ли изредил някои от любимите си филми- ако ти е инетерсно и аз ще кажа,въпреки че моите са от по-старите ленти. и от по-непознатите. например гледал ли си "Каос" на тавиани? това само едн пример. тренираш ли нещо?
зададох ти мнго въпроси! до скоро и благодаря ако отговориш!
извини техническите грешки и неточности, включително ако нещо е грубо, пак е техническа грешка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.