Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема KRALI LI SA VI NESHTO V USA?нови  
Авторprepatil (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 23:30



koe e nai-loshto koeto vi se e sluchilo do sega v USA?

Nа men mi otkradnaha kolata predi 5 meseza v new york i oshte ne sa ya namerili. Pone si vzeh parite ot zastrahovkata. Ima li hora s podobni istorii, ne samo za koli , ami vsichko, koeto vliza v grafata NEGATIVNO.



Тема Re: KRALI LI SA VI NESHTO V USA?нови [re: prepatil]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 23:32



Да ти еба путката майчина у олигофрена, на нас тука ни се е подпалила чергата с ония евнух С., а на него му били откраднали протмонето. Айде сиктер.



Тема Re: KRALI LI SA VI NESHTO V USA?нови [re: prepatil]  
Автор Kackeт (ама Keнзо)
Публикувано23.08.07 23:40



Ти си лузър батка. Ти и от тотото да спечелиш един милион, ще мрънкаш що не са 10. За кво тие да събираш негативни преживявания? Ходи в БГ - и там ще ти откраднат колата, само дето застраховката няма да ти я плати. Там в графата негативно бая ще сложиш щом тва ти е хобито.



Тема Re: KRALI LI SA VI NESHTO V USA? [re: Kackeт]  
Авторprepatil (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 01:59



to za BG-to e poveche ot yasno, ama Bulgaria niama pretenziite da e nai-velikata strana na zemiata. Ochevidno, che neshtata i tuk ne navsiakude sa rozovi. Prosto mi beshe liubopitno da vidia, dali karukat me goni samo mene ili ima i drugi postradali. V bulgaria susho sa mi razbivali kolata na dva puti, ama pone ne ya otkradnaha, yavno togava sum bil po-goliam kusmetliya.
Molya za izvinenie ako sum zasegnal noakoi goliam americanez s bulgarski passport ili niakoi drug amerikanez s F-1 . Proshtavaite americanzi. Ne sum iskal da vi razvalia hubavia jivot v USA s kofti teme


Az sum si prost bulgarin s americanski passport



Тема Re: KRALI LI SA VI NESHTO V USA? [re: prepatil]  
Автор passion flower ()
Публикувано24.08.07 02:50



с какво ще ти помогне негативното, освен да те направи негативен, така че да станеш още по-ефективен шит магнет?



Тема да [re: prepatil]  
АвторMG.aquavita (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 04:26



има много "препатили". преподава се дори в университите. за които гранответе пък се грабят от чужденци.( моля напАдаките на термиантор, Б, и но бс да завалят пак). Това че споделяш с цел да разбереш нещо за сравнение, как те прави негативен? Това те прави находчив и отворен за света човек, не като местните надути... специалисти. а ииз( passion flower i buckmister... ste ti se..) с " позiтивностta " si na dumi е споделила всъщност пределно много негативни случки но като че ли не помни на моменти?Но бс твърди че нейното положение на безветрие е ресултат на неъна предприемчивост, позитивност и качества- съглсана съм- като блондинка е убедила светът да епо- милостив към нея.
За мен- няколко приемра- не са ми изплатили щетите които възизат над 65,000$ и то с давност от автомобилна катастрофа. също така на мен ми откраднаха цял апартамент и легализираха кражбата. откраданаха маратонките миналия ден на мой приятел от колата. в америка за едни маратонки ще те убият- това ми казваше бившия ми съпруг преди да ме докарас 300 зора тук тъй като аз българия я обожавам. а той е държавен служител.разбира се с това не смятам че съм негативна аз или тоъ, ние сме реалисти. атукашните клубари са ВЪЗДУХАРИ ( изключвам пешо колкото и да е странно и някои други).Негативни са тези кото не схващат, че хора които губят и споделят не са непреммено негативни! Напреимр аз сум позната с оптимизма си и хорат ме търсят иммнео за такава услуга- д аим го вдъхна обратно. Отделно от това, като брюнетка, хаха, винаги търся трудностите , така че съм сигурна че аз имам пръст в проблемите си. Но не разбирам защо проблемите се разглеждат като нещо негативно, а "сполуките", или"успехът" като нещо позитивно. Човек се учи най- мнго в провалите си , в загубите. , тези които твърдят, че америка е рай(цитирам...) не са живяли живот, и жалко за тях, защото това означава че са недоразвили се, крехки и слаби създания. И означава че не са имали и капка авантюра. Животът започва едва тогва , когато човек излзне от зоната на комфорта.





Тема Re: до препатил ;-) [re: MG.aquavita]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 04:30



текстът е с грешки тъй като нямам време да пиша бавно. извинявай.



Тема Re: да допълня че се сетих [re: MG.aquavita]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 04:52



имах шеф която ме съботираше с цел да ме злепостави. както е извсетсно злепоставят се чрез саботаж само такива хора, които иначе няма как . а защо и беше? защото за съжалене както често се случва по света, шефовете не винаги са наъ- способните или знаещи. на приаятеля на коъто му ткраднаха маратонките, му бяха открданали преди време колата. не я намериха. мексиканците и бразилците са супер крадци;-)/ а руската мафия не отстъпва.
и тн. дадох повече приемри за мен, но иначе имам мнго други, солидни загуби с които съм запозната. хубаво нещо за загубите.





Тема Re: KRALI LI SA VI NESHTO V USA? [re: Kиko]  
Автор GeorgetoМодератор (problem?)
Публикувано24.08.07 05:04



ако продължаваш да псуваш след всяка тема безпричинно, ще ти еба пичката майта миризлива грозна, ок?





Тема Re: данови [re: MG.aquavita]  
АвторBooBoo (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 05:05



I like reading this stuff, bon-bons
keep it up






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.